Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845329 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4185 -: Декември 14, 2016, 03:38:31 pm »
Не, транзитен Уран квадрат Нептун, тр Уран квадрат Уран, Юпитер квадрат Уран и Юпитер квадрат Нептун. Ох май карта да бях качила щеше да е по-лесно.
 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4186 -: Декември 14, 2016, 03:42:14 pm »
А аз помислих за натала, че там не действат квадратурите.

Има толкова продължителни транзитни аспекти, че в един момент спират да се усещат. Или не толкова интензивно. Плутон и Уран вече ги усещам като погалване с перце, след като минаха през светилата. Към Меркурий, Венера – не е същото.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4187 -: Декември 14, 2016, 03:47:11 pm »
А да, само по транзити е това в момента.. Аз наистина не ги усещам, много са дълги, само по едно време исках да напускам работа (понеже Уран и Нептун са в 6 натален),обаче бързо ми мина. Но някакви стресови моменти не са ми причинявали.
Докато Сатурн квадрат натален  :-X вече съм писала до къде ме беше докарал.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4188 -: Декември 14, 2016, 04:01:22 pm »
Уран и Плутон стават по-неприятни, ако по същото време има тежък сатурнов транзит – към лична планета или през ъглов дом. Тогава са кризисните периоди. Ако гледаме само по транзити, де.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #4189 -: Декември 14, 2016, 06:33:33 pm »
Голямо чудене защо всичко около мен гори или прегаря.  :012: Тр. Марс ми квадратвал иц/мц.  :012:
За един ден успях два пъти да направя опит да подпаля дома ни. И двата пъти дърво от камината се търкулва насред стаята. Това никога не се е случвало. И обикновено аз се занимавам с огъня в дома.  :012: Проблеми не е имало.
А днес и без малко колата да ми направи въртел.
Но в край на деня всичко се нареди и си дойде на мястото. С камината сме отново приятели. С колата ми всичко е наред.

На минус 15 градуса и да прегрява - заради замръзнал антифриз.  :o Шофьорите, бъдете осторожни какво наливате в колите си. Аз си карам с антифриз от доста време, явно не е пригоден за тези температури. Или съм разредила повече. Но имах изпълнения като в клипче с гламава жена шофьор - блондинка. А ми беше голям зор, нуждата ме принуди да действам на място на една бензиностанция. Но получих разбиране и помощ, когато разбраха какви са ми проблемите. Следете антифризите и дали ги разреждате коректно. Аз сега директно бухнах концентрат една бутилка и един готов зимен. Дано не ми направи въртел отново. Не вярвам. В багажника се въргаля половин бутилка и си е ок, не е станал на каша. За сметка на минералната вода, която успешно е замръзнала.
И въпреки всичко, получих добро отношение.  :08: :-*
Готин и смахнат ден. Но хич не се досетих да погледна какво се случва с този Марс. Той пък голяма работа излезе.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4190 -: Декември 15, 2016, 01:00:35 pm »
Ще разкажа за един интересен паралел. При опозицията на тр.Венера към нат.Марс (на МС/ИЦ) - правих за първи път през живота си процедура тип анти ейдж - за събуждане на колагена и т.н. Прилага се енергия, има "горене". Кожата ми след това беше силно зачервена ...

Сега на опоцзицията на тр.Сатурн към нат.Марс правя втората процедура. Въпреки, че се прилагат идентични параметри - почти не ме боля и кожата едва се зачерви. Понесе ми много, много по-добре.

Като паралел - първия път Марс поразява Венера - има момент погрозняване и отнемане от "красотата". При втората - Сатурн охлажда МАрс и няма такова зачервяване, като за втори ът - бях наясно с всичко и спокойна и .....абе много добре мина.

И двата пъти - датите не ги определях аз, т.е. не съм търсила точно този момент, но те звездите си знаят :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4191 -: Декември 16, 2016, 02:59:26 pm »
Имам отново лошо новини , днес на работа ни съобщиха, че затварят компанията ... ще отнеме време не оставам без работа директно , но всички плачеха ,ужасна картина , третия път през живота ми на съкрещение , всичко вървеше прекрасно ... до тази сутрин ... не знам къде ще продължа и дали искам да продължа изобщо ...

Марс точен квадрат натален Сатурн , транзитен Сатурн съвпад натален Уран ... добре че тригона Юпитер - Слънце държи ...

« Последна редакция: Декември 16, 2016, 08:37:54 pm от greg07 »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4192 -: Декември 16, 2016, 03:25:23 pm »
Имам отново лошо новини , днес на работа ни съобщиха, че затварят компанията ... ще отнеме време не оставам без работа директно , но всички плачеха ,ужасна картина , третия път през живота ми на съкрещение , всичко вървеше прекрасно ... до тази сутрин ... не знам къде ще продължа и дали искам да продължа изобщо ...

