Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844505 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6330 -: Ноември 03, 2023, 03:54:02 pm »
Много съжалявам, Грег!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6331 -: Ноември 03, 2023, 07:49:59 pm »
Тери,писах,писах ...и не можа да се публикува фермана ми.Но с две думи,указание за нечия смърт се вижда най-добре в картите на нашите близки.
Като разгледах за догодина соларите на роднини и приятели ,доста напрегнати ми се струват и моя също.Замислих се,в такъв случай,че е възможно да преживеем някакво събитие колективно,дали ще е природен катаклизъм ,или човешки идиотизъм,незнам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6332 -: Ноември 03, 2023, 07:51:57 pm »
Възврат на толкова планети е от огромно значение,дали ще е със знак +,зависи от наталната позиция.Много и генерални промени.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6333 -: Ноември 03, 2023, 08:07:53 pm »
Възврат на толкова планети е от огромно значение,дали ще е със знак +,зависи от наталната позиция.Много и генерални промени.

С профекция 12ти дом като наталният квадрат на светилата аспектира по профекция квадрата Марс Юпитер 7-10 дом.

Колкото до картите на нашите близки, говори ми - дъщеря ми има уран на 21 риби, в 8 ми дом, и е диспозитор на луната.


Иначе както писах другаде, тя третата световна война почна и ще е цяло чудо да останем почти незасегнати като при Втората световна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6334 -: Ноември 03, 2023, 08:17:13 pm »
Тери,сина ми има Венера(диспозитор на Луната)в 8ми дом,рак и в съвпад с Марс.
Сол.му асц от септември му е р.д е точно върху съвпада Марс/Венера в 8ми натален.
Значи при теб ще е рязко и отведнъж,а аз ще се мъча.
Не зная Тери,наистина ...дано ни се размине ,че то по-принцип смъртта е единственото сигурно нещо.
Нещо около бившия ти мъж забелязва ли се .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6335 -: Ноември 03, 2023, 08:21:58 pm »
Около бившия нищо специално, поне аз не знам.

Защо реши, че ще се мъчиш?

Форумът нещо бъга наистина.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6336 -: Ноември 03, 2023, 08:35:52 pm »
Ами Венера съвпад с Марс направо си е кървава история.Марс е малефика в неговата карта .Ама все тая де.Не съм сигурна в нищо вече . Луна и Венера са взаимна рецепция по управление.
За мъжа ти питах да му разгледаш прогресии и дирекции.
Профекция в 12 -лечение например,болница ,роднини жени,осамотение,профекционна Луна ще е в скорпион .Ще е опозиция нат.Юпитер.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6337 -: Ноември 03, 2023, 08:42:46 pm »
Ох всички сме параноясали яко.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6338 -: Ноември 03, 2023, 08:49:39 pm »
Сафо,знаех си,че и ти ще мреш. ;D Вескоо,къде си бе и ти щеше да мреш? Ставаме пет, друг ша го копаме ли?Аз сега съм със сол.Луна баш на к8,тя си е у8,ама ко да прайм ..Ако умра посмъртно ще ме е срам,като открият в гардероба/ите  :-X духовното ми падение под формата на необути боти,ботуши,лофъри,сандали,рокли,чанти,срам ме е. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6339 -: Ноември 03, 2023, 09:02:30 pm »
Ребека,всички бе Душко ,ама нали се пънем поне да знаем кога?!За какво ни е тази астрология ?
Свекърва ми е разведена от много години,но картата е яко задействана когато умря бившия и мъж.
« Последна редакция: Ноември 03, 2023, 09:06:36 pm от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6340 -: Ноември 03, 2023, 09:09:25 pm »
Затова трябва да си намерим любовници като оная на Корея дето умрял мъжът й и нищо не се види у картата :D

Беки, разпродавай, аз продавах чанти, на приятелки подарявам обувки, рокли. Не муча само пред астрокома,  действам  ;D А може и да ги завещаеш на някого.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6341 -: Ноември 03, 2023, 11:41:02 pm »
Тери, викаш да се сбогувам с тленното ...ами редовно се отърсвам от материалното,продавам ,подарявам,но..при мен вратата на гардероба е като дрешникът от Хрониките на Нарния ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6342 -: Ноември 04, 2023, 03:45:08 pm »
Бекси, покани ме да разчиствам и да изхвърлям. Ще я затворим тази врата на този гардероб.
Аз в тотал към момента притежавам за крака точно два чифта боти, сезонни, прилични.
И това ми е цялата собственост.
Мина им времето и аз изхвърлих всички сандали и междинни обувки. Не ми трябват, задръстват цяла зима място, а догодина нов сезон със стари късмети не желая. Ще купувам отново, когато трябва и ако съм жива, щом сте я хванали темата.
И изобщо имам политика, едно нещо не можеш ли да го облечеш тук и сега, няма място. Аман от натурии за всеки случай и ако потрябва някой ден, а денят не идва, за когато отслабна, за когато няма да се върне младостта.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6343 -: Ноември 04, 2023, 04:01:30 pm »
А, Люба чак такъв баровец ,да хвърлям сандалите щот е зима,пък догодина да купувам наново,не съм.  ;)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6344 -: Ноември 04, 2023, 04:06:19 pm »
Фън Шуй му се казва, Бекси  ;D