Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845216 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3570 -: Май 08, 2016, 09:27:13 am »
Да и ако хванеш 200 лв какво ще те огреят?  :91: :D Аз вярвам в квадратурите при транзит за събитийност,повече от на тригоните,така че действай.  :012:  ;)
Знаете ли какво още:нали ме попитаха за покупка на дом и казах,че времето не е най-...Писах за това скоро.Трз ПлутонУ2 опоз на нат Сатурн У4.Е-купиха го,нанесоха се и са щастливи,но имат Марсово присъствие в картата на Ъгъл  :D А ние тук,във форума много мислим дали ще стане или не.  :d030:

200 лева са си двеста лева :) който не е благодарен за малкото няма да получи голямо. Това за теб де, явно твоят приятел е благодарен и на малкото.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3571 -: Май 08, 2016, 09:52:05 am »
плутон  ипотека ли е
купиха го,не значи изплатиха

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3572 -: Май 08, 2016, 09:55:44 am »
който не е благодарен за малкото няма да получи голямо.

Някои и по 2 лв. не са печелили, аз съм от тия "късметлии". Така че 200 лв. си е печалба, малцина хващат джакпота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3573 -: Май 08, 2016, 10:10:32 am »
плутон  ипотека ли е
купиха го,не значи изплатиха

ако е свързан по някакъв начин с 4 дом

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3574 -: Май 08, 2016, 10:20:39 am »
ако е свързан по някакъв начин с 4 дом

Драки е писала "Трз ПлутонУ2 опоз на нат Сатурн У4.Е-купиха го,нанесоха се и са щастливи,но имат Марсово присъствие в картата на Ъгъл" 
марсовото присъствие на ъгъл как им помага в случая

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3575 -: Май 08, 2016, 12:11:36 pm »
Драки е писала "Трз ПлутонУ2 опоз на нат Сатурн У4.Е-купиха го,нанесоха се и са щастливи,но имат Марсово присъствие в картата на Ъгъл" 
марсовото присъствие на ъгъл как им помага в случая
Марсово присъствие на Ъгъл(в 1Д,на асц) значи:казах им,че планетните аспекти не са чудесни,но те си бяха навили на пръста да купуват.Като видях,че ще го взимат посъветвах да го проверят най-щателно за тежести,няколко пъти.Твърдят,че са го проверили внимателно,подписали документите и направили превода.Нат Плутон е У2,но е в нат 12Д,покупката се извършва в чужбина.Плутон транзитира в 4Д,като прави опозиция на У4.Обяснявам си го по някакъв начин с това,че Плутон променя за тях мястото,което наричат "дом и родина".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3576 -: Май 08, 2016, 01:24:25 pm »
Тази нощ голям стрес изживях, още не може да ми се нормализира сърдечният тон.

Както бях заспала дълбоко, изведнъж усетих някакъв страх и чух звук, наподобяващ шуртене. На косъм се разминах с късо съединение и по много нелеп начин. Някой от котараците се беше изпикал върху включен разклонител /сега много маркират навсякъде/, точно където е щепселът на лаптопа. И бях оставила копчето включено, т.е. продължава да се подава ток. Само видях пресвяткване и чух неприятен звук, много се стреснах. Ако не се бях събудила, кой знае какво можеше да стане, а е на метър и половина от леглото и на пода има лесно запалими материали - стар мокет и вълнен килим отгоре.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #3577 -: Май 08, 2016, 01:32:26 pm »
Леле, Лили, добре, че нищо не е станало. Марс и Уран по транзити правят ли нещо?

Един колега и една колежка все забравят да изключат компютъра на работното ми място, когато го ползват. Непрекъснато им правя забележки. Трябва много да се внимава, когато се работи с електричество.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3578 -: Май 08, 2016, 01:58:52 pm »
Уран сега е върху нат. Венера, няма кой знае каква връзка.

А транзитният ретро Марс е в точен квадрат с наталния Марс, който е близо до ИЦ. Не знам в колко часа е станало, но и транз. Луна е в Близнаци, може да е имало точна опозиция с транз. Марс. Ориентировъчно към 2-3 през нощта, като усещане.

Смешно и нелепо звучи, но в апартамента на родителите на една бивша колежка така се случва пожар. Мъжки котараци маркират контакта и става късо съединение.

А иначе в натала си имам голям тригон между ъглов Марс, Луна и Уран. Затова все съм нащрек за всякакви форсмажорни и непредвидени обстоятелства. Аналог във ведическата карта - конфигурация между Раху, Марс и Луна в кендра трикона домове.  :72:

« Последна редакция: Май 08, 2016, 03:24:22 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3579 -: Май 08, 2016, 03:41:47 pm »
а в 6 дом какво става, там са малките домашни любимци, у6 към уран

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3580 -: Май 08, 2016, 03:41:59 pm »
А котаракът жив ли е?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3581 -: Май 08, 2016, 03:43:26 pm »
А котаракът жив ли е?

Не успяха да му се опърлят топките, нищо му няма!  ;D

Те пикаят от разстояние и после се скатават.

Иначе са много предани и грижовни, тук на бялото черно не мога да кажа. Вчера като ме обзе апатия и сънливост от двудневния глад, си полегнах късния следобед за малко. И понеже не са свикнали да ме виждат легнала по това време, много се притесниха, горките. Всички ме заобиколиха, започнаха да ме душат по носа и лицето, женската дори ме пипна с лапа /лек удар по носа/, за да се убеди, че още съм жива.  :012:

« Последна редакция: Май 08, 2016, 03:50:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3582 -: Май 08, 2016, 06:50:35 pm »
:lol_hitting:

Грижа ме е за хайванчето, бе. Пияниците като препикават трафопоста, току гушнат букета.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3583 -: Май 08, 2016, 06:51:51 pm »
Е ми, размина му се нова и по-модерна интимна прическа  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #3584 -: Май 09, 2016, 12:13:13 am »
Уран наближава К4. Мисля за емиграция. За първи път обмислям нещо такова. Отделно има нетипични размествания и промени вкъщи. Малко съм като номадите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.