Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845420 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3150 -: Февруари 15, 2016, 02:42:30 pm »
Днес при смяна на скоростите скъсах веригата на колелото .За сигнификатор на колелото определям Меркурий,който е и у3,у4.Това е продължение на повредите по компютри,като средство за комуникация а и др. по дома.тр.Плутон у8прави квадрат ,тр.Уран у12-опозиция с Меркурий у3.тр.Уран определям за спусък,понеже е застанал на средна точка опозицията с Меркурий и Сатурну11,12. .Не съм срещал участието на точката на опозициявъв формулите за средни точки,но споредмен има резон да се помисли за това :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3151 -: Февруари 15, 2016, 03:36:33 pm »
Уран нали е от бавните планети, едва ли е спусък, дори да е на МП, а и как тр Уран е едновременно опозиция с Мерка и в същото време на средната точка на опозицията Мерк- Сатурн  :017:
За да е в опозиция тр Уран, значи имаш Меркурий везни, а за да е Меркурий везни в опозиция на Сатурн, последният е овен, средната точка на опозицията Меркурий- Сатурн ще е рак

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3152 -: Февруари 15, 2016, 05:05:25 pm »
Уран нали е от бавните планети, едва ли е спусък, дори да е на МП, а и как тр Уран е едновременно опозиция с Мерка и в същото време на средната точка на опозицията Мерк- Сатурн  :017:
За да е в опозиция тр Уран, значи имаш Меркурий везни, а за да е Меркурий везни в опозиция на Сатурн, последният е овен, средната точка на опозицията Меркурий- Сатурн ще е рак
------Akruks,карам по интуиция,не виждам друг спусък.Меркурий ми е на 16,10*везни,- точката му на опозиция е 16,10*овен,тр.Уран е е в момента по средата между нея и нат.Сатурн на 21,30*овен.Имаме аспекти по дължина на еклиптиката/стандартните/ и такива по ширина/антисии ,паралели/,защо да няма и такова взаимодействие .тр.Уранпри мен излиза от точната опозиция с Меркурий/но се намира още под въздействието му,в същото време влиза в орбисата на нат.Сатурн .Значи тр.Уран в един момент действа едновременно като опозиция на Меркурий и като съвпад със Сатурн .После тр.Уран може да е бавен,но главния бавен транзит тук е на тр.Плутон квадрат Меркурий,който е още по-бавен и е вече разпадащ се .Това е предположение само ,засега ми отговаря обаче.Скъсването на веригара стана рязко,неочаквано/тр.Уран./,при смяна на скоростите/трУран опозиция-избор,смяна на Меркурий/ веригата се скъса-тр.Уран съвпад със Сатурн.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3153 -: Февруари 15, 2016, 08:27:57 pm »
------Akruks,карам по интуиция,не виждам друг спусък.Меркурий ми е на 16,10*везни,- точката му на опозиция е 16,10*овен,тр.Уран е е в момента по средата между нея и нат.Сатурн на 21,30*овен.Имаме аспекти по дължина на еклиптиката/стандартните/ и такива по ширина/антисии ,паралели/,защо да няма и такова взаимодействие .тр.Уранпри мен излиза от точната опозиция с Меркурий/но се намира още под въздействието му,в същото време влиза в орбисата на нат.Сатурн .Значи тр.Уран в един момент действа едновременно като опозиция на Меркурий и като съвпад със Сатурн .После тр.Уран може да е бавен,но главния бавен транзит тук е на тр.Плутон квадрат Меркурий,който е още по-бавен и е вече разпадащ се .Това е предположение само ,засега ми отговаря обаче.Скъсването на веригара стана рязко,неочаквано/тр.Уран./,при смяна на скоростите/трУран опозиция-избор,смяна на Меркурий/ веригата се скъса-тр.Уран съвпад със Сатурн.
Добре де, може и да отключва Уран средна точка, на тази среда, която визираш е на 18гр 50' овен, а тр Уран е 17гр 39', така че не е върху нея. Просто тр Плутон квадратира Мерка У3,4 (комуникации, средства за придвижване, техниката у дома), а тр Уран е в действащ съвпад със Сатурн У11. а 11д нали е на Уран, по който са компютрите, това малко ли ти се вижда? Скъсването на веригата днес е станало рязко и неочаквано, ами нали Мерка сега е във водолей, знака на Уран- нямам ти натала, за да знам дали закача нещо, както и да знам дали тр Плутон шета в 11д, а тр Сатурн у11 в 8д

