Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845432 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3900 -: Юли 15, 2016, 11:16:15 pm »
Ребека, дай шанс и на "преводачите" да се включат . След ден-два или 5-6 коментара, кодът ще е разбит и всичко ще ти е ясно.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3901 -: Юли 15, 2016, 11:19:16 pm »
ама по-добре отколкото да открия погребално бюро Нептун на 12те кьошета

Изчакай някоя сатурнова дирекция и действай.  ;D

Моите отминаха вече, погребах цяла глава от живота си. Сега има само преди и след.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3902 -: Юли 15, 2016, 11:19:57 pm »
В 12 те стола имаше ли п. бюро Нептун или подобно ,че взех да се тревожа :017: А  иначе отдавна имам идея за погребален морски бизнес ама в Бг май няма да е рентабилно :-X
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 11:21:57 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3903 -: Юли 15, 2016, 11:21:22 pm »
В 12 те стола имаше ли п. бюро Нептун или подобно ,че взех да се тревожа :017:

Във Варна има и заложна къща "Щедрите", сигурно са юпитерианци  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3904 -: Юли 16, 2016, 08:50:26 am »
В смисъл че решението е в марс-движение ли :017:
ако прибавиш и уран,депресията ще се депресира ;) клин,клин избива

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3905 -: Юли 16, 2016, 08:52:20 am »
Във Варна има и заложна къща "Щедрите", сигурно са юпитерианци  :012:
и в софия

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3906 -: Юли 16, 2016, 02:54:09 pm »
Днес имам събитие по съвпада Венера/Марс до нат.Сатурн в Лъв и по съвпада Луна/Сатурн върху нат.Нептун (У1) - бях на една процедура за тяло - стягане, повдигане и т.н. Не бях гледала картата за конкретния час, даже бях позабравила, понеже не беше планирана и си записах час съвсем ненадейно и непалнирано, в хода на един разговор още миналия петък.

С кинезитерапевта през цялото време си говорихме за венерините нещица (Венера/Меркурий) и за правилните форми - тук виждам нат. Сатурн в съвпад мунданните Венера/Меркурий и също Мунданно Луна/Сатурн върху нат. Нептун (У1). По време на процедурата - поселдните са били на тр.МЦ.



Добавям и една публикация от Звезден навигатор - хареса ми:

ВЕНЕРА СЪВПАД МЕРКУРИЙ
17 Юли 2016
Интересен съвпад на две планети, които са в постоянна близост една с друга, поради това, че не се отдалечават много от Слънцето.
Венера и Меркурий нямат сходна природа и по принцип не са в приятелски отношения. Когато Венера е в прегръдката на Меркурий, тя е прекалено разсъдлива и от много мисли и анализи, не и остава възможност да се наслади на чистото чувство, необременено от логиката.
Същият съвпад за Меркурий му отнема възможността за взимане на самостоятелни решения и не го стимулира да мисли самостоятелно. Той е постоянно зает да изследва и другите гледни точки, да обсъжда варианти с партньорите и е зависим от тяхното мнение.
Хората, които притежават този съвпад, изобщо не могат да си изгубят ума в една любовна история. Винаги проявяват разум в отношенията и даже чувствата им са в известна степен охладени от интелектуалната енергия на Меркурий.
Това са винаги много социални личности, с талант за изграждане и поддържане на отношенията. Любезни, миролюбиви, избягващи острите сблъсъци, готови за компромиси. Имат дипломатически качества и дар слово.
Съвпадът на Венера и Меркурий е интересно събитие с различна честота. Поради близостта си със Слънцето и ретро ходовете им, те могат да си устроят среща повече от веднъж в годината. Тази година са си уговорили цели 3 срещи. Първата се състоя на 13 Май в 16* 57' на знака Телец с ретрограден Меркурий. На 17 Юли предстои втората им среща в 05* 45' на знака Лъв, когато Меркурий настига Венера, а на 29 Август за трети път ще се срещнат в 29* 00' на Девата, когато Венера ще настигне Меркурий. През Май двете планети не бяха във видимост, но съвпадът им през Юли ще може да се наблюдава на западния хоризонт.
През 2017 година двете планети ще имат само един съвпад на 18 Март в знака Овен.

