Автор Тема: Емоционалната ни природа и срещата между Луна и Венера  (Прочетена 3156 пъти)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Луна и Венера в Овен. МП съвпад Сатурн
Цитат
  предизвикателна, дръзка, инициативна, напориста, импулсивна, спортен и секси стил, прилепнали по тялото дрехи
Да.
... Но, все ми го забраняват този стил или го критикуват- Сатурн.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Рени, това не е готова рецепта. А повод за размисъл и творчество ... в приготвянето.

Тези дни в един конкретен момент в емоциите ми се роди определено желание. Понеже беше много истинско като усещане, реших да запиша часът и минутата и после да видя как се вписва в натала ми. Една от кардиналните транзитни оси тогава е била върху наталния ми мидпойнт Луна/Венера.
« Последна редакция: Февруари 27, 2022, 04:08:03 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Стар,всичко си има обяснение,ако знаем как да го търсим/намерим.И аз съм споделяла,че когато се регистрирах тук във форума с никнейма Сафо,нямах представа,че има такъв астероид и в този момент е в съвпад с наталния ми Сатурн уп.9,упр10 домове. ;)(на Слънцето,на Меркурий,на асц.като трипл.упр.)
Мидпойнта Луна/Венера при мен в 26*на овен,в секстил нат.Слънце,секстил к2,тригон к8.
За стила да,описаното от теб е вярно,като добавка,харесвам и гръндж стил,бохо също напоследък.Слънцето е упр.на 4ти дом-семейството ми ме поощрява/приема,няма упреци относно стила ми,облеклото,накити,прическа.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Да, просто давам пример как сме в съзвучие и синхрон на някакво инстинктивно ниво. Без дори да си даваме сметка. За неверниците в астрологията.


« Последна редакция: Февруари 27, 2022, 04:50:35 pm от starinthenightsky »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Мен ме мързи сега да изчислявам моят мидпойнт къде е- Луна Рак, Венера Козирог, би трябвало да е в Овен или Везни. Припознавам се определено във второто.
Малко да се посмеете- тази късна сутрин при точен съвпад Луна/ Венера / Марс на мидпойнта Венера/ Мерк сънувах нещо като еротичен сън с колега, по- скоро намеци. Смях се с глас като се събудих- подобни сънища са рядкост за мен, реално колегата не го харесвам никак, много се разбираме , но физическо привличане йок.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Рени, това не е готова рецепта.



Стар, на това може ли субтитри, че сега аз не го разбрах ? )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Мидпойнт Луна - Венера по знак представлява общата специфика. Като Слънце по знак, някоя "подправка" може да промени "вкуса". И човек да не се вижда в общото определение. И ти го показа нагледно. 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
А, в тази посока, ли ? Ок. )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“