Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845048 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3555 -: Май 07, 2016, 12:03:47 am »
Ама защо не каза по-рано, бе Драки :) Макар че Плутон като ми е наквадратил Венерата, какво ли щях да спечеля  :85:
Да и ако хванеш 200 лв какво ще те огреят?  :91: :D Аз вярвам в квадратурите при транзит за събитийност,повече от на тригоните,така че действай.  :012:  ;)
Знаете ли какво още:нали ме попитаха за покупка на дом и казах,че времето не е най-...Писах за това скоро.Трз ПлутонУ2 опоз на нат Сатурн У4.Е-купиха го,нанесоха се и са щастливи,но имат Марсово присъствие в картата на Ъгъл  :D А ние тук,във форума много мислим дали ще стане или не.  :d030:
« Последна редакция: Май 07, 2016, 12:06:25 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3556 -: Май 07, 2016, 02:47:53 pm »
Кратък доклад за транзитите на Уран и Плутон към знака Овен 

От 20 година познавам една двойка Овни.Изглеждаха с хармоничен и спокоен брак,културни хора,с 2 деца,голямото на 17г.Но тя в група във ФБ намира някакъв тъпак,в който се влюбва.Развежда се скоротечно със съпруга си и заживява с другия в неин наследствен дом,след като взима всички спестени пари на семейството.  :-\  Карти няма да ги качвам.Разговарях със съпруга и,за който всичкото това е неочаквано и голям шок.От няколко месеца се опитва да се съвземе психически.Добил е автоимунно заболяване в следствие на стреса.
Тя трябва да се чувства щастлива,но новия съм го мяркала и е тотален некадърник,неудачник и мухъл. :96: Щях да разбера,ако беше намерила нещо по-добро,по-сигурно от мъжа си,но много съм разочарована,че го храни със собствени средства.
Точка. 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3557 -: Май 07, 2016, 02:58:56 pm »
Уранови изтрещявания  :72: Всички ги удря тока и добре да живеят  :012:
Подла работа е това трз Уран,ако не умори екссъпруга ще е добре.  :96: Той се е концентрирал да си отгледа децата
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3558 -: Май 07, 2016, 03:13:27 pm »
По подобен начин се отразява и преминаването на Уран през 7 дом, с прекъсване на връзки. Съгласна съм, че Уран ще разруши това, което не е ок, но не е и ОК това, че докато той се разхожда през 7 дом, трудно ще създадеш устойчива връзка, май даже никак.
А пък за планетите в Овен, при мен до скоро Уран беше върху Венерата, но нямам поводи за жалване :)
Но за Уран върху Слънцето, няма да говоря.  :(
« Последна редакция: Май 07, 2016, 03:21:07 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3559 -: Май 07, 2016, 03:43:45 pm »
По подобен начин се отразява и преминаването на Уран през 7 дом, с прекъсване на връзки. Съгласна съм, че Уран ще разруши това, което не е ок, но не е и ОК това, че докато той се разхожда през 7 дом, трудно ще създадеш устойчива връзка, май даже никак.
А пък за планетите в Овен, при мен до скоро Уран беше върху Венерата, но нямам поводи за жалване :)
Но за Уран върху Слънцето, няма да говоря.  :(
За пореден път съм благодарна на наталния ми Сатурн,че е озаптил с тригон и моя ненормалник Уран,освен всичко останало.Не че Уран не ми е причинявал ненормалщини и не че няма да ги докара пак някой ден,но Сатурн здраво(надявам се) ми държи юздите в картата.
Уран вече ми прави квадрат към АСЦ/ДСЦ,както по рождение,но отгоре,та си очаквам някакво включване.Хубавото е,че трз Сатурн пак го тригонира,както в радикса,така че ми е спокойно.Абе никога не се знае как той ще избие кочината.
 Какво се случи на съвпада му със Слънцето ти?При мен до тук само ми налива масло в амбициите
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3560 -: Май 07, 2016, 04:18:23 pm »
Какво се случи на съвпада му със Слънцето ти?
Една връзка отиде по дяволите.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3561 -: Май 07, 2016, 04:41:59 pm »
Кратък доклад за транзитите на Уран и Плутон към знака Овен 

От 20 година познавам една двойка Овни.Изглеждаха .Развежда


 същото ,но в процес на развод ,с 1 дете ,мъжа Везни,жената Овен,битката е зловеща,не е скоротечна,мъжът е с многото извънбрачни

