Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 674795 пъти)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 5919
Re: Събития и транзити
« Отговор #6195 -: Октомври 12, 2022, 03:43:34 pm »
Меркурий как има отношение към една коронация ?
Освен това Меркурий е сменил фаза.
Рени, незная, затова питам, защо точно тогава?!
Юпитер, да, на трон е през май, но е в квадрат с наталния и знаков квадрат с Марса му, който е упр. на 10 дом-статус.
В транзитната карта за деня, 6.май,Марс е в слаба позиция, диспозитор на Слънцето и Меркурий.
« Последна редакция: Октомври 12, 2022, 03:48:14 pm от Сафо »

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 4138
« Отговор #6196 -: Октомври 12, 2022, 04:42:38 pm »
Луната /народа/ е диспозитор на Марс/главнокомандващ/,диспозитор на властта /Слънцето и комуникациите/Меркурий и в точен тригон с него.Власта и народа да бъдат в хармонична връзка.На 6 май ние честваме св.Георги и деня на армията,ама те кво честват,като са рептили,а св.Георги убива змея,не знам. :D На 6 май бил международният ден на астматиците..аз по-голям астматик от Дарт Вейдър не знам..явно галактическата федерация замисля нещо. ;D
« Последна редакция: Октомври 12, 2022, 04:52:17 pm от Ребека »

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 11878
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
« Отговор #6197 -: Октомври 12, 2022, 04:46:10 pm »
Сафо, кралица Елизабет Втора е коронясана при изгорени Юпитер, Марс, но с Меркурий, който тъкмо е изгрял като вечерна звезда. Защо тогава и защо сега, трябва да сме на "ти" с традициите и церемониите в кралския двор ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

• Hero Member
« Отговор #6198 -: Октомври 12, 2022, 09:04:25 pm »
Луната /народа/ е диспозитор на Марс/главнокомандващ/,диспозитор на властта /Слънцето и комуникациите/Меркурий и в точен тригон с него.Власта и народа да бъдат в хармонична връзка.На 6 май ние честваме св.Георги и деня на армията,ама те кво честват,като са рептили,а св.Георги убива змея,не знам. :D На 6 май бил международният ден на астматиците..аз по-голям астматик от Дарт Вейдър не знам..явно галактическата федерация замисля нещо. ;D
Ей,с глас се смях! 8)

Сафо

• Hero Member
« Отговор #6199 -: Октомври 12, 2022, 09:08:01 pm »
Сафо, кралица Елизабет Втора е коронясана при изгорени Юпитер, Марс, но с Меркурий, който тъкмо е изгрял като вечерна звезда. Защо тогава и защо сега, трябва да сме на "ти" с традициите и церемониите в кралския двор ?  :)
значи все пак Меркурий има общо с коронясването

Люба

• Hero Member
  • Публикации: 927
« Отговор #6200 -: Октомври 13, 2022, 02:36:44 am »
Св. Георги е патрон на Англия, както Св. Патрик на Ирландия. Те обаче като ден го честват на новия стил 23.04, което си е и по ингресно слънце в телец. Определено има връзка, но и тъкмо им се е паднало на кралските астролози дюшеш датата. А и пролет, английска зеленина, английски рози, оптимизъм. Малката Корея в действие, да напълни мястото с фенове в палатки 2 седмици по-рано.

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1950
« Отговор #6201 -: Ноември 03, 2022, 08:51:14 pm »
Днес тр Мерк ми е в съвпад с нат. Уран в 5- ти дом и тригон с АЦ и нат. Луна.
Цял ден получавам комплименти и четки😂, преподписах договора на телефона, говорих с часове с приятелка и попълвам карти за атестация онлайн. Голям купон с две превозни средства.
Мерк се отчете за разлика от Венерата преди дни.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...