Автор Тема: Новолуние 1 февруари 2022г.  (Прочетена 9996 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние 1 февруари 2022г.
« -: Януари 29, 2022, 01:45:14 pm »
Новолуние на 12° 19' Водолей

Новолунието квадрат и съвпад с диспозиторите на знака - Уран и Сатурн;

в картата за София попада на АС - какво ново начало ще се постави, свързано с ограничения и бунт срещу това?

 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #1 -: Януари 29, 2022, 02:44:25 pm »
При мен в 10 дом,при сина ми е във втори квадрат Луната у8.Има определена дата за операция-8.02.да не я отложат.
По картата новолуние в 1ви дом-Слънце у7,Луна у6,нови мерки ,здравословни промени/изисквания,организацията(НАто) по 11 дом,Юпитер в 1ви,риби-ще се настанят на Черно море,ще има ограничения в тази връзка на комуникации,придвижване.Сътресения.Напрежение.Възможно е да има ремонти в столицата,непредвидими.Режим на ток ,вода като в някои други градове.Спорове в парламента,тайни пътувания и комуникации.Спортни неволи,Меркурий у5ти дом е в 12д.
Промени в разписания на самолети,влакове,транспортни неуредици.Проблеми с метро/в метростанции.Вода,горива-разлив.Спукана тръба.
Строителството е в своя пик.Проверки.
Зимните олимпийски игри ще стартират след новолунието.Ще имаме ли медалист,как мислите?Меркурий ретрограден в 12 дом-като пътуване в далечна страна,но е слаб в тази си позиция,слаб дом-падение,заточение.Да не се надяваме.
« Последна редакция: Януари 30, 2022, 03:04:16 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #2 -: Януари 29, 2022, 03:18:53 pm »
Новолунието при мен попада в 5д, тригон Слънце (и Венера) , секстил Юпитер (и Луна) , съвпад Сатурн У5 и квадрат Марс/Нептун, надявам се хармоничните аспекти да надделеят, но каквото - такова  :)

При голямата ми дъщеря е в 9д. на 4°  от Северния лунен възел, а при малката е в 3д., квадрат с Марс У5, У1, У12 в 12д.
При мъжа ми опозиция с Луната му в 12д.  ::)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #3 -: Януари 30, 2022, 12:15:33 am »
В 4д, в квадрат с Венера.
За любовните ми неволи всички знаете.
За финансовата Венера - като се прибера в Бг, ще тегля кредит. Чакам го от лятото, май му дойде време.
« Последна редакция: Януари 30, 2022, 12:17:51 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #4 -: Януари 30, 2022, 09:53:42 pm »
В 7 дом точен тригон с нат. Венера в 11ти. Венера е У4 и 11ти.
На градус от точен квадрат с Плутон у5. Напоследък се случват неприятни неща, не знам какво да очаквам.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #5 -: Януари 31, 2022, 09:53:05 am »
Новолунието във Водолей  съвпад  Сатурн се случва за пръв път от 30 години, предишното на 3 февруари 1992 година,тогава в квадрат с плутон,сега в каре с уран



"7 февруари 1992 г. — Договор от Маастрихт

Договорът за създаване на Европейския съюз е подписан в Маастрихт в Нидерландия. Това е значимо събитие от историята, тъй като с този договор се определят ясни правила за бъдещата единна валута и за общата външна политика и политика на сигурност и се установява по-тясно сътрудничество в областта на правосъдието и вътрешните работи. Европейският съюз е официално създаден с този договор, който влиза в сила на 1 ноември 1993 г."
« Последна редакция: Януари 31, 2022, 09:56:37 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #6 -: Януари 31, 2022, 11:30:24 am »
И двата управителя на лунацията не са добре поставени- Сатурн е невидим, Меркурий ретрограден в нещастен дом, но в терма на Венера, която тъкмо е тръгнала директна- "малките" се облагоденстват от "големите/великите"; "младите " от "старите", неизвестните от известните.. Венера изгрява, значи новолунието ще носи, проявите на нейната фаза, която носи бунтарство в себе си, но и вече яснота, какви точно са й интересите, влеченията, желанията. Бързо се ангажираме с това, което желаем, но и бързо следват разочарованията, защото сега Венера е нетърпелива, млада. Всички сфери, свързани с нея и аналогиите в личен, и в обществен план, ще бъдат много бързо обновени, което не почива на трезва преценка. Много бързо ще се направят споразумения, които не почиват на стабилна основа. Марс не е много ясно видим и няма кой да изпълнява на пралтика, желанията на Венера, което може пък да е за добро.
След като лунация активира фаза на планета, значи същата ще води периода-това е Венера.
Марс вижда Юпитер, който е управител 10-ти дом, значи отново ще бъде отречен, някой който управлява, и в личен, и в обществен план. Нито Венера, нито Юпитер виждат Светилата, което не спомага или не подкрепя "уауу-то" на най-експресивното новолуние през годината.
Юпитер е действаш, защото е в ъглов дом, но картата е нощна, по-скоро в темите, свързани с духовните измерения, философски настроения.
Изгореният Сатурн при новолуние, ще рефлектира върху жизнеността, здравето е уязвимо . На някоя важна фигура живота "виси на косъм", поради здравословни причини или други обстоятелства. Това, разбира се, ще рефлектира и на лично ниво. Важи и за важна за нас фигура. В такива периоди медицината излиза с нови методи на лечения, лекарства. Положителното е, че има възможност да се различи фалшивото от истинското, както и мимолетното от вечното.
Акцентът върху 1-ви дом засилва индивидуализмът, личните качества и в обществен план, цитирам:
  Министерство на вътрешните работи, здравеопазване, нацията като цяло, реакциите на нацията в критични ситуации и способност да се справят с тях, общият характер на хората, националните възгледи, националните задачи.
В първи дом се отразяват конфликтите в държавния кабинет, разпределяне и преразпределяне на длъжности в него. "
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #7 -: Януари 31, 2022, 01:41:31 pm »
В 10-ти дом в опозиция на Венерата ми У1, У6, на 3* и от точна опозиция със Слънцето ми У5, съУ4, квинкокс към натален Сатурн У, У10, съУ11 и прогресивна Луна У4. Хич не е любовно около мен и очевидно проблемът ще се задълбочи. При баща ми поне след всички изследвания се установи, че няма разсейки, но тоя тормоз от Сатурн и Уран към Слънцето ми в момента се засилва и предвид това новолуние ме чака тежък месец вкъщи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #8 -: Януари 31, 2022, 04:20:36 pm »
Новолунието във Водолей  съвпад  Сатурн се случва за пръв път от 30 години, предишното на 3 февруари 1992 година,тогава в квадрат с плутон,сега в каре с уран



