Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845488 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6270 -: Юни 28, 2023, 10:40:26 pm »
greg07 ,все пак пропускаш Сатурн, ретрограден ти е в 10ти дом.Септември ще мине назад върху МЦ, а после още веднъж , последно през МЦ.Може би тогава ще се наместят фигурите в шаха? Поне ще има яснота.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6271 -: Юни 29, 2023, 11:19:41 am »
Скоро, 1/2.06.23г.Нептун ще тръгне в ретроградно движение. Може да проверим дали ще има някакво събитие в неделя, нептунианско.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #6272 -: Юни 29, 2023, 11:27:34 am »
Да , Ребека прави си , докато Сатурн не мине втория път едва ли ще дойде окончателната развръзка на събитията. Септември и Прогресии и Транзити се наслагват. Благодаря ти. Просто имах нужда да потвърдя подозренията си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6273 -: Юни 29, 2023, 07:58:30 pm »
Имам нужда от помощ ... активно търся работа и чакам отговор от важни институции ... Марс в момента е в Трети и ще мине през Четвърти дом , опозирайки 10 ти дом (активирайки го). Отделно Венера три пъти ще опозира наталното ми Слънце - сега , средата на Август / Септември, активирайки 3-ти , 9-ти , давайки удобрение ... Мислите , че правилно разсъждавам? Юпитер и той ще застане на върха на 12 ти дом, опозира 6 ти , началото на Септември
Венера в опозиция на Слънцето ти няма да ти донесе очакваната работа. Плутон У6 сега е ретро, от утре и Нептун, който е У10, може да очакваш положително развитие когато Плутон стане директен и мине над Юпитер, другият У10

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Събития и транзити
« Отговор #6274 -: Август 01, 2023, 01:05:34 pm »
Здравейте, първо се извинявам, понеже не знаех, къде точно да постна това съобщение. Не видях никъде да има тема за "Соларен възврат" (или както там се казва). Просто ме интересува, понеже днес имам рожден ден, а той съвпада и с пълнолунието във водолей, а разбрах, че това било "особено" събитие. Можете ли да ми кажете нещо повече, какво ме очаква през следващите 12 месеца... Благодаря ви предварително! :)

Натална карта...


Прогресии...


Соларен възврат...

I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6275 -: Август 01, 2023, 02:19:50 pm »
Здравейте, първо се извинявам, понеже не знаех, къде точно да постна това съобщение. Не видях никъде да има тема за "Соларен възврат" (или както там се казва). Просто ме интересува, понеже днес имам рожден ден, а той съвпада и с пълнолунието във водолей, а разбрах, че това било "особено" събитие. Можете ли да ми кажете нещо повече, какво ме очаква през следващите 12 месеца... Благодаря ви предварително! :)

Писала съм по този повод, за Новолуние и Пълнолуние по време на слънчевото завръщане
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid02yKLk2iX2NS9x3oifiYovzW6qp6B6U7BExYxCzH1yH9nSxvntHtuoXZiq8NjxezoPl

Има във форума тема за солари, но за целта е нужна карта натал+солар+домовете, виж другите тук:
https://astra.la/forum/index.php?topic=92.0

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Събития и транзити
« Отговор #6276 -: Август 01, 2023, 02:38:11 pm »
Здравейте, първо се извинявам, понеже не знаех, къде точно да постна това съобщение. Не видях никъде да има тема за "Соларен възврат" (или както там се казва). Просто ме интересува, понеже днес имам рожден ден, а той съвпада и с пълнолунието във водолей, а разбрах, че това било "особено" събитие. Можете ли да ми кажете нещо повече, какво ме очаква през следващите 12 месеца... Благодаря ви предварително! :)

Писала съм по този повод, за Новолуние и Пълнолуние по време на слънчевото завръщане
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid02yKLk2iX2NS9x3oifiYovzW6qp6B6U7BExYxCzH1yH9nSxvntHtuoXZiq8NjxezoPl

