Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845438 пъти)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Събития и транзити
« Отговор #4005 -: Август 28, 2016, 10:02:09 am »
Е, може и да не са 5 милиона.  :012:

И сънищата не винаги са толкова буквални. Не се ли считаше, че да намериш монета на пътя е на късмет? А късметът не винаги има материалистично изражение. Но при всички положения с това число "5" някакъв знак ти се дава. Може да е "до 5" или на "5та дата", например. Да не излезе неочаквано някое изгодно предложение за теб?
Транзитен Нептун в секстил с Лилит в 8?
Между другото съм в 4 личен месец, ден 5 по моята номерологична система.
След два дни влизам в 5 личен месец.... Пътя се отваря.
Не знам какво значи... Ще ви уведомя
Монетите бяха големи и на тях ясно пише 5... после още една... после още една... някъде около 4-5 и ги слагах в джоба си  :57:

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Събития и транзити
« Отговор #4006 -: Август 28, 2016, 10:06:17 am »
Меркурий от няколко дни си прави тригона с юпитера... по телефоните с коминукация си намерих допълнителна работа на частни начила миналата седмица. Малко е но на фона на трагичното финансово състояние е ок. Точно така стана, казахме си Да по телефона :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4007 -: Август 28, 2016, 10:07:59 am »
По Нептун и Лилит достоверна прогноза трудно може да се направи. Но това не пречи някой да се пробва, де.  ;D

А това, че не си сънувал дребни монети /от ранга на 1 или 2 стотинки/, според мен е добър знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4008 -: Август 28, 2016, 10:10:34 am »
5 e и-промяна, контакти, пътуване

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Събития и транзити
« Отговор #4009 -: Август 28, 2016, 10:24:36 am »
По Нептун и Лилит достоверна прогноза трудно може да се направи. Но това не пречи някой да се пробва, де.  ;D

А това, че не си сънувал дребни монети /от ранга на 1 или 2 стотинки/, според мен е добър знак.
Сега излизам навън. Ако видя числото 5 ще видя какво е... Но определено щи ви уведомя какво се случва. Трите планети Юпитер Венера и Меркурий почти в една точка в транзит към натална си е събитие...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4010 -: Август 28, 2016, 10:27:45 am »
редуцирано е 7, ангелска подкрепа, нептун, "чувай" знаците, при 7 винаги има интуиция сънища, Вселената ти говори
по човешки е прозаично-16 от 1-егото, 6-любовта, до 7-универсалната любов.
Клишираният текст за 16 е -да разпънеш егото на кръста на универсалната любов, за да постигнеш умственото 7. Там са учени, вдъхновени изследователи, но и малко самотно-самодостатъчни, връзка с 12 дом, хубавото му значeние, доколкото има такова ;)
Правят за другите-"служи, или страдай...."
« Последна редакция: Август 28, 2016, 11:05:14 am от enigma »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Събития и транзити
« Отговор #4011 -: Август 28, 2016, 11:25:04 am »
Отидох до Лафка, разказах съня си на продавачката а онази искаше да ми продаде всичко на което пишеше 5. Викам нее! Една колона автоматично на 5-35! И тв се исмя- струва 55 стотинки хахаха . Не вярвах в астрологията, но имам чувството, че всичко се случва при мен 3 дни предварително... може би часът ми на раждане не е ок, но си има нещо вярно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4012 -: Август 28, 2016, 06:09:07 pm »
В пети се разжожда транзитен Нептун в квадрат Венера в трети. А да има и секстил с Лилит в 8...
Странното е, че имах сън... Вървя и виждам монета на която пише 5... После още една и така. Мястото за сънище не е тук, но като видях и транзитите....
Юпитер гледам до ден два и той ще направи тригона с наталния.
Ще уведомя къде ме удря това... То скоро зелени черти по картата ми не са се случвали :)
Монети на сън не е на големи пари наяве, последните идват след сън на въшки, на дълга и гъста коса, на много и едри риби... Юпитер при теб е У3, съУ6, няма отношение към 2-ри/5-ти дом, иначе гладен няма да ходиш с Плутон У2 секстил с Венера У2, У8, имаш предпоставка и за неочаквани пари от хазарт/спекулация- Уран У5 в самия край на 1д съвпад с Марс У2 в самото начало на 2д. Една петица от Евромилиони ти пожелавам, пък после да не ни забравиш!  ;D

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4013 -: Август 28, 2016, 11:49:56 pm »
Транзитите дават събития, но за да се видят по-важните години и посоката на събитийността, се използват и други техники. А за да определим точния градус на АС и МС, се използват дирекции. Събитие може да има при транзит, който не засяга ъглови домове или не съвпада по градус с техните куспиди. Можеш да имаш транзит на Юпитер или Сатурн към Венера, но той да не даде брак или сериозно обвързване, ако няма указания за това по дирекции и прогресии. Аспектите на прогресивната Луна също не винаги сработват или сработват, но дават по-незначително събитие, в разрез с очакванията.

