Автор Тема: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв  (Прочетена 7024 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« -: Февруари 11, 2022, 07:24:24 am »
На 16.02.22г.пълнолуние в лъв.
Юпитер на к7 в картата с координати за София и в точен тригон к11,секстил к5.
Асц е в дева в антисия с Нептун в 7ми дом.
Меркурий е в 5ти дом,в начален градус на знак водолей,управлява асц и 10 дом.С кой ще се разделим?Или с какво?Картата е нощтна,Луната е безкурсна,тоест,след опозиция със Слънцето ,не предстоят други аспекти.Пълнолунието е по оста 12/6ти домове.Подчертан 5ти дом-стелиум е вероятно разговори,новини относни въпроси,свързани със спорт,деца,забавления,нощни клубове,хотели и ресторанти,детски градини.Юпитер е упр.на 4ти и 7ми домове,като приключване на някаква тема .
Управителите на 8ми,9ти,2ри и 3ти са в съвпад в 5ти дом.По 5ти дом ,пропуснах-актьори,певци.
« Последна редакция: Февруари 11, 2022, 11:59:54 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2022, 08:01:11 pm »
Пълнолунието в 12д може да осветли, да извади наяве тайни, свързани с колективи, сдружения, коалиции, организации, което е по 11д. , управляван от Луната
Всичката паплач от 5д (не е стелиум!) попада в моя 5д/, като съвпада Венера/Марс е върху моя ЮЛВ
Пълнолунието, естествено, попада в моя 12д., нали съм с девишки асц., но не прави аспекти с нищо от натала. Може да има някой мидпойнт, сега проверих - попада върху мидпойнт Слънце/Северен възел 27*53' Лъв

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2022, 06:19:23 am »
Акрукс,права си,няма стелиум в 5ти.
При мен лунацията попада в 4ти дом,опозиция Слънце,секстил к2,тригон к8.
В антисия нат.Сатурн упр.9,упр.10 домове в 12д.
Имам Р.Д.скоро,очаквам подаръци,но и "безредици".
« Последна редакция: Февруари 13, 2022, 06:27:36 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2022, 10:34:26 am »
Акрукс,права си,няма стелиум в 5ти.
При мен лунацията попада в 4ти дом,опозиция Слънце,секстил к2,тригон к8.
В антисия нат.Сатурн упр.9,упр.10 домове в 12д.
Имам Р.Д.скоро,очаквам подаръци,но и "безредици".
Помня те, нали си на една дата с моето водолейче, с асц. в един знак и Меркурий ви е почти еднакъв/ При нея Пълнолунието също е в 4д опозиция на Слънце У4 в 10д. Преди няколко години като имаше затъмнения Лъв-Водолей, нейното гадже замина да учи на друго място и прекъсна 7г. връзка, още не може да го прежали. Пак същото лято, при лъвското затъмнение, моят свекър, също Водолей, пострада със сърцето и лежа в болница, на следващата година рак на панкреаса и го крепят с химиотерапия, но от миналото лято се е влошил или се е предал, изоставил си е двора на село с необрана реколта. Той сега направи 85г. , но ще ми е мъчно за него, свестен и разбран човек е, за разлика от свекървището   ;D

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2022, 04:58:35 pm »
Това пълнолуние съвпада с моите Марс У6 и У7 и СЛВ в 10д.
Предстои ми да подпиша договор за ипотечен кредит, ще гледам да е след лунацията. Но този точен съвпад с Марс ме притеснява.
Проблеми в работата не очаквам. Само здравето ме интересува. Съответно имам и квадратура на нодалната ос.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2022, 08:48:05 pm »
В мой трети дом, като най- точните аспекти са полусекстил с натален Сатурн и с Мерка в Козирог не знам какъв аспект се пада да е.
Днес получих втора покана за обучение в два етапа в друго училище, с пътуване . Отказах, не ми се учи, пътува и т.н, защото ще е изцяло с новите колеги, много са готини, но не ми е комфортно само с тях.
Иначе в петък съм планирала кратко пътуване .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2022, 05:25:20 am »
Това пълнолуние съвпада с моите Марс У6 и У7 и СЛВ в 10д.
Предстои ми да подпиша договор за ипотечен кредит, ще гледам да е след лунацията. Но този точен съвпад с Марс ме притеснява.
Проблеми в работата не очаквам. Само здравето ме интересува. Съответно имам и квадратура на нодалната ос.
Марс е упр.на 7 и 2ри дом при теб ,а Лунацията е в тригон с к3 -договорите.
В твоята карта,Марс не е зъл,защото си нощно раждане .