Има във форума тема за солари, но за целта е нужна карта натал+солар+домовете, виж другите тук:
https://astra.la/forum/index.php?topic=92.0
Благодаря...  :)
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6277 -: Август 02, 2023, 10:08:22 am »
drunкen,пълнолунен солар в 10 нат.дом,предполага смяна на статус,събития при родители,братовчеди,дом и т.н.Освен възврат на Слънце,имаш и Марсов възврат.Меркурий също е близо до наталния.Важна година.Ти си Венерин тип,а тя в момента е "особена",цикъл Слънце/Венера ,ще започне в съвпад с нат.Юпитер.Възможно е придобивка на жилище.Ако направиш нат+сол+домове,ще има повече информация.
« Последна редакция: Август 02, 2023, 10:11:58 am от Сафо »

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Събития и транзити
« Отговор #6278 -: Август 02, 2023, 10:49:14 am »
drunкen,пълнолунен солар в 10 нат.дом,предполага смяна на статус,събития при родители,братовчеди,дом и т.н.Освен възврат на Слънце,имаш и Марсов възврат.Меркурий също е близо до наталния.Важна година.Ти си Венерин тип,а тя в момента е "особена",цикъл Слънце/Венера ,ще започне в съвпад с нат.Юпитер.Възможно е придобивка на жилище.Ако направиш нат+сол+домове,ще има повече информация.
Събития при родители? Плашиш ме в момента... Положително събитие или отрицателно?  :'(
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6279 -: Август 02, 2023, 11:51:17 am »
drunкen,пълнолунен солар в 10 нат.дом,предполага смяна на статус,събития при родители,братовчеди,дом и т.н.Освен възврат на Слънце,имаш и Марсов възврат.Меркурий също е близо до наталния.Важна година.Ти си Венерин тип,а тя в момента е "особена",цикъл Слънце/Венера ,ще започне в съвпад с нат.Юпитер.Възможно е придобивка на жилище.Ако направиш нат+сол+домове,ще има повече информация.
Събития при родители? Плашиш ме в момента... Положително събитие или отрицателно?  :'(
Е,хайде сега!Нещо положително може да е,откъде да знам ,не качваш соларна карта.
Ти си знаеш живота,може и да се ожениш,да имаш дете и т.н.
Сега видях,качен е солар.Асц в стрелец-ще пътуваш ,може би чужбина,или срещи с чужденци,нотариуси,адвокати по някакъв повод.Сватби,тържества,ритуали.Юпитер е на к5.Любов,дете.Наследства.
Игри на късмета.
« Последна редакция: Август 02, 2023, 11:56:38 am от Сафо »

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Събития и транзити
« Отговор #6280 -: Август 02, 2023, 11:54:01 am »
Благодаря за помощта! :)
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6281 -: Август 02, 2023, 11:57:22 am »
Благодаря за помощта! :)
Моля!

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Събития и транзити
« Отговор #6282 -: Септември 05, 2023, 02:50:05 pm »
Добър ден на всички! Отново се нуждая от помощта Ви...
Другата седмица (вероятно на 15-ти или 17-ти), един мой много добър приятел ще си открива заведение. Желае да работя при него, но се двоумя... В момента работя на друго място, но в интерес на истината не се чувствам изобщо комфортно там (интриги, скандали, глупости...), но пък парите са добри. Струва ли си, да напусна за да отида при него. Желая и да му помогна, понеже ми е наистина много близък човек, но самата идея за подобно заведение ми се струва малко несериозна (бърза закуска). Моля Ви, помогнете... Благодаря Ви предварително!

Натална карта


Прогресии
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6283 -: Септември 07, 2023, 09:55:36 am »
drunken,астрологично и йотка и милимунда не си помръднал,или си се придвижил,ама назад.Все едно и също.Въпросът ти е за раздел Хорари.Прави се карта за момента на задаване на въпроса и т.н.Като търсиш помощ,поне малко прочети кое,защо и как.Не сме врачки по едни транзити да даваме отговори на въпроси и да съветваме.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #6284 -: Септември 18, 2023, 10:38:17 pm »
тр. Луна съвпад нат. Плутон в 8 дом
тр. СЛВ на К2
тр. Лилит в точна опозиция в нат. Венера/У3,8 в 12 дом :o

Май намерих магия в нас  :-\