Да, ясно ми е това....но който ми ректифицира часа, казва различен от останалите  :012: та според всеки час съответно имам различна прогноза...затова питах тези 7мин. отклонение много ли са фатални за дирекциите и прогресиите. По транзити не е толко осезаема разликата, но вече се колебая кой ми е реалният час на раждане и на какви прогнози да се надявам  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4014 -: Август 28, 2016, 11:52:25 pm »
затова питах тези 7мин. отклонение много ли са фатални за дирекциите и прогресиите.

Ако гледаме планета към планета - не. Ако гледаме планета към ъгъл и ъгъл към планета - да, дава съществено отклонение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4015 -: Август 28, 2016, 11:52:32 pm »
Стар, някой, нещо си играе с нас, или наистина Вселената е ментална. Досега такова не ми се е случвало. Карайки колата видях на електронното табло на спирката часа-16:16 :57:, в повдижната лента вървеше-А 16, номерът на автобуса, който трябва да дойде.....
Защо ми се струва, че 16-та не минава оттам, утре ще проверя.
« Последна редакция: Август 28, 2016, 11:54:20 pm от enigma »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Събития и транзити
« Отговор #4016 -: Август 28, 2016, 11:59:30 pm »
Монети на сън не е на големи пари наяве, последните идват след сън на въшки, на дълга и гъста коса, на много и едри риби... Юпитер при теб е У3, съУ6, няма отношение към 2-ри/5-ти дом, иначе гладен няма да ходиш с Плутон У2 секстил с Венера У2, У8, имаш предпоставка и за неочаквани пари от хазарт/спекулация- Уран У5 в самия край на 1д съвпад с Марс У2 в самото начало на 2д. Една петица от Евромилиони ти пожелавам, пък после да не ни забравиш!  ;D
Нищо нямаше от пуснатото тото за сега... хахах. Бе една врачка ми каза няма да забогатееш от лотария... ще си бачкаш и така. Поне гладни да не останем е важно. :-)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #4017 -: Август 29, 2016, 12:00:51 am »
Тр. Сатурн и тр. Марс в 9-ти Д квадр. У4,7, АС - цяло лято премина в ремонтни дейности вкъщи и голяма физическа работа...

Всичко започна с един ремонт, който се протака във времето, има-няма 10г. В последствие се появи скрит теч в стената, който е избил в комините (3 бр.) и при отварянето им чувствах, че попаднах в голямата черна дупка :-X После проблеми с ел. мрежата. После се наводнихме и чисто новия ламинат отиде в контейнера... Майсторите работиха "през пръсти". Един затвори няколко контакта, санирайки стената, забравил да изрежи отворите :o И въпреки че къщните работихме и през цялото време накрая сами довършвахме, че стана нетърпимо. Големи нерви и зор. От няколко дни насам успях да счупя няколко неща, изгорих храната на няколко пъти (тотален въглен) ;D В добавка получих за първи път крампи на левия крак (прасеца), а днес ме скова лявата ръка (над лакътя), мисля че е разтегнато сухожилие.
Мисля си, че за първи път усетих изявата на Сатурн - първо имах цяла година проблеми в работата (образователната сфера) и силно ограничение там - на всякакво ниво. Не бях редовна и на лекциите в университета. После проблеми с дома ИЦ, опозиция на МС. И в последните два месеца проблеми със състоянието на баща ми.
От рибите ли е, от кое е, не знам, но не съм от този тип, който ще си вземе капелата и ще си бие камшика на някоя почивка, а близките ще ги остави да се мъчат.

Чакам с нетърпение този тр. Сатурн да ми пресече МС, да направи съвпад със себе си и малко да отпусне фронта :012:
« Последна редакция: Август 29, 2016, 12:04:34 am от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4018 -: Август 29, 2016, 12:16:25 am »

От рибите ли е, от кое е, не знам, но не съм от този тип, който ще си вземе капелата и ще си бие камшика на някоя почивка, а близките ще ги остави да се мъчат.

От Слънцето в съвпад с Юпитер в Овен.  А Рибите точно това ще направят - деликатно и елегантно измъкване от отговорност или от досадна физическа работа.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4019 -: Август 29, 2016, 02:16:57 pm »
Днес ми е хипер, супер шантав и сбъркан ден, направо не знам на кой свят съм. Предполагам от съвпада на Меркурий и Венера на критичен градус, предстоящото ретроградие, заточен Юпитер и той там,  съвпада Марс/Сатурн върху нептуновата ми квадратура и предстоящото затъмнение ....

Хубавото е, че въпреки поредицата от недоразумения ... в крайна сметка всичко се нарежда - "на косъм"  :)
Над силата е само умението да я владеем!