Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845569 пъти)

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4485 -: Май 10, 2017, 08:36:56 pm »
Честито, радвам се много, често лунациите ми се струват надценени, но и без тях не става нищо.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4486 -: Май 10, 2017, 08:41:50 pm »
Днес умря котаракът ни, беше натровен и почти две седмици се мъчи , остана кожа и кости.
Не беше от гальовните котки, към които се привързва човек , а скитня, прибираща се само да яде и спи . Нямах силна връзка с това животинче, признавам си.То се самонастани вкъщи , а аз съм свикнала да прибирам тези, които сама избера.
Транзитен Марс в точна опозиция с нат. Нептун в 6-ти дом.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4487 -: Май 10, 2017, 10:33:22 pm »
Все пак неприятно.... уинтърче... Съжалявам за животинката!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4488 -: Май 11, 2017, 08:26:08 am »
Днес  получих предложение за работа , което приех ! Нямам опит на подобна позиция, но се надявам да се справя!
Погледнах си транзитите за днес
Тр. Марс У6 точна опозиция слънце У10 и секстил мц
тр. Юпитер У2 секстил северен възел и слънце

Ти ли беше със стрелчешкия стелиум във втори дом? Май ти предстоеше съвпад на тр. Сатурн с Юпитер и Нептун - възползвай се, успех!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #4489 -: Май 11, 2017, 09:15:55 am »
Ти ли беше със стрелчешкия стелиум във втори дом? Май ти предстоеше съвпад на тр. Сатурн с Юпитер и Нептун - възползвай се, успех!
Да Тери аз бях  :)
Натален юпитер У2 е 20 гр. в стрелец , ретро сатурн няма да направи точен съвпад с него ще се обърне директен на 21 гр. , но декември ще мине през нат. нептун У5 който е на 28гр.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #4490 -: Май 14, 2017, 12:38:44 am »
Съжалявам за котето, Корея!
Аз съм от тези, които биха потърсили и по-далечен смисъл и послание. Предполагам, че ти ще го откриеш за себе си.
 :38:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4491 -: Май 14, 2017, 09:04:09 am »
Съжалявам за котето, Корея!
Аз съм от тези, които биха потърсили и по-далечен смисъл и послание. Предполагам, че ти ще го откриеш за себе си.
 :38:

при мен като умря кокера,от старост,имаше промени и по др.сигнификации на 6 дом,работа,здраве

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4492 -: Май 14, 2017, 10:22:31 am »
Съжалявам за котето, Корея!
Аз съм от тези, които биха потърсили и по-далечен смисъл и послание. Предполагам, че ти ще го откриеш за себе си.
 :38:
От всички домашни любимци сме имали само едно куче, което си умря от старост. Останалите имам чувството, че поемат лошите енергии , насочени към дома- болести, нещастни случаи, удар от кола.
Наскоро бях решила да взема едно простреляно коте, търсеха му дом във ФБ, но си помислих, че два котарака може и да не се спогодят.
Е, сега мога да помогна на някоя душичка, макар вече да имам предложения от познати.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4493 -: Май 17, 2017, 03:38:56 pm »
Транзитна Венера в опозиция с нат. Плутон, Луна в опозиция с нат. Сатурн – намерих починал гълъб на терасата, точно пред вратата. Не е нищо странно, там ги храня. Но как се е сетил точно на терасата ми да дойде да умира... По тялото си няма никакви наранявания, може и от старост да е било.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4494 -: Май 20, 2017, 08:56:37 am »
Днес луната прави тао квадратура с марс и сатурн, подвижните слънца някакви събития?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4495 -: Май 20, 2017, 01:16:17 pm »
Ние напоследък и не без причинина сме в хармонични семейни отношения. Избягвам да говоря за това, за да не разваля магията. Обаче тази сутрин, той се събуди с някаква преливаща любов. Изведе децата, за да мога да се наспя, сам ги облече - аз тръгнах да ставам, за да ги облека, но отказа. Не разхвърли всичките им дрехи в гардероба, в търсене на нещо си, както обичайно прави, ако не ги облека аз. Направил им е закуска. Идва да ме завива няколко пъти. Като се прибраха не беше бесен на целия свят за нещо си .... Такава сутрин не е имало никога ... Обичайни неща за много семейства, но не и за нашето ...

Та, влизам сега да видя - от, да - Венера - при него възвратна, при мен в съвпад с нат.Юпитер. На тази точка са му и прогр. Марс и Венера. При него започна прогр. новолуние в Телец и луната вече е пред ингрес в близнаци,а при мен пред ингрес в Риби.

По транзити - освен съвпада тр.Венера-нат.Юпитер, тя влиза ви в големия ми огнен тригон, а марс е пред възврат, все още ми е в секстил с нат.Луна (прави хвърчило с големия тригон). Луната в момента ми е точно на асцендента.
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4496 -: Май 20, 2017, 01:31:36 pm »
Не разхвърли всичките им дрехи в гардероба, в търсене на нещо си, както обичайно прави

Само две седмици разлика, а сякаш говориш за мен.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4497 -: Май 20, 2017, 02:00:54 pm »
Ами аз не случайно много си те обичам  :engel016:   :-*   :58:
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4498 -: Май 20, 2017, 02:05:50 pm »
От кога я чакам да излезе от тази сянка  :29: . Това ретроградие беше ужасяващо. За разлика от предното и в Лъв. Което хич не беше леко, но по-траиумфално и не толкова потискащо :) И ингреса на Слънцето ме радва - малко промяна, макар, че предстоящата му кулминация в солара ми .... няма да е цветя и рози  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #4499 -: Май 20, 2017, 02:57:26 pm »
Тр Венера ми е на асц, тр Марс ми квадратира Слънцето, тр Слънце опозиция Сатурн, тр Сатурн тригон Марс- подариха ми едногодишна карта за басейн, СПА и фитнес
Тр Венера през асцендента- ми можеше да ме зарадва с нещо по-женско, овча му работа  ;D