Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846608 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3600 -: Май 09, 2016, 05:47:20 pm »
А утре, утре можем да реанимираме всякакви отношения, които сме развалили, защото утре се формира рядката благотворна конфигурация - звездата на Давид!"

Не съм проверявала, от кои планети е съставена конфигурацията.
Попитай там, където си прочела това, защото днес не виждам звездата на Давид, която се състои от два големи тригона, разположени по този начин:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3601 -: Май 09, 2016, 05:56:00 pm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3602 -: Май 09, 2016, 06:10:05 pm »
Да, ситуацията е ясна, в България е често срещана практика да се назначава някой възрастен роднина за управител на фирма. Сетих се за случая в последната ми служба - голяма компания и една от силните в бранша, с мрежа от представителства в чужбина. При всичките им възможности и пари, майката на едноличния собственик всяка вечер идваше да чисти офиса /и тоалетните му/, а фиктивно фигурираше като управител на няколко дъщерни фирми под шапката на основното дружество. Беше обикновена селска женица и с никакъв капацитет да ръководи фирма. Да им се неначудиш на предприемаческите схеми, но вероятно се ползват някакви облекчения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3603 -: Май 09, 2016, 06:11:59 pm »
Гледайте на живо от НАСА как Меркурий минава пред слънчевия диск
https://www.youtube.com/watch?v=rJwEIAN7UEQ

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3604 -: Май 09, 2016, 06:22:10 pm »
Емма, то си е до характер наистина, но все пак баща ти е по-възрастен човек и болен. Някои от възрастта оглупяват, други от болестите, като им се понатрупат в повече.

По този повод да ви разкажа една прясна случка от днес, направо ме довърши  :012:

Бях при една близка приятелка на гости и днес ми съобщи, че нейният 33-годишен син, здрав и прав, е поискал тя да ходи при личната му лекарка и да му взема направление за зъболекар. И още нещо - после да се вдигне, да хване градския транспорт до другия край на града и да му занесе направлението в офиса. А нашият човек е с кола и мобилен. Мама меси, мама носи...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3605 -: Май 09, 2016, 07:03:07 pm »
Много бърборите, искрено и лично, не астрологично

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3606 -: Май 09, 2016, 07:09:23 pm »
Тр. Сатурн в 10 дом имам. Отговорности за бащата. Ето ти и астрологично, Папи.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3607 -: Май 09, 2016, 07:34:19 pm »
Слънце/Меркурий/Венера - Луна - Юпитер - Плутон - Нептун/Юлв.

Голяма фигура се заформя. Луната тронова. Венера тронова, Нептун тронов. Утре баща ми ще открива фирма. На ретро Меркурий.  :D Но то така къде ме устройва повече, защото така или иначе са планувани промени след 1 година.


Aaaaa, много добре :)  :-* Май единственото хубаво е, че заедно с Юпитер ми участва и десцендента :) Иначе - Меркурий опонира на Венера и ми квадратира Луничката, а Слънчо е на ЮЛВ, тр. Луна е на К5 в опозиция на нат. Меркурий ... Няма пълно щастие  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3608 -: Май 09, 2016, 07:41:01 pm »
Попитай там, където си прочела това, защото днес не виждам звездата на Давид, която се състои от два големи тригона, разположени по този начин:


Аз мисля, че се има предвид - тригона и опозицията, която го разцепва - четириъгълник става, но как се казва точно  :017: ::) Нещо, като ромб, разтеглен от едната страна :)
« Последна редакция: Май 09, 2016, 07:44:22 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3609 -: Май 09, 2016, 08:20:53 pm »
Така де, вместо да са се пръснали на 6 точки и да си скучаят поединично - малко са се посъбрали на групички и си шушукат/купонясват  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3610 -: Май 09, 2016, 09:01:17 pm »
Тр. Сатурн в 10 дом имам. Отговорности за бащата. Ето ти и астрологично, Папи. 
тр. Сатурн в 4дом имам. Отговорности за майката и прословутата ѝ къща с големия двор (уфф) Майка ми е стрелец, като татко ти, Емма. Вятър ги вее на див кон тях, на приятелка брат ѝ е стрелец- същата работа, тя и майка му го мъкнат на гръб, а е мъж на 50г.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3611 -: Май 09, 2016, 09:08:44 pm »
Попитай там, където си прочела това, защото днес не виждам звездата на Давид, която се състои от два големи тригона, разположени по този начин:


И аз не виждам Звездата на Давид. Както и да я въртя картата, виждам Хвърчило и Голям квадрат, и още Тао  :017:
« Последна редакция: Май 09, 2016, 09:12:02 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3612 -: Май 09, 2016, 09:31:09 pm »
Аз мисля, че се има предвид - тригона и опозицията, която го разцепва - четириъгълник става, но как се казва точно  :017: ::) Нещо, като ромб, разтеглен от едната страна :)
Това е хвърчило или корабно платно.
В натала се тълкува по следния начин:
КОРАБНО ПЛАТНО
Според определението му, това не е "ленивият" Тригон, защото на Тригона му позволяват да лентяйства, а от Секстила идва предложение от варианти, ако човек не е пълен лентяй. Иначе, въпреки, че тези аспекти са позитивни, забележителни, животът ще бъде разрушен. От двата Секстила постъпва предложение доста често, при всеки транзит. Веднага се активизира целия Тригон, и се проявява космическия щит, разбира се, ако човек не се е отказал от еволюционните предложения на Секстила.


a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3613 -: Май 09, 2016, 10:22:11 pm »
Луната е бърза, обаче и фигурата няма да се задържи дълго ...
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3614 -: Май 09, 2016, 10:37:04 pm »
"Шест големи секстила свързващи Луна-Юпитер/Раху-Прозерпина-Плутон-Нептун-Слънце/Меркурий/Венера образуват Звездата на Давид утре."

Това е отговорът кое образува Звездата :) И Прозерпина, интересно.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми