Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845612 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3180 -: Февруари 19, 2016, 04:07:28 pm »
Ее ,ами добре си значи повечето хора не могат да мигнат при аспекти м/у тях, когато съм имала аспект към луната съм си купувала приспивателни без ефект :012:,

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3181 -: Февруари 19, 2016, 07:05:12 pm »
Аз пък от няколко дни сънувам непрестанни адски кошмари :( Толкова ужасно беше при първата ми бременност - нещо хормонално. Сега гледам, че сигурно е защото Луната премина над нат.Марс, който  е в квадрат с ретро Юпитер и СЛВ.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3182 -: Февруари 19, 2016, 07:10:07 pm »
Уран ми е на градус от Луната и пак почнах много, много да сънувам.
Не съм забелязала да сънувам повече от обичайното, когато тр Уран ми беше на Луната

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3183 -: Февруари 19, 2016, 07:16:41 pm »
Хм, при мен е в тригон с Луната, ама то не е от няколко дни, затова не мисля, че при мен е от това. Пък и при мен са, като филми на ужасите, не просто сънища ... :(
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3184 -: Февруари 19, 2016, 07:27:34 pm »
Благодаря на всички за отговорите,дано  съвпада този път да не е толкова ударен като предния.Иначе аз като цяло много му се плаша на наталния ми съвпад плутон-северен възел и каквото и да мине оттам съм на тръни.Ходила съм няколко пъти на консултация при една много  известна астроложка и тогава сме го коментирали,че тва ми е може би най-лошата конфигурация в картата.Ще изчакам до 6 март да мине съвпада и ще пиша какво е станало този път.Благодаря за отговорите! :) Скапана карта имам като цяло ,ма такъв ми бил късмета.

А би ли споделила, кое точно му е лошото на съвпада на СЛВ с Плутон? Как го "изживяваш" ти? Или какво точно казва тази астроложка?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3185 -: Февруари 19, 2016, 07:33:44 pm »
Аз пък от няколко дни сънувам непрестанни адски кошмари :(  .

Хм, при мен е в тригон с Луната, ама то не е от няколко дни, затова не мисля, че при мен е от това.

Последно?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3186 -: Февруари 19, 2016, 07:51:47 pm »
Ее ,ами добре си значи повечето хора не могат да мигнат при аспекти м/у тях, когато съм имала аспект към луната съм си купувала приспивателни без ефект :012:,

При мен Луна и Уран натално са в съвпад. Не помня да съм страдала от безсъние при аспектите на Уран към нея. А може би, защото съм пълнолунна, пълнолунието не ми влияе изобщо на съня, не будувам по цели нощи, дори ми е по-приятно тогава :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3187 -: Февруари 19, 2016, 08:16:11 pm »
Akruks, от няколко дни сънувам дълго и супер гадни сънища - като филми на ужасите. Транзитна луна е минала над натален ретро Марс (агресия) в надир, който прави точен квадрат рерто Юпитер (преувеличаване) и СЛВ. Мисля, че това е причината. А понеже се коментира аспекта на Уран и Луна - при мен тр. Уран прави тригон към нат. Луна, но понеже е бавен се застоява. Сънуването е от няколко дни - затова не мисля, че аспектът между Луната и Уран има връзка - в моя случай.
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3188 -: Февруари 19, 2016, 08:38:48 pm »
Akruks, от няколко дни сънувам дълго и супер гадни сънища - като филми на ужасите. Транзитна луна е минала над натален ретро Марс (агресия) в надир, който прави точен квадрат рерто Юпитер (преувеличаване) и СЛВ. Мисля, че това е причината. А понеже се коментира аспекта на Уран и Луна - при мен тр. Уран прави тригон към нат. Луна, но понеже е бавен се застоява. Сънуването е от няколко дни - затова не мисля, че аспектът между Луната и Уран има връзка - в моя случай.
Луната всеки месец минава от там -винаги ли има кошмари. Понякога болест или страхове отпушват кошмари, а луна през марс въвлича в конфликти, ако си траеш през деня може да ги ръчкаш през нощта. Аз не умея да трая и изживявам конфликта в реално време, че вечерта да остане време и за еротика ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3189 -: Февруари 19, 2016, 08:56:44 pm »
Минава Луната редовно, но не всеки месец моят натален ретро Марс прави точен квадрат с транзитни ретро Юпитер :) и СЛВ :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3190 -: Февруари 19, 2016, 09:17:38 pm »
Минава Луната редовно, но не всеки месец моят натален ретро Марс прави точен квадрат с транзитни ретро Юпитер :) и СЛВ :)
Аа, Те му правят квадрат, щото той не мърда, помислих че натално са в квадрат. :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3191 -: Февруари 19, 2016, 09:31:15 pm »
Точно :) Е, ще видим до кога :) Иначе Луната прави и опозиция на натален Меркурий - така затваря тао квадрата му в натала с Юпи и Плутон до квадрат. Това може и малко да е досолило манджата - но се случва всеки месец :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3192 -: Февруари 20, 2016, 02:00:21 am »
Akruks, от няколко дни сънувам дълго и супер гадни сънища - като филми на ужасите.
Попитах последно откога са кошмарите, понеже един път писа "аз пък от няколко дни сънувам кошмари", а веднага след това написа противоположното "ама то не е от няколко дни"  :012:
Преди няколко дни беше 9-ти лунен ден,  на илюзиите, измамите, заблудите. През нощта могат да се явят кошмари и мъчителни съновидения.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3193 -: Февруари 20, 2016, 11:44:26 am »
Кошмарите са от няколко дни, снощи пак :( , а тригонът на тр.Уран с нат.Луна не е от скоро :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3194 -: Февруари 20, 2016, 03:18:35 pm »
Кошмарите са от няколко дни, снощи пак :( , а тригонът на тр.Уран с нат.Луна не е от скоро :)

 тр. Меркурий У3 във водолей (знак на Уран) е квадратирал  Уран У12 в 8д