Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845716 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3300 -: Март 18, 2016, 02:19:45 pm »
Хепинце,нищо свързано със секса не ми се е случило-инцидент си беше.  :38:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3301 -: Март 18, 2016, 02:24:07 pm »
Прекаляването с БДСМ води до такива неща.  :19: :57:

А, Хепи, що да е гатанка?! Тълкувай го като мен. :012: Да не е пускала нишани Драката.
Сега в очите ми я поставям като жената с униформата, която избила напрежението на някой по-висшестоящ с някой гуменяк. Те така обичат. Гледаш ги големи и успели мъже, а си просят ексцентрични сексуални занимавки.
Добре съм,де!Няма нищо фатално и счупено,което е много важно.Утре мисля да се измъкна от вкъщи и да походя.Днес тайно това направих за час. Само където се чувствам като затворник.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3302 -: Март 18, 2016, 02:24:50 pm »
Емс, Дракича разочарова - не било от секса .... :)

не, сетих се .... тя толкова е била щастлива от секса, че е загибила ориентация и пътьом се е блъснала в някой/нещо  :57: :57:

Дракич, пожелавам бързо да се оправяш  :08: :58: :38:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3303 -: Март 18, 2016, 02:27:40 pm »
Емс, Дракича разочарова - не било от секса .... :)

не, сетих се .... тя толкова е била щастлива от секса, че е загибила ориентация и пътьом се е блъснала в някой/нещо  :57: :57:

Дракич, пожелавам бързо да се оправяш  :08: :58: :38:
Благодаря за пожеланието  :58: :-* .Гаранция,че ще е бързо оправянето,нямам време да се мотая извън строя.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3304 -: Март 18, 2016, 10:02:43 pm »
Голяма интрига направи, Драки, ще падне страшно чесане по главите какви събития ти носят транзитите :012: Констатирам само, не питам.

Пази се, Ема, не се давай на гадовете да те жилят и хапят. Или, за равновесие, хапи ги и ти.
« Последна редакция: Март 18, 2016, 10:05:23 pm от Reptil »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3305 -: Март 18, 2016, 10:28:25 pm »
Дракониада, тъкмо си ректифицирай картата-дир марс точен съвпад мерк-у12, пр сатурн примерно на к12, едно слънчево затъмнение на 18 риби, с мерк там и тр сатурн в квадрат- и си готова
И вече да си знаеш, че комбинацията меркурий/сатурн/марс ти е кофти, вероятно защото са свързани с диспозиторство

Бързо възстановяване

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3306 -: Март 18, 2016, 10:33:21 pm »
Ема, ти също ректифицирай, какво ще кажеш за 4мин по-рано-възлите на куспидите, вързва се с отровите+сатурн е у, наближаващ мц

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3307 -: Март 18, 2016, 10:45:41 pm »
Папи, нави ме.  :08:
За един транзитен Меркурий преди време се корках, че даде проявление 1-2 градуса преди Асц. Позачудих му се. Но не съм дълбала много.
Ще следя.  :38:
Това с отровите нали си знаете, че ми е афинитет...  :012: Много ме привличат всякакви отровници - гъби, треволяци, аксесоари за отрови.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3308 -: Март 18, 2016, 11:11:13 pm »
Дракониада, тъкмо си ректифицирай картата-дир марс точен съвпад мерк-у12, пр сатурн примерно на к12, едно слънчево затъмнение на 18 риби, с мерк там и тр сатурн в квадрат- и си готова
И вече да си знаеш, че комбинацията меркурий/сатурн/марс ти е кофти, вероятно защото са свързани с диспозиторство

Бързо възстановяване
Часът ми е точен,без ректификация,в него не се съмнявам  :) .Затъмнението беше един градус след Мерк...Само участието на Марс го няма в транзитите и това ме озадачава,защото нещата са Марсови.Имам опозиция на трз Юпитер У6 с нат У12-минах през докторите спешно  :012: .нали знаете,че не гледам много прогресии и дирекции?  ;) Имам време да го предъвча и осмисля защо и как точно.
И на теб ти благодаря за пожеланието,Рару!  :)
Голяма интрига направи, Драки, ще падне страшно чесане по главите какви събития ти носят транзитите :012: Констатирам само, не питам.

Пази се, Ема, не се давай на гадовете да те жилят и хапят. Или, за равновесие, хапи ги и ти.

