Автор Тема: Пълнолуние 18 януари 2022г.  (Прочетена 12532 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #15 -: Януари 18, 2022, 03:47:30 am »
В края на 9д, в каре с Луната ми и тригон със Слънцето.
Всяко събитие в 28гр аспектира и двете ми светила - едното хармонично, другото напрегнато. И все нямам угодия.
На 4.02 почивката ми в чужбина приключва и се връщам в Бг на работа и изследвания. Радвам се, че се прибирам. Почивката не беше това, което очаквах. Заминахме точно на СЗ на 4.12. Може би заради това се случи така съдбовно да се изпокараме 2 месеца.
Сигурно това идва да укаже лунацията.
« Последна редакция: Януари 18, 2022, 03:50:49 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #16 -: Януари 18, 2022, 08:45:36 am »
На фона на днешното пълнолуние можете ли да кажете каква сделка се очаква да сключи днес Киро в Скопие по Македонския въпрос? Ако може да го обосновете астрологично, за да не звучи политически или популистки.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #17 -: Януари 18, 2022, 09:36:34 am »
За да се изкажеш политически, би трябвало да си политик. Аз не съм. Във всеки случай позицията му по македонския въпрос, вероятно ще доведе до някакви промени и разместване на пластовете. Заради някакви чувствителни клаузи, ако мога така да ги нарека, сделката може да бъде блокирана, осуетена. Езикът на дипломацията, да се пипа с кадифена ръкавица в тези преговори, евентуално може да е пътят към техния успех.

Меркурий тръгна ретро върху квадратурата Сатурн - Уран в сезонната карта. Там е в Козирог и в аспект с ретрограден Уран в Телец. Срещата се случва в условията на пълнолуние с плутонова специфика и върху ъглова изгряваща Луна в Рак в сезонната карта. Освен това и след старт на синодичен цикъл Слънце - Плутон. Ингрес на нодална ос в Телец - Скорпион. Смяна на социалния фокус. Слънцето в Овен на Кирил Петков квадратира сезонната Луна и Венера. Реализира опозицията Луна - Плутон/Венера. Противоречиви настроения и нагласи.

Това, което възниква по време на това пълнолуние, може да е нещо като водеща тема, във фокуса на вниманието за останалата част от зимното тримесечие.
« Последна редакция: Януари 18, 2022, 10:07:50 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #18 -: Януари 18, 2022, 12:08:19 pm »

Yaya, гледай натал. Само част от твоя : Венера, в 7-ми, силно поставена, очаква темите по 7ми да се фърст без премеждия и негативи, но ..ядец . Защо ? Прекалено много бенефактор се е събрал на едно място- есенциално силна, акцидентално, в секта, фазова... Ако по натал  не ти " е писано", никакви затъмнения, осветления, не могат да те скарат с половинката ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #19 -: Януари 18, 2022, 01:23:45 pm »
Люба, сделката/-ите вече са направени, сега стават видими. Нищо ново няма да се сключва днес, и в периода въобще. Днес ще му се наложи на Министър председателя да избира, коя от сделките да се осъществят.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #20 -: Януари 18, 2022, 01:46:38 pm »
Пълнолунието попада в 9д. в картата на България от Николай Радев, която за мене е най-логична http://tayni.net/?p=6762

А днес Луната в Лъв минава над Сатурн У3, 4 в 9д, над МС и над Слънце У10 в 10д, договарянето ще е изгодно за нас. 
« Последна редакция: Януари 18, 2022, 06:14:51 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #21 -: Януари 18, 2022, 05:35:00 pm »
Венера в сезонната карта от ПР е изгоряла, която има отношение към 1 и 10 домове, у7 Сатурн е в 8 ми дом, другите управители Луна, Марс в падащи домове, без есенция. Изгодата е за Слънце или който е Слънцето в картата. За "нас" изгода няма до 20.03.2022 г.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #22 -: Януари 19, 2022, 02:54:26 am »

Yaya, гледай натал. Само част от твоя : Венера, в 7-ми, силно поставена, очаква темите по 7ми да се фърст без премеждия и негативи, но ..ядец . Защо ? Прекалено много бенефактор се е събрал на едно място- есенциално силна, акцидентално, в секта, фазова... Ако по натал  не ти " е писано", никакви затъмнения, осветления, не могат да те скарат с половинката ти.