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2022, 09:15:23 am »
Това пълнолуние съвпада с моите Марс У6 и У7 и СЛВ в 10д.
Предстои ми да подпиша договор за ипотечен кредит, ще гледам да е след лунацията. Но този точен съвпад с Марс ме притеснява.
Проблеми в работата не очаквам. Само здравето ме интересува. Съответно имам и квадратура на нодалната ос.
Марс е упр.на 7 и 2ри дом при теб ,а Лунацията е в тригон с к3 -договорите.
В твоята карта,Марс не е зъл,защото си нощно раждане .

 :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #8 -: Февруари 16, 2022, 04:42:29 pm »
При мен е в 5-ти дом /ще имам 2 последователни пълнолуния там/, като е в точен съвпад с прогресивен Юпитер У8, съУ11 и квинкокс към MC. Другата седмица е операцията на баща ми и това, че е намесен Юпитер, никак не ми харесва. Моят 5-ти би трябвало да е негов 2-ри, понеже майка установих, че е била по 10-ти дом. И лунарът за месеца не ми е добър :(
« Последна редакция: Февруари 16, 2022, 05:58:42 pm от guapa79 »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2022, 09:33:41 pm »
В 6 дом,точен съвпад в натален Марс -У на 2 дом и  точен тригон с натален Юпитер-У на 1 дом.Започнах диета,защото понатрупах килограми,дано да успея да я спазвам по-дълго време.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #10 -: Февруари 22, 2022, 07:14:24 pm »
В мой трети дом, като най- точните аспекти са полусекстил с натален Сатурн и с Мерка в Козирог не знам какъв аспект се пада да е.
Днес получих втора покана за обучение в два етапа в друго училище, с пътуване . Отказах, не ми се учи, пътува и т.н, защото ще е изцяло с новите колеги, много са готини, но не ми е комфортно само с тях.
Иначе в петък съм планирала кратко пътуване .
Ща, не ща, ще ходя на това обучение, да му се не види.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2022, 11:09:16 pm »
Не Риви,малко акъл,никога не е излишен. :P

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2022, 06:14:41 pm »
Пълнолунието в Лъв има само един аспект – куинконкс с Плутон. Като се има предвид, че в подобен вид хороскопи Луната символизира народа, а Плутон се свързва с големите власт и пари, с ъндърграунда, то лесно може да се направи заключение – някой с власт и пари ще се опитва да манипулира хората натрапчиво и безкомпромисно. Манипулациите чрез средствата за масова информация ще действат с пълна сила. В хороскопа, построен за точното време на Пълнолуние, с координати за българската столица, Луната попада в дома на тайните и на подсъзнателните процеси. В този сектор на хороскопа Пълнолунието може да осветли и извади наяве дълбоко заровени тайни. Аспектът с Плутон може да породи интензивни чувства, които да ескалират до повратна точка. На личностно ниво това може да доведе до емоционален изблик и промяна в настроението, криза или драма във взаимоотношенията.
Пълнолунието съвпада с фиксираната звезда Ал Джаба, която съчетава природата на Меркурий и Сатурн. Според трактовката на Вивиан Е. Робсън от 1923г., тази звезда може да донесе загуби, насилие, опасност от бунт и убийство на офицер от неговите войници. Според Птоломей звездата носи неприятности и болести, а според Александър Айч  звездата носи нещастия при пътувания, опасност от смърт при масови катастрофи, по време на революции, вълнения, погроми, предателство от близки, изоставяне в момент на опасност.
Във всеки случай няма да отмине незабелязано това Пълнолуние, а влиянието му ще има кармичен оттенък – от една страна заради аспекта му с Плутон, който се води за кармичен, а от друга страна заради напрегнатия аспект с Лунните възли, които заформят финансовата ос чрез знаците, в които се намират – Телец и Скорпион.

https://www.facebook.com/1798577770207726/posts/5002892636442874/?d=n

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2022, 09:57:22 pm »
Не Риви,малко акъл,никога не е излишен. :P

Днес в онзи другия форум, приписаха моя прогноза на името на друг астролог. Написах че е моя и попитах за цитат, където другия е написал такова нещо. Не беше посочен, пък и как като липсва, но пък получих поредната порция негативизъм, но и един коментар-подкрепа нещо от сорта беше - перифразирам "не съм съгласен и акълиите не всички ги разбират". От модераторският екип явно са решили, че втория коментар е неуместен, а първия си е ок и втория и акъла се оказа излишен. ;) Все пак се радвам, че има и такива хора, които смятат, че акъла не е излишен "Втори път го пиша, надявам се отново да не бъде изтрито."
« Последна редакция: Февруари 24, 2022, 10:39:25 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Пълнолуние на 16.02.22г.в знак лъв
« Отговор #14 -: Февруари 24, 2022, 10:41:29 pm »
Това сигурно в Бгмамата.. или има и други..Ако се появиш във фейсбук групите,представите бързо ще ти се объркат ;D Астросвета е голям и простотията дебне отвсякъде. :)