Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845753 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4275 -: Февруари 10, 2017, 03:50:24 pm »
Имам един въпрос:

Това са ми транзитите за днес - онагледяват наталната ми карта.
Въпросът е, че важен за мен човек ме кара да продължавам образованието си. Предвид ретроградието на Юпитер, Венера, Сатурн - всичко до средата на август почти - кога според вас е най-подходящият момент да реша дали да продължа?

Благоприятни периоди за правилни решения:

- Хармонични аспекти на тр.Сатурн към наталните светила, Юпитер и Сатурн- тр.Сатурн КЗ тригон съ У9 Луна,тригон Юпитер/мундо У9/ ,активира върха на т-каре Слънце -нат.Сатурн,мъж ли е човека, довери му ,мъдър човек,ръчка ти нептуна и се дърпаш заради деца или ще ти липсва свободно време и приятелите
тригоните засягат темите за образование ,негативните не засягат упр.на домовете свързани с образование
- Хармоничен аспект между тр.Уран и натален Меркурий- тр.Уран няма пряк асп.с Меркурий,но е в точен тригон към К3,секстил К9-не пропускай възможността
- Динамичен аспект между тр.Сатурн и натален Уран- тр.Уран квинконс Сатурн,повторение на случващото се

тр.Юпитер  е тригон на К9,сектил К3,ретроградието е наваксваш пропуснат шанс в образованието
уран и юпитер се свързват с перспективи в бъдеще
и това ако не наклони възните в полза на учението,то тр.юпитер като премине асц. пак ще те напрегне да получи развитие темата и така докато е на асц.

« Последна редакция: Февруари 10, 2017, 03:54:17 pm от strelicka »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4276 -: Февруари 10, 2017, 03:59:08 pm »
Благоприятни периоди за правилни решения:

- Хармонични аспекти на тр.Сатурн към наталните светила, Юпитер и Сатурн- тр.Сатурн КЗ тригон съ У9 Луна,тригон Юпитер/мундо У9/ ,активира върха на т-каре Слънце -нат.Сатурн,мъж ли е човека, довери му ,мъдър човек,ръчка ти нептуна и се дърпаш заради деца или ще ти липсва свободно време и приятелите
тригоните засягат темите за образование ,негативните не засягат упр.на домовете свързани с образование
- Хармоничен аспект между тр.Уран и натален Меркурий- тр.Уран няма пряк асп.с Меркурий,но е в точен тригон към К3,секстил К9-не пропускай възможността
- Динамичен аспект между тр.Сатурн и натален Уран- тр.Уран квинконс Сатурн,повторение на случващото се

тр.Юпитер  е тригон на К9,сектил К3,ретроградието е наваксваш пропуснат шанс в образованието
уран и юпитер се свързват с перспективи в бъдеще
и това ако не наклони възните в полза на учението,то тр.юпитер като премине асц. пак ще те напрегне да получи развитие темата и така докато е на асц.

 :38: Благодаря ти! Виждах тези аспекти, но ме притесняваха ретроградията.
Мъж е, много сме близки и е човек с положение. Проблемът е, че от 18г ми ръчка Нептуна, както си се изразила ти :)
Разбрах, че не трябва да пропускам възможността. А кога да избера правилния момент? Да изчакам ли Венера да излезе от ретросянката си, но тогава Юпитер и Сатурн ще са ретро. Или няма значение? Защото таксата не е малка, а по ретро Венера луксозни и скъпи вещи не се купуват ;)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4277 -: Февруари 10, 2017, 04:02:54 pm »
Ами при мен засегна почти всичко - отношения с майка ми , сестра ми (Уран в транзитира в трети дом), лапароскопска планирана операция на съпруга ми ( Луна у7), концепцията ми за мен като майка, за работата ми (Уран натално ми е на к10). Не ми се влиза в подробности, но засега нищо лошо. Само да мине затъмнението в края на месеца, че се случва точно на мунданните Уран/Марс върху Луната ми...
Ето едно приятно четиво: http://hniizato.com/moon-uranus-aspect-conjunction-square-opposition/

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4278 -: Февруари 10, 2017, 04:16:14 pm »
:38: Благодаря ти! Виждах тези аспекти, но ме притесняваха ретроградията.
Мъж е, много сме близки и е човек с положение. Проблемът е, че от 18г ми ръчка Нептуна, както си се изразила ти :)
Разбрах, че не трябва да пропускам възможността. А кога да избера правилния момент? Да изчакам ли Венера да излезе от ретросянката си, но тогава Юпитер и Сатурн ще са ретро. Или няма значение? Защото таксата не е малка, а по ретро Венера луксозни и скъпи вещи не се купуват ;)
тр.марс и венера ,упр.на финансовите домове вървят към съвпад с тр.уран и активират тригона и секстила към К3/К9 е добро време да го направиш
за какъв вид образование става въпрос,по коя планета
изчакай да мине СЛ.З,което ще е върху Меркурий У9,съдбоносно решение,тогава и тр.Марс ще е в съвпад с Уран
а Лунното на 11.02- е било в секстил на К9,тригон К3,