Рени, проблемът на Венерата ми е, че не е доволна от поведението и отношението на половинката. Не така вижда нещата в идеалния си свят и под рибешкото небе.
Аз не съм съгласна да ме поставят пред свършен факт и да ми казват "ти не виждаш ли, че във връзката ни винаги става това, което аз реша". Просто Венерата ми все още не е готова да се обърне и да продължи напред сама.
Все тая. Майната му. Искам, като се върна и си направя изследвания, да излезе, че съм здрава. Не ми трябва мъж, ако ме разболява от нерви и тревоги. Искам да съм здрава и до детето си.
« Последна редакция: Януари 19, 2022, 05:04:48 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #23 -: Януари 19, 2022, 10:54:41 am »

Yaya, "не е време за убиване ", а  за "калкулиране". ;)
Папи беше го казала много кратко и ясно за периода на ретро Венера- хората много се обясняват, точно тогава.

Нямаш записано в картата "сама".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #24 -: Януари 19, 2022, 12:19:58 pm »

Yaya, "не е време за убиване ", а  за "калкулиране". ;)
Папи беше го казала много кратко и ясно за периода на ретро Венера- хората много се обясняват, точно тогава.

Нямаш записано в картата "сама".
Да, Рени, благодаря. Аз затова и нищо не предприемам в момента. Действия след 03.03. Дотогава само пиша вересиите в тефтера.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #25 -: Януари 19, 2022, 02:52:38 pm »
В 6 дом. Имах лека настинка в неделя вечерта и се обадих на джипито, тя обаче без да ме прегледа, ме изпрати на тест, който го изкараха положителен. И сега трябва да седя като в затвор чак до другата сряда у нас. Иначе, още от вчера съм добре, даже правих набирания на терасата и лицеви, както и упражнения за корем. За мен това си е най-обикновена настинка, каквато съм имал и преди много години и още повече съм убеден, че въпросният вирус е измама. Всички, които тестваха преди и след мен, също ги изкараха положителни.
Оказа се, че майка ми се е ваксинирала тайно от мен преди месеци, но тя е далеч по-зле, има хрема и покашлюва на моменти. Смятам, че с тази ваксина само си е навредила.
« Последна редакция: Януари 19, 2022, 02:54:49 pm от Veselin »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #26 -: Януари 19, 2022, 07:26:54 pm »
Малефици на ъглите,неаспектиран Юпитер ,съдебната система,транспорт,пътувания,спорове.
При мен в 3ти дом,няма мажорни аспекти,при сина ми в 8ми върху съвпада Марс/Венера и опозиция Нептун.
Януари,2014г.пълнолуниеото е било в 25*на рак,но тогава Сатурн е в скорпион.
Пътувах до река,гостувах на брат ми,пътувах,словоизлияния с майка(натоварих я).Синът ми на преглед в клиника-насрочиха дата за операция,и ,да,получи пари.При мъжа ми в 8ми дом също, в тригон прогресивно Слънце в 12дом-получи дял/част от продажба на жилище на роднина.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #27 -: Януари 21, 2022, 10:41:23 am »
Сега, след като според статистиката ще се водя, че съм го минал, ще имам ли право на сертификат за преболедуване?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #28 -: Януари 21, 2022, 02:26:25 pm »
Щом си с + ПСР , ще имаш сертификат за 6 месеца.
И аз от вчера съм вкъщи, но с ларингит. Изкарах кошмарни три дни две смени, като се прибрах на третия, се трупясах с висока температура и лежах 18 часа. Не помня някога да съм си лягала неизкъпана, ама се случи.
След два дни почивка съм добре, ще си почивам даже и в понеделник .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 18 януари 2022г.
« Отговор #29 -: Януари 21, 2022, 05:24:29 pm »
Сега, след като според статистиката ще се водя, че съм го минал, ще имам ли право на сертификат за преболедуване?
Да, влез в сайта им и попълни данните си, ще го получиш електронно на телефона, но за пътуване в чужбина след 1 февруари няма да важи, ще е нужна ваксина за преминаване от една европейска държава в друга, така го решиха, а дали ще е така ще видим.