Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845033 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3465 -: Април 14, 2016, 01:57:40 pm »

Моето прогресивно новолуние преди 2 години беше на 3.5 градуса от венера, никакви събития нямаше по венерините теми.

на 3,5 гр ПРЕДИ или СЛЕД Венера?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3466 -: Април 14, 2016, 02:08:02 pm »
Да, купих си нов диван два месеца след прогресивното новолуние, добре :D
Лесно е да се подиграваш инкогнито- що не си споделиш натала, ама действителния, а не на някой от клиентите ти?  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3467 -: Април 14, 2016, 02:10:00 pm »
на 3,5 гр ПРЕДИ или СЛЕД Венера?

След :)


Акрукс, бъркаш ме с някого. Ако държиш ще ти изпратя данните си на лични, не виждам иначе за какво да си пускам тук натала, обсъждаме други карти в момента.

П.П. И не се подигравам, стана ми забавно, че каза "диван", защото аз наистина си купих много хубав кожен диван точно 2 месеца след точният съвпад на прогресивно слънце и луна
Frankly, my dear, I don't give a damn.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3468 -: Април 14, 2016, 02:26:01 pm »
Happy, спомням си..Да, не е човекът, с когото ще си прекарам живота, както и ти самата каза.  Докато Плутон кацне на ДЦ и даде нещо сериозно обаче има 2 години, а дотогава все се надявах, че ще имам хубава връзка. Ама то като не е писано  :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3469 -: Април 14, 2016, 02:35:24 pm »
Happy, спомням си..Да, не е човекът, с когото ще си прекарам живота, както и ти самата каза.  Докато Плутон кацне на ДЦ и даде нещо сериозно обаче има 2 години, а дотогава все се надявах, че ще имам хубава връзка. Ама то като не е писано  :)

Дали е човека или не, нека оставим на друг да решава - имах предвид, че ти бях казала да изчакаш, защото напролет нещата ще се променят :). Имаш предпоставки за връзка - изживей си я и се наслаждавай :) - но не купувай още булчинска рокля :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3470 -: Април 14, 2016, 02:43:45 pm »
Акрукс, бъркаш ме с някого.
Възможно е, тр Марс У3, У8 в 3д наближава квадрата с Плутон У3 на АСЦ откъм 12д- привиждат ми се призраци от миналото, свързани с астрологията  :012:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3471 -: Април 14, 2016, 05:35:15 pm »
Днес на стационарен тр.Меркурий мой у3,4,7 в мой 2д телец,в квинконс с МПтрСатурн/Марс намирам стационирана бележка предупреждение за глоба от инспектор някакъв,подпечатана от кмета- ако забележи строителни отпадъци изхвърлени в контейнерите  :o .Това понеже преди 3дни разбивах и носех чувалите в гаража :017:Ей много будна гражданска съвест у някои съседи Ей!!! Точно на мен,дето съм специалист по вторичните суровини да ми дават акъл :-\ ,достатъчно уникално събитие за отбелязване на стационарен Меркурийу3д,съседи,бележка,донесение-информация .Съвпадът на разрууението тр.Уран съвпад нат.Сатурн ми е в 1д-видим,направил е впечатление значи :017:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3472 -: Април 14, 2016, 05:45:11 pm »
Дали е човека или не, нека оставим на друг да решава - имах предвид, че ти бях казала да изчакаш, защото напролет нещата ще се променят :). Имаш предпоставки за връзка - изживей си я и се наслаждавай :) - но не купувай още булчинска рокля :)

Така е, след февруари/март всичко се промени в тези отношения. Уж потръгнаха, но нещо не е наред...Нептун е в секстил с Венера, може би дава период на заблуда в любовта.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3473 -: Април 14, 2016, 06:34:23 pm »
Днес бях на едно събеседване, беше насрочено за 12.30. Но преди мен влезе друго момиче, аз след нея - от 12.45. И гледам - МС в събитийната карта в точен съвпад /по градус/ с наталния ми Меркурий /у10/, който наскоро бе активиран от овенското новолуние.  Безкурсна Луна, но фазова, силна по знак и в благоприятна накшатра. И въпросът не стои дали ще бъда одобрена, а дали да приема и коя от вакантните длъжности да избера. Утре ще им звъня да съобщя окончателното си решение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3474 -: Април 14, 2016, 09:14:58 pm »
Браво :) ти ли го избра часа?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3475 -: Април 14, 2016, 09:16:35 pm »
Не, нищо не съм избирала, не зависеше от мен. Просто синхроничност.

Всъщност те за вторник ми бяха предложили, но не можах тогава заради друго интервю.
« Последна редакция: Април 14, 2016, 09:18:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3476 -: Април 14, 2016, 09:26:25 pm »
Това пък ми се вижда още по-добър знак
Дано да случиш този път на колектив

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3477 -: Април 14, 2016, 10:17:33 pm »
Дано да случиш този път на колектив

Дано, този път имам положително предчувствие, макар че още не съм видяла другите колеги, само мениджърите.

Прогресивната ми карта /с ректифицирания час/ работи като по часовник - прогр. АС в точен тригон с нат. Меркурий, в момента и прогресивната Луна е в същия градус - в съвпад с прогр. АС. Миналата година, когато останах без работа, имаше опозиция на прогр. МС към нат. Меркурий, също точна по градус.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3478 -: Април 16, 2016, 08:24:58 pm »
тр Марс У3, У8 в 3 на 2гр. от ИЦ, тр Нептун от 6д го квадратира, тр Луна върху Антивертекс в 12д- сутринта се събуждам и си спомням, че късно вечерта към Полунощ оставих на котлона тенджера с жито да се вари, а съм забравила да си настроя таймера на телефона да ме събуди, ако случайно заспя докато гледам филма, както се е случило. Добре, че тр Юпитер У4 е на АСц, та се разминах по живо по здраво, без щети, дори загорялата тенджера се изми бързо и е като нова. Само намирисва на загоряло все още в кухничката, макар че цял ден проветрявам и пръсках с аромати  :o

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3479 -: Април 16, 2016, 08:54:39 pm »
Хах :) малкия дявол, както се казва :)

При мен Венера прави съвпад с натален Юпитер и тригон с Луната, мунданно и със Сатурн в зенит при мен. Утре съм на футболен турнир с баткото и ще сме емоционални с майките :) А в понеделник, когато е най-точен съвпада ми е първи работен ден - явно ще се чувствам добре :) Други интерпретации - не ми хрумват за сега  :)
Над силата е само умението да я владеем!