Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846368 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3285 -: Март 17, 2016, 11:54:45 pm »
Подозирам 12, но и 8 ще погледна.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3286 -: Март 17, 2016, 11:55:57 pm »
И Луната в Рак днес в квадрат и опозиция с Уран и Плутон. На някои хора не им издържат нервите. Отделно има мундо каре на Марс с Венера и Нептун. Нодалната ос и Хирон са в точен градус.
При теб Марс е в точна опозиция с Луната ти. Това ми е по-интересно как ти влияе.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3287 -: Март 17, 2016, 11:58:29 pm »
Да чукна на дърво — всичко си ми е наред. Малко нерви, че нещата се случват мудно, но малко и бързо отминават.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3288 -: Март 18, 2016, 12:04:22 am »
Луната ти е у10 в 8 дом. По работните неща ли се дразниш? Общи проекти?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3289 -: Март 18, 2016, 12:10:12 am »
Именно.

Ама защо осми дом гледате и двете, не вдявам. То не съм и в състояние за съсредоточена мисъл, де. Че е лошо място, ясно, но все пак :017:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3290 -: Март 18, 2016, 12:29:11 am »
Ти гледаш по 12 дом, защото ги определяш като луди...ситуации и хора.
По 8 дом са и деформираните, наследствените промени, да не съм грубиянка.
По 8 дом са и онези неща, които се крият...обикновено от погледа ни. И изплуват от определени обстоятелства.
Сега ти се е паднало, Марс ти е активирал осмодомната Луна и ще имаш различни ситуации с хора.
И Плутон е квадратнал управител на твой 8 дом.
Иначе Папи да каже за себе си защо 8 дом.
Аз набедих страдалческата ти Луна в момента. Бих ти човръкнала малко повече в Луната и осмодомието, но видно не си на кеф да ти се бърка в подсъзнанието.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3291 -: Март 18, 2016, 12:52:46 am »
Последният определено имаше вид на луд. Предните трима си бяха болни, ама от някакви страшни работи. Та затова мислех за 12. За деформациите не знаех. Мерси :-*

Иначе, почти си права, но е било на точната опозиция с тр. Марс. В ретроспекция — логично :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3292 -: Март 18, 2016, 09:07:43 am »
Защото ми се е случвало
И за късмет единственият аспект беше куинконкс (или друг подобен смотан) към к8

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3293 -: Март 18, 2016, 10:23:39 am »
Този транзитен Марс ми изкара нервите. И едва крета. Настанил се на Урана ми у1. И ми донесе ядове, нерви. А накрая настинка. Него обвинявам - температура, ангина. И така нататък последици. Буквален, та буквален. Карам ги на крак тези благинки, лекувам се с билки и отвари. Но се замилям дали няма да ме удари повторно, когато стане ретро и мине отново през Урана ми. Това е към 19 май, има много време. То ще си покаже.
Аз си имам проблемни сливици и уши - от простотия е това. Но къде и Марс бутна едно рамо сега да съм с тези неразположения.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3294 -: Март 18, 2016, 10:35:57 am »
Е, като добавим и това, че Венера (гърло) тъкмо ти ги е квадратирала двамката, а Меркурий е в съвпад с Хирон ....

И аз съм с такива проблеми, ММ също ... Цяла вечер и сутрин съм правила гаргари и малко глас взе да идва :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3295 -: Март 18, 2016, 11:29:44 am »
Който страда често от ангини (особено гнойни) и тежки хреми-да си пусне изследване-бърз тест за стрептокок група А. Това е причинителят на скарлатина-много упорит и проблемен, при големи хора рядко се изразява в истинска скарлатина, лекува се само с пеницилинови антибиотици (рмакар че може и други в някои случаи)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3296 -: Март 18, 2016, 01:14:21 pm »
Мерси, Папи. Моите не са гнойни ангини. Като дете имах проблеми със сливиците. Бяха се затишили нещата. Но едно жилене от стършел преди години къде ги отключи. Тогава някаква алергична реакция изкарах, за часове развих страховита ангина и отит. Нажиленото място нямаше и следа - жилна ме точно на веждата. Но след кратко време ми се подуха сливиците, шия, беше нещо ужасно.
Сега рядко боледувам. Не настивам, аз се калявам много. Но реши ли да ме удари, все в сливиците.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3297 -: Март 18, 2016, 01:26:17 pm »
Освен възврат на Меркурий У3,У12,в натала ми е тежко атакуван този месец от Юпитер У6(стар У9) опозиция,
Сатурн от квадрат,
Плутон секстил,
Хирон разходящ съвпад
и СЗ съвпад.
Събитието се случи на трз Луна/Рак тригон Мерк,но началото започна на СЗ.
Отделно трзЛилит направи съвпад на нат.Уран.Имам събитие,но не ми се пише.  ;) И Марсовото влияние е много сериозно в картинката,но транзитът му не е в точен градус и не разбирам как така ситуацията е Марсова,а той е на никъде.Освен това мисля,че и ме проклетисаха преди събитието,но "ще кажа на Големия Шеф над Облаците".    :d030: :012: Усещам,че поражението върху Меркурий оказва влияние и върху Сатурн.Личното ми тао Сатурн/Лилит с връх Меркурий е наелектризирано и още го "предъвквам".Меркурий е единствената планета в картата ми,която има тригон с асц и може би затова ме засегна пряко  физически.
Друго:нат Хирон ми съвпада със Слънце/Луна и Венера и прави квадрат към асц.В момента транзитът му е в сходящ тригон към асц.Започвам да се боя от тригоните при транзит.  ;D
« Последна редакция: Март 18, 2016, 01:40:50 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3298 -: Март 18, 2016, 02:13:49 pm »
А кой те приколи, Дракич? :012:
Не ти разбрах събитието. Аз под марсово събития се сещам за няколко неща - бой, война, прорезна рана, нараняване, секс, огнестрелна рана. Та кое от всичките ти се случи?
Или те цепиха под език, че си се изплашила?  :012:
Сексът преди случката си беше нормален и хубав.  :012:
Докторите казаха,че ще живея,а и аз така мисля!   :043::d030: Но за сега не ми се пише какво е яркото събитие.Не са ме стреляли-спокойно.Не ме е смазал и ревнив мъж.  :D
 От вчера съм  :012:  вкъщи и приемам посетители-поръчвам да ми носят черен шоколад,а аз се лигавя по Венера.  :d030: Скоро ще имам много голям запас шоколад.  :57: :72:
защо цепят хората под езика?  :-\
« Последна редакция: Март 18, 2016, 02:17:37 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3299 -: Март 18, 2016, 02:16:50 pm »
Сексът преди случката си беше нормален и хубав.  :012:
Докторите казаха,че ще живея,а и аз така мисля!   :043::d030: Но за сега не ми се пише какво е яркото събитие.Не са ме стреляли-спокойно.Не ме е смазал и ревнив мъж.  :D
 От вчера съм  :012:  вкъщи и приемам посетители-поръчвам да ми носят черен шоколад,а аз се лигавя по Венера.  :d030: Скоро ще имам много голям запас шоколад.  :57: :72:

Ииииии, ама така като разлайваш само кучетата .... такива като мен клюкарки как сега да спят спокойно ...  :d030:

какво може да е това, което се случва след хубав секс, но се намесват докторите и се налага домашно лечение с шоколад  ??? ??? ??? е.а ти и гатанката ни спретна  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: