Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845834 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3525 -: Април 20, 2016, 03:55:34 pm »
Сатин, пробвай с театър, концерт, пиано-бар и други такива драматични жестове, вместо ти самата да драматизираш ситуация(та). Споделянето не пречи, но не помага на проблема, същия има нужда да се изживее, за да му се хване цаката- като харесваш дълбокото, що те е страх да скочиш в него ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3526 -: Април 20, 2016, 03:56:44 pm »
Сатин е млада, каква менопауза.


Сатин, пробвай бял равнец за около месец и ако не помогне моят съвет е да си пиеш прогестерона. Честно казано аз бих предпочела да пия лекарство, в случай дуфастон предполагам са ти изписали, вместо някакви си хранителни добавки, за които не се знае как са произведени, под какъв контрол и кой и как им е изследвал влиянието. Едно лекарство за да се пусне на пазара минава през какви ли не тестове, за продължителен период от време, за разлика от всичките омеги, иглики и т.н.

С билките също трябва да се внимава, особено със смесите :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3527 -: Април 20, 2016, 04:04:57 pm »
Сатин е млада, каква менопауза.

Не знам на колко е години Сатенчето, нямам й данните :) затова го включвам като хипотеза :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3528 -: Април 20, 2016, 04:14:32 pm »
Не знам дали е от ретро Марс, имам и Венерин възврат след няколко градуса, та се оказа, че имам хормонален дисбаланс, а хич не искам да пия хормонални лекарства.
Ами недей пий, набави си ги по естествен начин с кожената инжекция  :012:
Моят цикъл също не беше редовен допреди да родя- тогава започна по часовник да ми идва.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #3529 -: Април 20, 2016, 04:20:16 pm »
На Сатинчето ѝ трябва да отиде малко на селски въздух, без телефони, лаптопи и други джаджи. Да се храни със здравословна храна, да не я закачат всякакви индивиди и да ѝ споделят глупостите си, ами да си почива. Даже си я представих как се люлее на хамак и си свирка.  :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3530 -: Април 20, 2016, 07:23:33 pm »

Прогестерон трябва да пия, не е нещо супер сериозно, ама за мен си е стряскащо, щото съм параноична бъзла :012:
Аз си внуших, че може да имам кисти или тумори  /нямам/ :012:


И аз наскоро бях с такива проблеми и писах във форума - оказаха се прави повечето - хормонален дисбаланс. Вместо прогестерона обаче ми изписаха билкови таблетки и за 2 месеца нещата доста се оправиха. Иначе то бяха едни емоции, един рев и изблици.  :012: Ако не ти се пият хормони, пиши на лични да ти кажа какво ми изписаха, пък ще се посъветваш с лекарката Ок ли е за теб  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3531 -: Април 20, 2016, 07:32:53 pm »
Чудя се дали пък Сатин не е направила някоя по-тежка анемия. Казва, че се храни добре, но понякога не зависи само от количеството поета храна, може пък при нея да има недостиг на някои важни елементи, например на желязо в кръвта /за всеки случай провери тези стойности, пусни изследвания/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3532 -: Април 20, 2016, 10:32:22 pm »
Днес ми е точният съвпад на тр. Уран с нат. Юпитер.
Събитието ще е седмица по- късно, напълно съвпада с тълкуването за въпросния съвпад , копнат от един сайт:
" При тригон, секстил и съвпад на Уран с Юпитер са възможни неочаквани придобивки от финансово естество по различен начин – бизнес, късмет, наследство. Дава се по – голяма възможност за пътуване в чужбина. При хората, които се занимават с наука и изследвания се прави съществен напредък. Реформите и промените при такъв транзит са желателни и водят до прогрес. Неочаквано щастие, късмет също могат да помогнат да се осъществи план, мечта, идея. Дават се възможности за духовно израстване и възход. "
И понеже е на К 11 и тр. Венера се присъединява към Уран, ме чака и една неочаквана среща с любима приятелка утре.
Чистката по 11-ти я направих при предишния съвпад, преди да се обърне ретро.
Някак повече събития имам по 11 и 9 , на който е управител Уран, отколкото по 6- ти с У Юпитер.
Не че на работата не е интересно, чистачът ни е в по- дълъг болничен и нашата умна шефка , за да спести пари от наемане на заместващ, ни пусна заповед да метем , мием стаите, да раздаваме храна. Вчера й пожелах едно ХЕИ и то дошло днес, заедно с полицаи за охрана, обаче се е разминала глобата , за мое съжаление. Милата, толкова е затънала в ла.... поради собствената си глупост и арогантност, че вече почти не се вясва и на работа. Кардиналка е и звездите я перат по всички възможни линии, включително и загуба на адекватност.Добре, че имам прекрасни колеги, та могат да се справят във всички ситуации, приемайки всичко на майтап.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3533 -: Април 21, 2016, 12:20:03 pm »
Днес ми е точният съвпад на тр. Уран с нат. Юпитер.
При мен е обратното тр.Юпитер в 1 дом върху нат. Уран- и активира нат.тригон Уран-Юпитер  ;)
който рискува/залага-печели