Не ми се говори за това.Не е много прилично-не друго.  :012: Може би по-нататък.  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3309 -: Март 18, 2016, 11:25:55 pm »
...нали знаете,че не гледам много прогресии и дирекции?  ;) Имам време да го предъвча и осмисля защо и как точно.

Уфф, едно си баба знае...
Ами виж дали случайно луната не е била куинконкс нат марс
И все пак дир марс е точно в/у мерк, ти като искаш-не го гледай и уважавай

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3310 -: Март 18, 2016, 11:35:28 pm »
Оправяй се скоро и ти :)

За да излезе нещо за конкретен ден от дирекциите, не трябва ли много точен аспект?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3311 -: Март 18, 2016, 11:46:14 pm »
Оправяй се скоро и ти :)

За да излезе нещо за конкретен ден от дирекциите, не трябва ли много точен аспект?

Трябва, но и тогава не стига (в случая е)
Ама затъмнение на градус и нещо от въпросния съвпад не й е достатъчен на жалбоподателката :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3312 -: Март 19, 2016, 11:18:07 pm »
(С) Асцендент Риби не (се) изразява прикритост, а  в сливане , приспособяване към другите, така че да го приемат със собствените му настроения, емоции, чувства, без да усетят как ги омагьосва и ангажира/привлича вниманието   към себе си. Хамелеон. Може да отразява всички и всичко.

Alena, не е открита, а по-скоро дяволита, а защо не всеки може да улови природата на Риби в АСЦ й, е "виновен" Юпитер в Овен, който подкрепя и Слънчевия й знак Стрелец. Ребека и Тери, бързо схванаха "рибното " у нея .  ;)
За да привлечеш внимание, трябва да си открит и покажеш нещо.Ако си потаен , как да стане?
Аз съм заобиколена от Нептунови хора-АЦ-ти, Луни, Слънца.
Определено ме привличат Юпитерово-Нептунови типове в любовта и приятелствата.Има и защо- прогресивно съм Нептунясала, Слънцето ми е в Юпитеров дом, Марс в Рибешки.
Но при Алена съм усетила Луната-вероятно е опозе на Слънцето ми .Тя споделя много лична информация, което при другите Нептунови доминанти при все ,че са ми близки, е тема-табу.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3313 -: Март 20, 2016, 12:56:12 am »
Чета сега писмо, което съм писала навремето, докато баща ми е бил на почивка всанаториум в Нареченски бани. Писала съм, че съм освободена от училище, за да лежа вкъщи, понеже съм се разболяла още на другия ден , след като заминал- полипи по сливиците, накратко-ангина.
Погледнах транзитите за този ден- тр. Луна, тр. Сатурн, тр. Юпитер са във везни и в опозиция на моята Луна, на градус са от съвпад със Слънцето У12, тр Марс в козирог ги квадратира от 4д.
Писмото съм писала и пуснала през деня на 8 декември 1980г, а вечерта убиха Джон Ленън.

Погледнах дирекциите за този ден- нищо няма, освен съвпада на дир. Меркурий с моето Слънце, Меркурий в натала е У1, У10 в 1д- писала съм, че имам 6 на класното по литература, че учителят ме похвалил, че най-добре съм развила темата, и че на писмените работи съм била на-добра в класа.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3314 -: Март 20, 2016, 08:59:53 am »
(С) Асцендент Риби не (се) изразява прикритост, а  в сливане , приспособяване към другите, така че да го приемат със собствените му настроения, емоции, чувства, без да усетят как ги омагьосва и ангажира/привлича вниманието   към себе си. Хамелеон. Може да отразява всички и всичко.

Alena, не е открита, а по-скоро дяволита, а защо не всеки може да улови природата на Риби в АСЦ й, е "виновен" Юпитер в Овен, който подкрепя и Слънчевия й знак Стрелец. Ребека и Тери, бързо схванаха "рибното " у нея;)

Не мисля. Ранената й от скорпионската венера луна е в точен съвпад с асцедента ми, лъвският акцент при нея ме дразни, не рибешкото. Рибешки акценти не ме дразнят, има достатъчно такива из форумите.

Любопитното е, че в друг форум Алена я харесвах, даже много :-\ :012:


Аз имах събитие при съвпада на меркурий с хирон и ЮЛВ, всичките в съвпад с наталното ми слънце. Леко мина :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.