Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845297 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #4410 -: Април 01, 2017, 01:20:37 pm »
Новолунието ми донесе един котак. Не съм имала намерение да имам домашен любимец, но този като го видях на снимката и...край. Много е мил и любвеобилен, но още не може да свикне с мен и не иска да яде, от вчера откакто е вкъщи и вода не е пил. Леко се тревожа, но знам, че 1-2 дни може да е така.
В деня, в който го взех тр. Меркурий (У6) направи тригон към моя нат. Марс (У4).
Имам точните данни кога е роден котака. Поведението му съответства на картата - страхлив, недоверчив. Но иначе спокоен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4411 -: Април 04, 2017, 03:07:47 pm »
Карта за времето на вчерашния атентат в Питер

Лилит в 4д в стрелец показва, че врагът е човек от друга националност в рамките на федерацията

http://astrology.org.ua/apr.php?fo=r&d=3&m=4&y=2017&h=10&min=53&sec=0&t=0&bg=59&bm=56&bz=n&lg=30&lm=19&lz=e&dd=1&dp=9&zz=2&co=edssss&pri=1&korb=2&name=%u0411%u0435%u0437%20%u0438%u043C%u0435%u043D%u0438&c=ru&city=Saint%20Petersburg&loct=03042017135300300&rx=

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4412 -: Април 10, 2017, 08:30:28 pm »
При мен с квадрата Сатурн - Венера - настинката се влоши здраво. А тъкмо бях започнала да се оправям в петък. Вече нямам и грам глас. Преди поне говорех :(
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4413 -: Април 10, 2017, 08:53:19 pm »
Алена, ти предимно с фармацевтични средства ли се лекуваш? Защо не пробваш с народна медицина?

В такива случаи ме спасява една пикантна гореща напитка. В голяма чаша за чай слагаш една чаена лъжичка джиджифил на прах, гореща вода и пчелен мед. Можеш да добавиш и прясно изцеден лимонов сок или резен лимон вътре. Има приятен и ободряващ вкус, отпушва носа, прочиства гърлото, стимулира съпротивителните сили на организма.

Веднъж бях тръгнала да се разболявам, първо пробвах с фервекс, тайлол хот – нулев резултат, стана още по–лошо. И само за един ден се оправих, след като започнах да пия горещ чай с джинджифил. Ти си с огнени светила, би трябвало да ти подейства добре. Пробвай.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4414 -: Април 10, 2017, 09:19:54 pm »
Сатурн в Стрелец скапа в последните 3 г.,Слънчевите Стрелци и Близнаци, АСЦ Стрелец, Юпитер Стрелец,Слънце, Юпитер в 1-ви дом, у6-ти в 1-ви дом, Марс Стрелец.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4415 -: Април 10, 2017, 09:24:50 pm »
Не останаха ненаказани  :57:

Кардиналните са наред, вече леко ги понатисква отзад, докато е в последните градуси на знака.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #4416 -: Април 10, 2017, 09:27:34 pm »
Юпитер им пази гърба засега, но след 6 месеца вече ще ощастливява фиксираните. :012: Очаквам Юпитеров възврат до края на годината, затова се шегувам.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4417 -: Април 10, 2017, 09:29:22 pm »
Клеева тинктура, пчелен прашец, пчелен мед, джиджифил, но не сух ,а настърган за чай, домашен силоп от черен бъз и анасон са арсенала на моята армия. Ако ме скапва сатурн е временно, не е свършила войната, а когато свърши ще съм му откъртила пояса  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4418 -: Април 10, 2017, 09:31:38 pm »
Преди 11 години, докато Юпитер ми минаваше в съвпад с АС, хубаво ме беше ощастливил. Получих т.нар. "гола собственост" – наследствено жилище, прехвърлено ми чрез дарение, но при определени условия /с доживотно право на ползване/. В крайна сметка, след смъртта на дарителката и дарението успяха да оспорят, да го включат в дело за имотна делба.  ;D

До видим догодина какво ще ми дарява и при какви условия с дребен шрифт и под линия.
« Последна редакция: Април 10, 2017, 09:33:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4419 -: Април 10, 2017, 09:34:00 pm »
Не останаха ненаказани  :57:

Кардиналните са наред, вече леко ги понатисква отзад, докато е в последните градуси на знака.
А кардиналните пък много ги е отпуснало щото  :012: От края на 2009 Сатурн и Уран като направиха опозиция, а Плутончо пък навлезе в Козирог, такъв рахат подкараха кардиналните, че още не ги е пуснала ореховата черупка в рахаат локума, с която си счупиха златното зъбче  ;D Чи с кво ще ги плашите кардиналните  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4420 -: Април 10, 2017, 09:42:11 pm »
Сатурн в Козирог е тронов.Тази година ингреса му , мисля с ден съвпада със синодичния цикъл Слънце/Сатурн.Кардиналните при силен натал ще покоряват върхове. Затъмнения  Рак/Козирог, тронов Юпитер предстои, цикъл Сатурн/Плутон, докато Сатурн е в Козирог...и още.Кардиналните  кардинално  ще решават дилемата "личност vs.личен живот".:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #4421 -: Април 10, 2017, 09:45:41 pm »

В такива случаи ме спасява една пикантна гореща напитка. В голяма чаша за чай слагаш една чаена лъжичка джиджифил на прах, гореща вода и пчелен мед
аз го правя с настърган пресен джинджифил, лъжичка куркума, канела, сока от половин лимон и по-късно мед. работи безотказно.

//а кардиналните сме супер. аз съм вече Волтрон.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Събития и транзити
« Отговор #4422 -: Април 10, 2017, 09:58:10 pm »
Днес видях в един вестник на 1 страница да пише, че тази седмица предстоят най-злокобните астрологични аспекти. Като се замисля, май имат право.  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4423 -: Април 10, 2017, 10:18:16 pm »
Днес за малко и аз да повярвам в злите прокоби по вестникарските колонки и блогове.  ;D

Но равносметката е – една добра новина и една лоша, като лошата не е присъда, очаквам да се реши проблемът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4424 -: Април 10, 2017, 10:54:57 pm »
най-злокобните астрологични аспекти

Веско, такова понятие в астрологията няма, но съществува в художествената литература, в новините, в начина, в отношението ни,  по които  възприемаме и тълкуваме  действителността. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“