Марс точен квадрат натален Сатурн , транзитен Сатурн съвпад натален Уран ... добре че тригона Юпитер - Сланце държи ...

Грег, съжалявам, че изпадаш в тази ситуация, но пък .... може и да е за добро ....
Но си мисля, че изброените от теб аспекти нямат много общо със случката - Марс всяка година ти квадратира Сатурна, тр Сатурн вече е извън орбис с Уран.
За сметка на това обаче, Плутон, У6 ще сменя знак - наближил и К8 и ще влезне в своя дом и заедно с това ще направи по някое време секстил с К6. Не мисля, че при тази ситуация ще останеш без работа.
Тр Нептун, У10, прави полусекстил с Мерка, У1 - при бавните планети секстила също работи, достатъчно силни са.

Прогресии дирекции няма да гледам.

А нумерологично - ти си в ЛГ9 - е все нещо ще трябва да приключиш и февруари, на чисто, да започваш нов цикъл, от 1 :).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4193 -: Декември 16, 2016, 04:40:46 pm »
Хепи , абсолютно си права, знам , че няма да остана , но е важното да си намеря наистина добра работа. Доста се изтормозих последните години , трябва да намеря нещо с перспектива да се чувствам добре, с една дума трябва да стрелям много много точно ,за да улуча целта :)
и аз мисля, че се случва за добро , аз много се измъчих от тоталната самота в средата , в която живея.

Аз за това и учих заедно с работата, дано наистина се отвори шанс за продължителна промяна в живота. Изплатих си жилището , ремонтирах го , на 2 Март трябва да се дипломирам и дано започне нещо ново по-добро

Трябва да стрелям много точно този път :)
« Последна редакция: Декември 16, 2016, 04:43:06 pm от greg07 »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4194 -: Декември 16, 2016, 10:05:53 pm »
Грег, радвам се да го чуя - когато не желаем да направим промяна, промяната ни намира. Погледни го от тази страна - нова работа, нова среда, хора, познанства. Нищо не губиш  :38:

Според мен има отношение новия цикъл Слънце - Сатурн, който започва при теб в 6 дом - върху Уран - внезапно - по урановски - започва нов служебен цикъл. Промяната е била неизбежна  би следвало по сатурновски да се изчисто излишното и да се утвърди нещо ново. Квадратира мунданно Плутон на К8, т.е. ще има бодване по осмодомните теми. Имаш ли заеми?

Про Луната е К6 и квадратира Слънцето в 9 дом - ето какъв дискомфорт носи :)

Сатурн по дирекции сменя знак след 6м :) Ха - дано  :)

Аз се притеснявах да не се канализира през здравето на близки хора. Така, че новината е по-добра за мен и може да има добри перспективи :)
« Последна редакция: Декември 16, 2016, 10:09:20 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4195 -: Декември 18, 2016, 06:41:02 pm »
Здравейте, влизам с молба за помощ от здравословен аспект. От няколко дни имам симптоми на настинка..Естествено първата работа на доктора беше да ми изпише прахчета и разни общоукрепващи организма неща. Обаче ефекта е нулев. Страх ме е,че след няколко дни пътувам в чужбина и нещата могат да се задълбочат.
Ще посетя пак джипито,но искам да чуя и вашето мнение - има ли индикации за задълбочаване и нещо по-сериозно?

пускам натал и транзити  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4196 -: Декември 18, 2016, 07:26:16 pm »
Ще посетя пак джипито,но искам да чуя и вашето мнение - има ли индикации за задълбочаване и нещо по-сериозно?

Не виждам предпоставки за нещо сериозно, сега нямаш и такива лунации. Говорим за болничен престой.

Но внимавай да не слезе към дробовете, вземи превантивни мерки. Ако усетиш задълбочаване на настинката, пусни изследвания.

« Последна редакция: Декември 18, 2016, 07:31:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4197 -: Декември 18, 2016, 07:30:39 pm »
Мерси много! Мислех утре да ходя пак на лекар, но сега малко се успокоих и ще изчакам още ден-два. Най-притеснено ми е заради чужбината, но щом няма сериозни индикации за задълбочаване супер. :clap:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4198 -: Декември 18, 2016, 07:31:54 pm »
На този етап бих препоръчала да поемаш повече сгряващи напитки, билкови чайове, по–лютиви подправки. Да може малко да се раздвижи флегмата. Но май трябваше хорар да пуснеш за по-бърза диагностика.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4199 -: Декември 18, 2016, 07:52:11 pm »
Мерси..И аз си мислех за хорар, но не знаех какъв точно въпрос да задам..сега ще направя.