Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845215 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4725 -: Юли 20, 2017, 05:37:43 pm »
анаретен Марс в съвпад с натална Луна (с преимуществено значение в радикса) - преобръщане на ситуацията, от фаворит - в изпадналите

Ако може някак да се скатае човек временно, ще отмине бързо

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #4726 -: Юли 20, 2017, 05:57:57 pm »
Ако може някак да се скатае човек временно, ще отмине бързо

така е, ама за деня на интервюто нямаше как да повлияя, неочаквано го промениха от август за днес

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4727 -: Юли 20, 2017, 06:07:40 pm »
Понякога и една професионално направена елекция не помага /когато имаш избор/, ако текущият период ти е несполучлив и предполага някакво буксуване, спънки. Имам съвсем пресен такъв пример.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4728 -: Юли 20, 2017, 07:29:19 pm »
така е, ама за деня на интервюто нямаше как да повлияя, неочаквано го промениха от август за днес

Кофти
Ама ако е имало и други кандидати за днес, и те са били прецакани, аза останалите-също не се знае
С една дума-да не бързаме да отписваме всичко като тотална щета

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4729 -: Юли 20, 2017, 11:44:13 pm »
Още едно проявление на квадрата Уран/Марс. Днес по обед - най-накрая и след дълго отлагане, мъжът ми заведе дело за да му бъдат върнати пари, които е дал назаем на бивш партньор - не съдружник, давал му е работа. Имали са много точни отношения, но човекът яко е тръгмал през просото и е абдикирал от всичко. Доста време го мота, ха днес, ха утре, а парите не са много, но са пари.

Други аспекти - тр.Юпитер от Ветекс в 6 дом прави опозиция на нат.Венера в 12 дом. Сатурн е в 8 дом. Тр.Венера е във 2 дом в опозиция на нат.Нептун в 8 дом.

На какво още да обърна внимание?
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4730 -: Юли 21, 2017, 09:27:10 am »
Квадратура на марс и уран в критичен градус:

Земетресение в Турция и Гърция

Вокалистът на Линкин парк се е самоубил, ето му картата - квадратурата засяга пряко Юпитер, диспозитор на луната, и индиректно и слънцето.

https://www.astrotheme.com/astrology/Chester_Bennington
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #4731 -: Юли 21, 2017, 09:36:14 am »
Изглежда ми свързано и с предното самоубийство - това на Крис Корнел. Били са приятели, а вчера е бил рожденият ден на Корнел.

Твърде жалко - как си отиват тихо талантливите хора... :(

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4732 -: Юли 21, 2017, 10:22:59 am »
Квадратура на марс и уран в критичен градус:

Вокалистът на Линкин парк се е самоубил, ето му картата - квадратурата засяга пряко Юпитер, диспозитор на луната, и индиректно и слънцето.

https://www.astrotheme.com/astrology/Chester_Bennington

Много жалко! Аз го харесвах. Съобщиха, че като тийнейджър е страдал от депресия.

Квадратурата засяга и натален Сатурн, доколкото се ориентирам по тази карта - транзитен Марс съвпада с натален Сатурн.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4733 -: Юли 21, 2017, 12:00:26 pm »
Луната ти е на 27*, така че опозицията е разходяща; второ- тр. Марс е съвпад с твоя анаретен Юпитер, екзалтиран в Рак и би трябвало да имаш прилив на енергия, що се отнася до здраве и работа.

знам, акрукс, че е разходяща .... нали преди това писах, когато беше точната. Коментирах поста на аброуд, с идеята, че това преобръщане не е до анаретния и паднал Марс .....

Съвпада на Марс (идващ от тригон към МС) с Юпитер, У6, в 1 дом, донесе много силна активност по работните дела (Слава Богу), като естествено, тр Уран си каза думата - всичко беше с изненади, в последния монент, неочаквано и .... както си му се полага на Уран. Тр Марс прави и квадрат и половина с тр Нептун (а натално са в квадрат) и всичко това върху Юпитера ми :) - това също се отрази - едни такива неясни и подмолни действия, с които трябваше да се "преборя" ..... добре че имах късмет, все пак.

В здравословен план - тупканията се успокоиха.
« Последна редакция: Юли 21, 2017, 12:09:10 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4734 -: Юли 21, 2017, 12:21:40 pm »
Още едно проявление на квадрата Уран/Марс. Днес по обед - най-накрая и след дълго отлагане, мъжът ми заведе дело за да му бъдат върнати пари, които е дал назаем на бивш партньор - не съдружник, давал му е работа. Имали са много точни отношения, но човекът яко е тръгмал през просото и е абдикирал от всичко. Доста време го мота, ха днес, ха утре, а парите не са много, но са пари.

Други аспекти - тр.Юпитер от Ветекс в 6 дом прави опозиция на нат.Венера в 12 дом. Сатурн е в 8 дом. Тр.Венера е във 2 дом в опозиция на нат.Нептун в 8 дом.

На какво още да обърна внимание?

Алена, то станалото-станало. Ти оттук нататък явно можеш само да си правиш упражнение по картата му. личното ми мнение е, че ако беше подал днес, на Марс в Лъв, ситуацията щеше да е по-добре - секстила му с наталния Юпитер щеше да е "чист".

Иначе,  .... тр СЛВ е в секстил (съвсем точен) с наталния му .... това все пак е нещо :) - другите неща предпочитам да не ги пиша, защото не ми харесват

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4735 -: Юли 21, 2017, 03:34:59 pm »
Твърде жалко - как си отиват тихо талантливите хора... :(
Жакло е за всеки живот, приключил рано!
Таланти творят и на +90г, но не вземат дрога.

КАРТАТА Луна съвпад Нептун в 1д- дава чувствителна натура с живо въображение, което при правилно използване може да даде талант в музика и изобразително изкуство, но при лошо аспектиране носи загуба с реалността, силно безсъзнателно влияние- в случая Луната е в квадрат и 1/2 със Сатурн, а Нептун е в квадрат и 1/2 с Юпитер. Транзитният Нептун го е квадратил от доста време насам.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #4736 -: Юли 21, 2017, 03:46:26 pm »
Сега видях, че и на Крис Корнел Луната е в Стрелец, но за градуса не знам - не намирам час на раждане. Датата е 20.07.1964.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4737 -: Юли 21, 2017, 04:25:11 pm »
Сатурчу ги е приземил направо ги е заземил 2 метра под земята  :017:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4738 -: Юли 21, 2017, 04:52:21 pm »

Вокалистът на Линкин парк се е самоубил, ето му картата - квадратурата засяга пряко Юпитер, диспозитор на луната, и индиректно и слънцето.

https://www.astrotheme.com/astrology/Chester_Bennington

любим ми беше  :(  Бог да го прости! проблеми с дрога и алкохол като Кърт Кубейн,още една талантлива рибка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4739 -: Юли 21, 2017, 05:42:01 pm »
Квадратура на марс и уран в критичен градус:
Земетресение в Турция и Гърция
квадратурата е била точна дни япреди това

обаче на този сайт прогнозите са точни, винаги в някой от поспечните дни се случва да има по-сериозно земетресение
http://www.amazingly.bg/?page_id=1099