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3534 -: Април 21, 2016, 10:08:28 pm »
Отскоро имам активирана онлайн банкова услуга и вчера разцъках в сайта на банката да видя какви са възможностите й. Пуснах си и разпечатка на движението по сметката на дебитната ми карта. С изненада открих присъствието на една транзакция със странно и непознато за мен наименование.

Това плащане е осъществено преди месец и аз нямам никаква идея как точно се е случило, защото не съм правила подобна попукпа и картата ми не е била нито за миг у друг човек.
За деня и часа на случката тр.Марс, на върха на тр.4 дом и в съвпад с натален Нептун, а Транзитна Венера е на К7 и в квадратура към него. К4 мунданен и точно върху К12 натален дом. Луната е в 12 мунданен дом и в мой 9, още не е изяснено дали операцията не е извършена от чужбина. Транзитен Меркурий е в 7 дом в съвпад със СЛВ и секстил с Марс. Сумата, слава Богу, е малка. :)

Вечерта след като разгледах разпечатката, се обадих в кол-центъран на банката и получих пълно съдействие от служителя. Тогава тр.Луна беше в 3 дом, а К4 транзитен в точен съвпад с мой Юпитер.
« Последна редакция: Април 21, 2016, 10:10:57 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3535 -: Април 21, 2016, 10:12:34 pm »
Според Лада Дунчева заради квадрата на тр.Юпитер.тр.Сатурн да очакват по-изразена събитийност карти с Асц,Слънце,Луна или др. фактори в подвижните знаци особено около 14 *.Мисля средата на май е най-точен,но валиден от сега до юни .

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3536 -: Април 21, 2016, 10:40:49 pm »
Да, на мен АСЦ ми е Дева. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3537 -: Април 28, 2016, 09:10:04 am »
Обаче съм голяма шматка :) - отишла съм на фризьор точно на квадрата на тр Венера с нат Луна (У1)  :d030: -
Резултатът е: не ми харесва това, което видях накрая, не е това, което искам  :cheer:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3538 -: Април 28, 2016, 12:29:07 pm »
Обаче съм голяма шматка :) - отишла съм на фризьор точно на квадрата на тр Венера с нат Луна (У1)  :d030: -
Резултатът е: не ми харесва това, което видях накрая, не е това, което искам  :cheer:

Хепи, това може да е повод да си купиш екстравагантна капела.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3539 -: Април 28, 2016, 12:35:04 pm »
Хепи, това може да е повод да си купиш екстравагантна капела.  ;)

Ще чакам Венера да ми направи тригон към Луната другия месец и ще се уредя :) - а може ли "тюрбан" вместо капела - повече ми отива, а и няма да хвръкне от вятъра, може да го свия в чантата и т.н.   :57: