Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844566 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5910 -: Октомври 13, 2020, 04:52:49 pm »
Ей, и днес не ме подмина Тао-то в 21 градус на кардиналните.
Както играеха децата с топка, а аз държах телефона да гледам едно съобщение , , едно я зашути точно в него и след две - три кълбета стана на нищо протектор и кейс.
Тр Марс в 11 дом върху нат Юпитер У 6 и квадратура Венера У 5/ телефонът ми е подарък/ .
И една неприятна конфузна ситуация поради неразбиране се получи с колежка , но се оправиха нещата.
« Последна редакция: Октомври 13, 2020, 07:33:50 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5911 -: Декември 03, 2020, 11:02:22 pm »
Днес на тр. Слънце У3 сходящ съвпад с нат. Нептун в 6- ти дом тръгнах да подписвам договор с А1.
Няма такава наглост, предишният ми договор изтекъл, сега не се знае на какъв план ме водят , но въпреки че проверих и останалите оператори, при тях се оказа най- добрата оферта и подписах от немай къде нов . Изрично ги предупредих да не ми набутват разни телевизии, втора карта, екстри и т.н , които са изписани с толкова дребен шрифт и уловки, че е трудно да се разбере какво всъщност е.
Колкото и да четох, пак не са направили това, което поисках и на което имам право/ впоследствие го видях/. Не е непоправимо, утре ще им вдигна скандал , но е жалко , че се опитват да лъжат така хората . И това е жена, чието дете учеше при мен.
Потресаващото е, че ми написала какви СМС- и би следвало да получа за отказ и на този , който оценява работата ѝ- писала 10 :D. Със сигурност ще я оценя, но без 1 отпред.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5912 -: Декември 05, 2020, 08:22:36 am »
Днес на тр. Слънце У3 сходящ съвпад с нат. Нептун в 6- ти дом тръгнах да подписвам договор с А1.
Няма такава наглост, предишният ми договор изтекъл, сега не се знае на какъв план ме водят , но въпреки че проверих и останалите оператори, при тях се оказа най- добрата оферта и подписах от немай къде нов . Изрично ги предупредих да не ми набутват разни телевизии, втора карта, екстри и т.н , които са изписани с толкова дребен шрифт и уловки, че е трудно да се разбере какво всъщност е.
Колкото и да четох, пак не са направили това, което поисках и на което имам право/ впоследствие го видях/. Не е непоправимо, утре ще им вдигна скандал , но е жалко , че се опитват да лъжат така хората . И това е жена, чието дете учеше при мен.
Потресаващото е, че ми написала какви СМС- и би следвало да получа за отказ и на този , който оценява работата ѝ- писала 10 :D. Със сигурност ще я оценя, но без 1 отпред.

аз миналата седмица проведох най- краткият разговор с оператор на А1,предлагайки ми нов план за номер...... тази карта е качена на устройството в асансьора и настана тишина... :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5913 -: Декември 06, 2020, 04:30:05 pm »
Днес тригон Венера/Нептун,ММ с венерин възврат-цял ден мие коли.Във венусара му Венера е у4,у9 дом и е в 10 .
« Последна редакция: Декември 07, 2020, 05:43:30 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5914 -: Декември 08, 2020, 07:20:43 pm »
Венера транзит в 3д в секстил с Меркурий У10 в 1д.
Получих известие с онлайн изложбата на открити картички, на гърба на които освен марка има написано хайку на англйски от подателя. Инициативата е на полски хайджин (човек, който пише хайку) и съвпадна с първото затваряне (локдаун) тази пролет, което ме завари в столицата, затова и картичката ми е от София (статуята на София в центъра на града) на стр. 31 https://haikuconnectsus.com/public/
Стиховете хайку излизат като се мине с мишката над всяка картичка. Приятно гледане!
Реалната изложба с картичките на живо е в Полша.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5915 -: Декември 09, 2020, 04:50:14 am »
Браво Акрукс!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5916 -: Декември 09, 2020, 03:06:51 pm »
Качвам си картата тук умишлено, а не в темата за СЗ на 14.12.2020г.

Обзела ме е мания, че трябва да се преместя в ново жилище, защото настоящото ни отесня. Моментът никак не е подходящ за закупуване на такова нещо - нито пазарно, нито астрологично.