"7 февруари 1992 г. — Договор от Маастрихт

Договорът за създаване на Европейския съюз е подписан в Маастрихт в Нидерландия. Това е значимо събитие от историята, тъй като с този договор се определят ясни правила за бъдещата единна валута и за общата външна политика и политика на сигурност и се установява по-тясно сътрудничество в областта на правосъдието и вътрешните работи. Европейският съюз е официално създаден с този договор, който влиза в сила на 1 ноември 1993 г."
Интересно е това, но първоизточник на ЕС всъщност е Европейската общност, създадена с Римския договор 25 март 1957г., влязъл в сила на 1 януари 1958г.
Ще видим какво ново ще донесе настоящето Новолуние

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #9 -: Януари 31, 2022, 04:25:24 pm »
Новолунието при мен попада в 5д, тригон Слънце (и Венера) , секстил Юпитер (и Луна) , съвпад Сатурн У5 и квадрат Марс/Нептун, надявам се хармоничните аспекти да надделеят, но каквото - такова  :)
Този сутрин спечелих от играта на Била - завъртях виртуалната рутативка и я спря с три еднакви символа - капсули прах за пране на Савекс  :)
Каквото такова , взех си ги по обяд от кварталния магазин.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #10 -: Януари 31, 2022, 04:52:55 pm »
Новолунието при мен попада в 5д, тригон Слънце (и Венера) , секстил Юпитер (и Луна) , съвпад Сатурн У5 и квадрат Марс/Нептун, надявам се хармоничните аспекти да надделеят, но каквото - такова  :)
Този сутрин спечелих от играта на Била - завъртях виртуалната рутативка и я спря с три еднакви символа - капсули прах за пране на Савекс  :)
Каквото такова , взех си ги по обяд от кварталния магазин.

Честито! ;)
Акрукс, к5 Козирог ли е ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #11 -: Януари 31, 2022, 04:58:26 pm »
Новолунието при мен попада в 5д, тригон Слънце (и Венера) , секстил Юпитер (и Луна) , съвпад Сатурн У5 и квадрат Марс/Нептун, надявам се хармоничните аспекти да надделеят, но каквото - такова  :)
Този сутрин спечелих от играта на Била - завъртях виртуалната рутативка и я спря с три еднакви символа - капсули прах за пране на Савекс  :)
Каквото такова , взех си ги по обяд от кварталния магазин.

Честито! ;)
Акрукс, к5 Козирог ли е ?
Да, в Козирог е куспидата на 5-ти дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #12 -: Януари 31, 2022, 05:44:46 pm »
Акрукс, благодаря.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #13 -: Януари 31, 2022, 07:36:01 pm »
При мен е в 8- ми дом, без особени аспекти.
Успях да избегна глобата за изтекла лична карта, взех си новата днес, но цяла седмица бях на тръни. Учудващо хубава снимка, като знам в какъв вид отидох.
Успях да се замъкна на фризьор и понапазарувах, разходих се. Усещам се в някаква дупка, този студ и домоседство ми идват нанагорно . Получих една добра сума пари.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние 1 февруари 2022г.
« Отговор #14 -: Февруари 01, 2022, 10:39:14 am »
От февруари по антардаша излизам от Кету и влизам в антардаша на Венера (сигнификатор на професия). Дали ще има благоприятна развръзка този перманентен невървеж по професионални теми ?