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3562 -: Май 07, 2016, 09:19:31 pm »
Ние днес се прибрахме от вилата и сме си донесли едно животно на шията на малкия. На кърлеж ми заприлича - не че някога съм виждала, ама - с глава, крака, като малък бръмбар. Както оправях багажа и къщата - всичко хвърлих и към близкия мед. център, че не знам какво се прави, пък да чета в бета ... :-X :-X :-X Е, кърлеж се оказа  ;D

В моята карта У5 е Луната и днес прави квадрат към наталната, заедно със Слънцето, което е У5. Към момента на узнаване - Слънцето - У6 е точно в квадрат с натална Луна У5 в 6 дом, в опозиция на нат.Венера - в 8 дом. А транзитната луна е анаретна. Ако 7 дом е за 2-то дете - У7 е Меркурий - ретрограден и в съвпад с ЮЛВ, а втори У7 е Венера - както писах - тр. Слънце й е в опозиция.

Имахме късмет, че малкия не успя да разкъса животното, сърбеше го и искаше да се чеше, затова го носих, за да му държа ръцете. Ще изследваме животното, но съм с очакване да няма проблеми :)
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3563 -: Май 07, 2016, 09:40:12 pm »
Ние днес се прибрахме от вилата и сме си донесли едно животно на шията на малкия. На кърлеж ми заприлича - не че някога съм виждала, ама - с глава, крака, като малък бръмбар. Както оправях багажа и къщата - всичко хвърлих и към близкия мед. център, че не знам какво се прави, пък да чета в бета ... :-X :-X :-X Е, кърлеж се оказа  ;D

В моята карта У5 е Луната и днес прави квадрат към наталната, заедно със Слънцето, което е У5. Към момента на узнаване - Слънцето - У6 е точно в квадрат с натална Луна У5 в 6 дом, в опозиция на нат.Венера - в 8 дом. А транзитната луна е анаретна. Ако 7 дом е за 2-то дете - У7 е Меркурий - ретрограден и в съвпад с ЮЛВ, а втори У7 е Венера - както писах - тр. Слънце й е в опозиция.

Имахме късмет, че малкия не успя да разкъса животното, сърбеше го и искаше да се чеше, затова го носих, за да му държа ръцете. Ще изследваме животното, но съм с очакване да няма проблеми :)
Вземи смачкай живовляк и залепи отгоре,ако не са те обработили в мед. центъра
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3564 -: Май 07, 2016, 09:41:07 pm »
Ние днес се прибрахме от вилата и сме си донесли едно животно на шията на малкия. На кърлеж ми заприлича - не че някога съм виждала, ама - с глава, крака, като малък бръмбар. Както оправях багажа и къщата - всичко хвърлих и към близкия мед. център, че не знам какво се прави, пък да чета в бета ... Е, кърлеж се оказа 
Слага се краве масло, мас обилно над кълежа и той сам излиза, с маргарин също става.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3565 -: Май 07, 2016, 09:57:06 pm »
Благодаря Ви  :-* Там ползваха течен сапун - явно се търси нещо хлъзгаво и йод накрая, след като го извадиха :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3566 -: Май 07, 2016, 10:06:25 pm »
Там ползваха течен сапун - явно се търси нещо хлъзгаво и йод накрая, след като го извадиха :)
По-добре е бабешкия метод, за който писах- така кърлежът си излиза сам с всички крака, а при медиците ги вадят с пинсета и има риск да остане част от кълежа в тялото на човек.  Като се сложи облно количество мас/маргарин над кърлежа, той остава без въздух и излиза.
« Последна редакция: Май 07, 2016, 10:17:27 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3567 -: Май 07, 2016, 10:11:13 pm »
Трябва да ѝ се спре кислородът на гадината, за да се размърда и сама да излезе  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3568 -: Май 07, 2016, 10:18:51 pm »
Когато се кърлежът се задуши, освен че се маха сам, в много случаи "повръща" и вероятността от инфекция се увеличава многократно. Много правилно е направила Алена — при лекар и без творческа самодейност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3569 -: Май 07, 2016, 10:55:11 pm »
Не мисля, че много ще те вълнува точно откъде кърлежът е прихванал лаймска болест или {марсилска, кримска, ку} треска, ако ти неопределен лирически герой се зарази. Да не говорим, че кърлежите хапят и животни, не само "заразно болни".
« Последна редакция: Май 07, 2016, 11:01:38 pm от Reptil »