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3154 -: Февруари 15, 2016, 09:30:55 pm »
Добре де, може и да отключва Уран средна точка, на тази среда, която визираш е на 18гр 50' овен, а тр Уран е 17гр 39', така че не е върху нея. Просто тр Плутон квадратира Мерка У3,4 (комуникации, средства за придвижване, техниката у дома), а тр Уран е в действащ съвпад със Сатурн У11. а 11д нали е на Уран, по който са компютрите, това малко ли ти се вижда? Скъсването на веригата днес е станало рязко и неочаквано, ами нали Мерка сега е във водолей, знака на Уран- нямам ти натала, за да знам дали закача нещо, както и да знам дали тр Плутон шета в 11д, а тр Сатурн у11 в 8д
Съвпадат нещата,само дето спусъците никога не съм сигурен кои са-това ми е упражнението.тр.Меркурий ингрес във водолей,да,но прави тригон с мой Уран,секстил сВенера-тригонът не би трябвало да прави гафове,освен тук Уран да прави изненади  :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3155 -: Февруари 17, 2016, 12:29:25 pm »
Bin, а какво прави транзитен Марс в момента към натала ти?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3156 -: Февруари 17, 2016, 01:07:12 pm »
Тр. Марс на22 *скорпион е в мой 8д,квинконс Сатурн,секстил МП Марс/Плутон,знам,чееедин от спусъците,но квинконс какво е-неудобство,дразнене .В транзитната решетка няма и намек за 3д -колело,прекалено е общо,неуточнено само по Марс,пр.Луна квадратСлънце-също :017:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3157 -: Февруари 17, 2016, 02:11:18 pm »
Транзитен Марс в 8 дом е достатъчен показател за инциденти. А имаш и
Тр. Марс на22 *скорпион е в мой 8д,квинконс Сатурн,секстил МП Марс/Плутон
Куинконс със Сатурн проблем с придвижването, но тук по-скоро ми се струва като ограничена активност лично за теб. Проблеми с кости, зъби и мускули имаш ли?
Секстилът с МП Марс/Плутон е "малкият дявол". Нямаш значим инцидент.
Доколкото разбирам няма аспект между тр.Марс и Меркурий или К3, така ли е?

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3158 -: Февруари 17, 2016, 02:22:22 pm »
Транзитен Марс в 8 дом е достатъчен показател за инциденти. А имаш и Куинконс със Сатурн проблем с придвижването, но тук по-скоро ми се струва като ограничена активност лично за теб. Проблеми с кости, зъби и мускули имаш ли?
Секстилът с МП Марс/Плутон е "малкият дявол". Нямаш значим инцидент.
Доколкото разбирам няма аспект между тр.Марс и Меркурий или К3, така ли е?


---delphin,k3ми е на 1* близнаци,Меркурий ми е 16* везни-нямат аспект от тр.Марс,тр.Марс квинконс Сатурн много птстъпва по сила на тр.Уран опозиция Меркурий и тр.Плутон квадрат Меркурий .Нямам проблеми с мускули и предвижване,единствено проблем с кръвно налягане-играе,понеже спрях цигарите преди месец,сега ми идва релативно ниско .Ощене съм търсил сигнификаторите за това .

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3159 -: Февруари 17, 2016, 02:36:56 pm »
Bin, ако искаш пусни данните си или сложи натала, за да разгледаме по-подробно. Има нещо, което така по обяснения, не може да се хване.

Проблеми с кости, зъби и мускули имаш ли?