« Последна редакция: Февруари 10, 2017, 04:27:29 pm от strelicka »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4279 -: Февруари 10, 2017, 04:29:52 pm »
Марс, Сатурн, Венера - политология, международни отношения... политически теми.  :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4280 -: Февруари 11, 2017, 12:37:22 am »
Добре, бе... В кои случаи ЛЗ в 10д в тригон с натален Нептун У5 и при рождени аспекти между Луната и Нептун пак тригон, може да се появи раздяла????
Или наченки на такава!!!!!!!

Днес е шибан скапан ебан ден!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Може ли възвратът на осите да махне човек от живота ти преди изобщо да е влязъл в знака си????
 :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91: :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4281 -: Февруари 11, 2017, 12:54:01 am »
Юпитер не се ли обърна тия дни? Защо реши, че нещата са толкова трагично категорични?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4282 -: Февруари 11, 2017, 12:55:32 am »
Yaya, и ДС по прогресии ляга на К8.
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4283 -: Февруари 11, 2017, 01:14:23 am »
Добре де, една кьорава прогресия ли? Ми аз имам съвпад на пр Луна с натален Юпитер! Съвпадът носи емоция на Юпитера, не Юпитера да носи увеличаване на емоцията на Луната.
Защо такива аспекти донесоха това??????
Алена, не е от пр К7, не може да е само от него!!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4284 -: Февруари 11, 2017, 08:14:06 am »
Юпитер не се ли обърна тия дни? Защо реши, че нещата са толкова трагично категорични?

Юпитер ми е в 12д. Управлява ми 5д. И е върху Плутон в опозиция на Луната.
По дирекции имам дир Плутон квадрат нат Марс. Марс ми е У6,7 и съм с нощно раждане. Марс е в съвпад със СЛВ, а съм в процес на възврат. В момента транзитния СЛВ е върху Юпитер.
Ето затова реших така... :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4285 -: Февруари 11, 2017, 08:17:34 am »
Яя пусни карта с прогр. и СД ,
тр.Уран ти е сх.съвпад Дсц.,но в точна опозе към Плутон и активира нат.опозе Плутон-Луна на Дсц.,знаеш как боли,от загуби,с намесата на Плутон,живееш с тази енергия,знаците са Овен-Везни партньорската ос,диспозитора на тр.Уран,Марс У7+Венера са в Овен ,всичко е с рогата напред,;успокой се и не хаби излишна енергия в доказване ,като премине марс в телец,нещата ще се поразведрят и омекотят,но сега докато марс и венера са в овен са подвластни на квадратурата уран овен-плутон козирог,а тя е разрушителна,отделно тр.Юпитер  се обърна върху Плутона,и двете са конфликтни планети ,и прави от мухата слон, У3- вербалните контакт,кара те да си смела и да говориш неща,за които после ще съжаляваш,енергията и на двете планети е неотстъпчива и водят свещенни войни
« Последна редакция: Февруари 11, 2017, 08:35:16 am от strelicka »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4286 -: Февруари 11, 2017, 08:41:56 am »
Стреличка, това е картата с днешна дата.
Знам, че е така, знам че си права, но снощи нещата се усложниха извън мен. Причината не е в мен, но рефлектира върху мен пряко.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #4287 -: Февруари 11, 2017, 09:13:08 am »
yaya, връзката кога е започнала - лято, 2015?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4288 -: Февруари 11, 2017, 10:21:38 am »
Връзката се активизира за пореден път есента на 2015. Започна преди 18г.


Стар, а след 3 месеца, когато СЛВ влезе в Лъв и пр Луна ми съвпадне с пр К10, Юпитер още ще е ретрограден и ще ревизира. Точно тогава ще е възврата. Мислиш ли, че има някакъв шанс да се оправят нещата или в случая възврата ще действа по-рано, преди да е влязъл в знака си?
Все си мислех, че работа ще сменя по 7д, а то се оказа връзката ми.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4289 -: Февруари 11, 2017, 10:35:26 am »
Освен другите неща, докато дир сатурн не смени знака, ти няма да се чувстваш ок, независимо дали има причина