СЗ ми аспектира Нептун и ще се подлъжа, още повече, че Нептун е във 2д.
Имам прогресия на Луна върху натален Плутон У2.
Съвпадът на Сатурн и Юпитер става точно върху К4 - сигурно и това ме ръчка допълнително.
Ноооо догодина Сатурн спира ретро в градуса на Венерата ми и в квадрат с нея, а при мен Венера е със силна финансова окраска. В това време и Уран ще е върху Венерата и може да се случи всичко от-до.

Това което ми се иска, е да ми повторите това, което виждам - че не е моментът да тегля огромен кредит  ;D Въпреки Юпитер в 4д :)
Белким се вслушам в здравия разум  :D
« Последна редакция: Декември 09, 2020, 03:13:25 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5917 -: Декември 15, 2020, 05:28:18 am »
Качвам си картата тук умишлено, а не в темата за СЗ на 14.12.2020г.

Обзела ме е мания, че трябва да се преместя в ново жилище, защото настоящото ни отесня. Моментът никак не е подходящ за закупуване на такова нещо - нито пазарно, нито астрологично.

СЗ ми аспектира Нептун и ще се подлъжа, още повече, че Нептун е във 2д.
Имам прогресия на Луна върху натален Плутон У2.
Съвпадът на Сатурн и Юпитер става точно върху К4 - сигурно и това ме ръчка допълнително.
Ноооо догодина Сатурн спира ретро в градуса на Венерата ми и в квадрат с нея, а при мен Венера е със силна финансова окраска. В това време и Уран ще е върху Венерата и може да се случи всичко от-до.

Това което ми се иска, е да ми повторите това, което виждам - че не е моментът да тегля огромен кредит  ;D Въпреки Юпитер в 4д :)
Белким се вслушам в здравия разум  :D
При всички случаи ще има раздвижване по темите-дом,къща,родители,жилище.Цикъл Сатурн/Юпитер стартира на к4,не е шега.Обмисляй,планувай и когато му дойде времето може и това да се случи.Имаш силна Венера у1,у8 домове,тоест Ти и чуждите пари.Виж по прогресия как са Венера/Сатурн.
« Последна редакция: Декември 15, 2020, 05:30:47 am от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5918 -: Декември 15, 2020, 10:48:39 am »
Пр Венера е в точен квадрат с пр Сатурн, а дир Венера е в квадрат с натален Сатурн.
Пр Венера е в тригон и с натален Плутон.

Проблемът е Нептун - Венера е в опозиция и с натален Нептун.
« Последна редакция: Декември 15, 2020, 03:00:08 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5919 -: Декември 15, 2020, 12:37:42 pm »
Нептун няма отношение към твоя к4.Двете планети нямат аспект по между си в натала.
Цикъл на к4, Сатурн/Юпитер ще има развитие във времето.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5920 -: Декември 16, 2020, 07:27:23 pm »
Ох, много съм щастлива! :D
При съвпад на тр. Луна с нат . Венера в Инстаграм като реклама на един сайт  ми изскочиха на отлична цена кецовете, които поръчах наскоро и ми бяха малки, а нямаше как да заменя , защото бързо се изчерпаха. Иначе ги има на доста места, но на двойни и тройни цени.
И сега- точно моят номер наличен.
Дано вече  всичко е наред!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5921 -: Декември 22, 2020, 09:27:58 am »
Защо пътуването на този човек се провали вчера? Разкарване по летищата 2 дни заради неуредени документи на авиокомпанията.
Аз не виждам показатели.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5922 -: Декември 22, 2020, 01:55:33 pm »
Съвпадът юпитер сатурн на 0 водолей опозиция натален сатурн, а е в период на сатурн - няколко дни преди РД?
Уранова опозиция (уран естествен сигнификатор на авио превоза), затъмнение в опозиция с 9ти дом, където има лична планета...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5923 -: Декември 22, 2020, 02:22:35 pm »
Съвпадът Юпитер-Сатурн в опозиция с У4 би трябвало да го отдели за дълго от дома (той пътуваше за дълъг период по работа), а Урановата опозиция не е от вчера. Тя държи вече половин година. През последните 3 месеца е имал 3 пътувания по работа в чужбина, но само това се провали гръмовно.
Освен главният виновник да е директен Марс в опозиция на Луна У10  ::)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5924 -: Януари 14, 2021, 07:44:02 pm »
Днес -Съвпад Слънце/Плутон-цикъл и квадрат Сатурн-Марс.Избран е ден за избори 4.04.21г.
Луна(козирог) и Слънце(овен) квадрат,Меркурий в критичен градус......
« Последна редакция: Януари 14, 2021, 07:51:42 pm от Сафо »