Трябваше да уточня, че става въпрос за временно неразположение, но щом си категоричен, значи ОК :)
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 02:42:54 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3160 -: Февруари 17, 2016, 02:43:15 pm »
Не мога да качвам карти,датата ми е 22.10.1968,час: 15,50 приравнен за София.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3161 -: Февруари 17, 2016, 02:49:09 pm »
Ето я картата ти, Bin. :) Ще я разгледам и ще пиша по-късно. А дотогава и други ще се включат :)

« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 09:23:36 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3162 -: Февруари 17, 2016, 08:25:08 pm »
delphin ,мерси за картата,предполагам ползваш середновековни методи,понеже домофикацията е региомонтанус .Лично мисля,че домофикация Плацидус ми пасва следизвестни ректификации.Планетите са на тия градуси-сега виждам ,че съм спрял цигарите на тр.Уран у12 опозиция Меркурий у3,4-Меркурий,у3свъравам с белия дроб,дишането,опозиция/мислене,избор,решение .Уран-освобождение .Иначе за казуса със счупена верига остава само тр.Плутон,у8квадрат от 11д към Меркурий у3.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #3163 -: Февруари 18, 2016, 10:27:13 am »
Гледам, че утре ще ми е точната квадратура на Мерка с Марс, а ще пътувам  :012: Засегнати са 1-3 дом.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3164 -: Февруари 18, 2016, 11:01:35 am »
При мен наближава времето за третата и надявам се последна операция по челюстната тема - поставянето на импланти. Трябваше да е през март, но тъй като лекарят ще отсъства в края на този месец - вчера си записах час да видим дали съм ОК за памипулацията и да планираме.

Е, за мое голямо учудване - на разположение ще бъде чак през април. Аз бях проверила мартенските дати - да избегна Луна в Козирог и Овен, както и около чувствителни точки. Той ме застреля с предложение 1 април. Излизам от клиниката, веднага през теелфона влизма в астрото и гледам - Луна в Козирог - ужас. Проверих за 4 април - първия работен ден - Луната е във Водолей - супер  ;D Е, в 12 дом, ама аз и без това ще се оттегля от света, докато се оправя :)

Малко след това се сетих, че се пада малко преди рождения ден на мъжа ми и ще се вкисне, разсърди и т.н. Вече ми беше неудобно пак да променям дата, но все пак проверих, ако се отложи още една седмица - Луната пада точно върху Марса ми и след това Сатурн, влиза в 6 дом .... Ами не :(

Та, ето картата за планираните дата и час. Вече на лаптоп видях, че АС на операцията е точно на нат. К6. Луна и Нептун в 8 дом на събитието, 12 натален, в Риби. Съвсем точно :)

Като добър знак ми се вижда тр.Слънце в съвпад с нат.Юпитер от 1 дом и заедно в тригон с нат.Луна в 6 дом. Тр.Юпитер - ретро се връща в 6 дом - да си довърши работата; беше в 6 дом при предните 2 операции, премина в 7 дом и сега ан ертро фазата се връща пак в 6 дом :) класика :)

Тр. Меркурий в квадрат с нат. Сатурн - ами ще отбележи ограничаване на комуникацията за 2-3 седмици.

Гледам стелиума - тр. Марс и Сатурн + нат. Нептун в опозиция на нат.Марс. Сатурн е вече ретро, а Марс в сянката си, стационарен преди ретро фаза. Първо да отбележа, че и Марс и Сатурн са ми ретро в натала и отчитам за положителен момент това, че са в транзитен ретро период. Нептун е У1 - физическото тяло, Сатурн кости, Марс горна челюст. Освен това при операцията ще има пробождане - както е символа по Марс - пробождане с копие, а в моя случай - имплантът се поставя, като дюбел в костта. Няма да се стигне до опозиция на тат. Марс, заради ретроградието. Марсовата опозиция ще е чак през септември, когато идва ред на последната фаза.

Ами май това е :)
Над силата е само умението да я владеем!