Анимираният съвпад на Венера и Меркурий е от миналата година - съвпада им във Водолей:

Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Събития и транзити
« Отговор #3907 -: Юли 25, 2016, 02:57:53 pm »
Много тежки транзитни планети на МС едновременно.
Как бихте коментирали ?
Планетарната конфигурация е интересна.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3908 -: Юли 25, 2016, 04:01:57 pm »
Искам да попитам нещо..моят Плутон е в 5д и при кофти аспекти съм забелязала, че все някакви "преследвачи" ми се лепят  :lol_hitting: при Венера квадрат Плутон или Мерк. квадрат/опозиция Плутон (сега и при Венера квадрат Венера се случва)...сега от 10-тина дни ми звъни някакъв досадник и вече мисля да пусна жалба. Все неприятни случки около тези аспекти ми се случват - или ще ми звънят чичковци постоянно, или по улиците започват да ме закачат пак такива  :-X говорят ми глупости, абе тормоз е за мен това....не знам има ли други транзити, които допринасят, вие на какво още бихте го отдали?  :017:
доколкото съм чела Плутон го свързват с тези неща, не знам да чакам ли да минат аспектите, много е неприятно..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3909 -: Юли 25, 2016, 04:13:23 pm »
Нахалниците може да са и по Марс, а в съчетание с Раху могат да бъдат доста натрапчиви, но със съмнителна перспектива.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3910 -: Юли 25, 2016, 04:28:41 pm »
Много тежки транзитни планети на МС едновременно.
Как бихте коментирали ?
Планетарната конфигурация е интересна.

Один, набързо погледнах, без да се задълбочавам, че нямам много време сега :)

Плутон доближава на минутка МЦ още през 04.2019 и става ретро на този градус, следващият контакт е през 01.2020, а през 03.2020 вече цялата група от 4 планети е в 10 дом.

Аз ще предположа смяна или загуба на работата, заради Сатурн и Плутон в 10 дом. Юпитер транзитиращ тук може да даде разширяване на бизнеса, но заради това, че всички те ще  минат през рождената квадратура на Плутон от 6 дом към МЦ, се въздържам от такава прогноза.
Също, заставайки на МЦ, планетите от целия куп опозират Меркурий управител 2 и 6 дом и Венера, управител на АСЦ и съуправител на 6 дом, което всъщност не е толкова лошо, понеже ще дава възможност за някакъв избор.
Минаването на Марс през 10 дом бележи наличието на активност по темите на дома.

Много е възможно да преживееш тайна любовна връзка с някоя колежка :) По прогресии имаш тригон между прогресивни Венера, у1/6 и Нептун, у 12, засягащи 5 и 8 дом по местонахождение в прогресия.
Освен това, ако си склонен към спекулации и "алтернативни" източници на доходи (по натал Нептун секстил Плутон), може да преминеш на по-сенчеста територия на бизнеса :)

Често ли сменяш местоработата или заниманията си? Ако в службата ти има съкращения, сред засегнатите ли си?
« Последна редакция: Юли 25, 2016, 04:45:19 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3911 -: Юли 25, 2016, 05:07:49 pm »
Нахалниците може да са и по Марс, а в съчетание с Раху могат да бъдат доста натрапчиви, но със съмнителна перспектива.  ;D

Точно имах съвпад Марс - Плутон в 5Д. И квадратите на Венера и Меркурий..  :-X

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Събития и транзити
« Отговор #3912 -: Юли 25, 2016, 08:02:18 pm »
[quote
Често ли сменяш местоработата или заниманията си? Ако в службата ти има съкращения, сред засегнатите ли си?
[/quote]
Здравей Благодаря за отговора. Обширен и професионален. Не съм си сменял работата никога досега но начина по който работя да. Да обичам рисковете и то много.Интересите са ми по много направления  :08: 

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3913 -: Юли 25, 2016, 08:06:21 pm »

Здравей Благодаря за отговора. Обширен и професионален. Не съм си сменял работата никога досега но начина по който работя да. Да обичам рисковете и то много.Интересите са ми по много направления  :08:
Благодаря за обратната връзка, Один  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #3914 -: Юли 27, 2016, 07:44:51 pm »
Тр. Венера съвпад АЦ, тр. Юпитер тригон Слънце  и тр. Марс опозиция Мерка -  изведнъж си възвърнах самоувереността и се чувствам повече от идеално. Открито си казвам гледната точка, без да се съобразявам с мнението на другите. Глезя си се максимално - попълних гардероба с още няколко рокли, но лошото е опозицията с Мерка - нещо с половинката тези дни вибрираме на различни вълни и в резултат се получават словесни сблъсъци.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."