Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 129983 пъти)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 6063
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1335 -: Декември 02, 2022, 08:55:20 pm »
Рени,благодаря!

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 11905
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
« Отговор #1336 -: Декември 03, 2022, 10:20:45 am »
Сафо, моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

• Hero Member
« Отговор #1337 -: Декември 16, 2022, 02:43:52 pm »
Юпитер влиза в Овен и диспозиторът му Марс се застопорява до 13. 01 . на оста Алдебаран- Антарес. Има върху какво да се помисли. Критичен градус, опасна ос, малефик- три в едно неочаквно "добра" комбинация ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1338 -: Декември 17, 2022, 06:12:35 pm »
При ингреса на Юпитер в овен,Марс ,освен негов диспозитор ,е диспозитор и на Луната,която е в скорпион по това време.Ден на Марс.Луната е в точен квадрат със Сатурн.

Рени

• Hero Member
« Отговор #1339 -: Декември 20, 2022, 09:44:59 am »
Да.
 И взаимно се приемат Юпитер и Марс, Юпитер приема Марс по достойнство в обител, а Марс- по терма. Изпълнител е Юпитер. Ако се коригира начинът, по който ползваме пишещите си инструменти, начинът, по който водим битките си, определим границите си, тогава се превръщаме във воин с цел и бъдещи победи. Това че, Марс е в Близнаци, къдеро Юпитер е слаб, може да се противопоставяме на чуждите истина, морал, вярвания, култура, да не следваме закона.Понеже Юпитер води аспекта и харесва Марс, т.е. го подкрепя, е редно мъдростта да води действията ни, а не гнева и низшите страсти. Може да се върнем месец май, когато Юпитер влезе в Овен и си размени рецепция с Марс и да проследим кое ни е водило в изминалия период и дали сега си заслужава да му дадем бъдеще. Всяка връзка между Марс и Юпитер в натала сега ще бъде активирана и ако сме в период на Марс или Юпитер, наталния потенциал се реализира.

Лисана

• Full Member
  • Публикации: 170
« Отговор #1340 -: Януари 03, 2023, 09:30:53 am »
За много години момичета! Споделям снимка на Марс и Юпитер, а между тях Луната, над моя дом.
Дали действията носят късмета, стил "колкото повече работя, толкова повече късмет имам" или чувствата застават между двете и ни препарират :)

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1341 -: Януари 12, 2023, 05:25:54 am »
Юпитер влиза в Овен и диспозиторът му Марс се застопорява до 13. 01 . на оста Алдебаран- Антарес. Има върху какво да се помисли. Критичен градус, опасна ос, малефик- три в едно неочаквно "добра" комбинация ?
Дойде момента да разберем какво и къде ще разпали Марс,подкрепен от Юпитер.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1342 -: Януари 19, 2023, 03:21:43 pm »
Слънцето и Плутон се сляха в 28*на козирог, където Марс екзалтира с пълна сила. Меркурий е източен, а Луната първа ще мине през новият цикъл Слънце/Плутон.

Люба

• Hero Member
  • Публикации: 985
« Отговор #1343 -: Януари 20, 2023, 05:49:14 am »
Мен ме чукна това чудо, което затваря тао до наталната ми опозиция луна Плутон.
Налице са драми и работни, и домашни. Стари сцени с нови актьори. Още днес ще проличи колко е сериозно.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1344 -: Януари 22, 2023, 06:25:55 am »
На 16.02.23г.два цикъла стартират-Слънце/Сатурн в 27*на водолей и Венера/Нептун в 24*на риби.Много енергия,насочена там.Антисни точки-3*на скорпион,6*на везни.