Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 839938 пъти)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Събития и транзити
« Отговор #6165 -: Април 17, 2022, 04:50:42 pm »
При мен се появи кожно раздразнение тип подсичане,намазах го с крем и ми мина,така и не разбрах каква е причината,а то какво било всъщност  :o
Никой не резонира с планетите, така както ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6166 -: Април 17, 2022, 05:25:49 pm »
Многото Влага в периода, как се отраазява на тялото ви- кости,, стави, алергии/сърбеж/ каш;ица, проблеми с дихателната система, нос, главоболие ? Тези, които имат силен акцент върху Въздуха, Сатурн, Меркурий, имат ли дискомфорт ?
аз да - стави, кихам, главоболие , Слънце, Венера и Сатурн въздушни
февруари имах Сатурнов възврат, не помня дали качих картата при възвратите

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6167 -: Април 17, 2022, 07:46:17 pm »
Около мен хора, споделиха, за такива симптоми и при тях  има изявен Въздух и планети, които имат достойнства в тази стихия, Сатурн на видно място.

Благодаря, за споделеното.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Събития и транзити
« Отговор #6168 -: Април 17, 2022, 08:00:11 pm »
На мен влагата винаги ми се отразява супер, особено на настроението. Мога да кажа с ръка на сърце, че слънцето буквално ме мори. Отдавам го на асц. Рак и точния аспект между слънцето ми и слв в Риби. За мое щастие и неизяснената ми алергия със силна уртикария, която ме мъчи от почти година си отиде от само себе си от няколко седмици 

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Събития и транзити
« Отговор #6169 -: Април 22, 2022, 06:31:27 am »
Само Асцендент ми е воден и Луната - земна. Всичко останало - въздух. Влагата ме мори емоционално, минорните настроения преобладават.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #6170 -: Април 22, 2022, 10:45:13 am »
Многото Влага в периода, как се отраазява на тялото ви- кости,, стави, алергии/сърбеж/ каш;ица, проблеми с дихателната система, нос, главоболие ? Тези, които имат силен акцент върху Въздуха, Сатурн, Меркурий, имат ли дискомфорт ?

Толкова вода ме съсипва физически и психически.
Бях в болница, на система.

Масово хората около мен се оплакват от главоболие, високо кръвно, стомашни проблеми и т.н.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6171 -: Април 24, 2022, 07:44:53 am »
високо кръвно с ниско съм  от 4 десетилетия,сега горната граница ми стана долна,
за пръв път пия л-ва за кръвно и световъртеж,
кардиолог,правих пълни изследвания да видят от какво е
най -вероятно постковид  ,изкарах го през март
имам си три  водни планети в 3 дом и сега те са транзит в рибешкото струпване  на дсц./лекари/

Христос Воскресе !....и моя милост също :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6172 -: Април 28, 2022, 03:56:23 pm »
Само по това време на годината /март-април/ двете Светила са в знаците на своята екзалтация:Слънце Овен- Луна Телец, 7-8.03.2022 г. и 27-29. 04.2022 г се приемат едно друго  в местата на своята екзалтация : Слънце Телец- Луна Овен.

" Най-голямо е великодушието(рецепция) между Слънце и Луна. Тъй като Луната взема от Слънцето в който и да е знак, освен при опозиция, тогава вече носи вреда. Затова, когато Луната попадне в знак, в който Слънцето се радва на определено признание, ползата за нея е двойна: единия подарък идва от знака/ признание на Слънцето/ , другия от същността/привилегията на Слънцето/ "
Абу Машар

Може да проверите на практика, днес и утре, сферите, от индивидуалния ви хороскоп със знак Рак, дали  ще бъдат подкрепени от Слънце, а тези със знак Лъв и от Луната.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Събития и транзити
« Отговор #6173 -: Април 28, 2022, 06:15:44 pm »
Леле Рени, с Асц Рак и Слънце У2, освен да ударя джакпота, ама то първо май фиш трябваше да пусна...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6174 -: Април 28, 2022, 07:38:44 pm »
Може да проверите на практика, днес и утре, сферите, от индивидуалния ви хороскоп със знак Рак, дали  ще бъдат подкрепени от Слънце, а тези със знак Лъв и от Луната.
Днес, рано сутринта, започна новият ми Лунар, като Луната попада в 11-ти лунарен дом, а в натала Луната е У11 в 7д.
Слънцето в лунарен 12-ти дом, а в натала е У12 във 2д.
Днес видях, че още на 8-м април са публикували два мои стиха- хайку в страницата на японското посолство в Канада, в ежегодния конкурс за цъфналите вишни, и го споделих в българските групи за хайку. Досега други българ(к)и се фукаха с публикациите си, а аз чак сега видях, че също съм сред отличените.  Видели са, че ме има, но изтъкват само себе си. 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6175 -: Април 28, 2022, 10:19:25 pm »
Е, супер!
Нека да се чуват такива радостни новини!  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Събития и транзити
« Отговор #6176 -: Май 01, 2022, 12:44:57 am »
Не бях пила 20,30години антибиотик,но сега ми изписаха толкова силен превантивно,че ме отрови доста,но пък кървенето на венците спря.Различни добавки пия,но ще помисля и за калций.

Това е стандартна терапия при инфекции в устата, обикновено изписват огментин, не се страхувай, просто винаги с антибиотик-и пробиотик, но трябва да се пият определен вид, и през мин 3 часа, най-добре по средата м/у 2 приема на антибиотика

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Събития и транзити
« Отговор #6177 -: Юни 26, 2022, 04:20:40 pm »
Тази сутрин изпитах поредния шок, свързан със смърт- във ФБ ми се появи публикация за отбелязване на 1 година от смъртта на мъж, който реално никога не съм виждала, писали сме си навремето и се лайквахме взаимно. Много странно и някак неочаквано, съвсем наскоро се чудех къде се затри този човек, и без това не беше от най- активните и водеше спокоен живот на село.
Транзитен Плутон ми яхва отново Мерка на К8 и наистина в последно време темите смърт, раждане, покупки на имоти, пари отнякъде са актуални край мен. Един от колегите драпа със зъби и нокти да се докопа до една сума от синдикатите, която реално не му се полага, друга колежка отложи пенсионирането, защото изчаква дали случайно отнякъде няма да ѝ изплатят полагащите се накуп заплати,а тя има прекъсване и няма право на тях… Аз съм някакъв посредник, от който нищо не зависи в крайна сметка, но се нервя на алчносттана хората.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6178 -: Юли 03, 2022, 07:07:58 am »

Днес видях, че още на 8-м април са публикували два мои стиха- хайку в страницата на японското посолство в Канада, , а аз чак сега видях, че също съм сред отличените.

Честито Аkruks,пожелавам ти още много успехи в стихотворенето  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6179 -: Юли 03, 2022, 05:42:18 pm »

Днес видях, че още на 8-м април са публикували два мои стиха- хайку в страницата на японското посолство в Канада, , а аз чак сега видях, че също съм сред отличените.

Честито Аkruks,пожелавам ти още много успехи в стихотворенето  :)
Благодаря!
Маг Сибила преди години ми каза да си гледам хайку и не се занимавам с астрология, че не ми било дадено отгоре, нещо от този род ми написа във фейсбук  :)