Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845335 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4755 -: Юли 28, 2017, 08:32:38 am »
То там е ключът за палатката – статусът на Юпитер в натала. Намира се в 12 дом, в съвпад с малефик, който е в хайз /нощна карта/, в неблагоприятна накшатра, десен квадрат към Слънце.

причината  :08: слаб бенефик + малефик удрят 6 дом с опозе по натал и резултата в прогресия

И друго наблюдение – прогресивен съвпад Луна/Юпитер, в силен знак и за двете – дълготрайно оставане без работа.
« Последна редакция: Юли 28, 2017, 08:36:14 am от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4756 -: Юли 28, 2017, 08:41:15 am »
Току що ми се взриви пералнята. Така се размириса. Много се стреснах. А тъкмо я бях похвалила наскоро. :91:
От по-дълготрайните- тр. Нептун квадрат Нептун У4, тр Сатурн във 2д на К2
тр. Юпитер У2, съУ4 опозиция Меркурий - разходи по дома за техника

тр. Марс е в куинконс с нат. Марс на IC и квадрат с нат. Уран
тр. Луна е направила също куинконс с нат. Марс и IC, и квадрат с нат. Уран малко по-рано днес
, а Новолунието е в квадрат и 1/2 с Нептун У4

нат.уран активиран от марс гърми електроуредите,луната тригер
тр.уран е анаретен

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Събития и транзити
« Отговор #4757 -: Юли 28, 2017, 09:35:39 am »
  Луната на АСЦ е отключила аспекта тр. Марс У3, У8 полуквадрат с АСЦ , на фона на опозицията тр. Плутин У3 с Меркурий У1 и опозицията тр. Уран в 8д  с Плутон У3/ Сатурн У6
Мдаа, много точно казано. Жалко, че не мога отрано да ги "виждам" тези неща и евентуално да ги избегна. Благодаря, akruks :)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Събития и транзити
« Отговор #4758 -: Юли 28, 2017, 09:36:14 am »
този асп.точен към асц. ли е :017:
Да :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4759 -: Юли 28, 2017, 02:29:11 pm »
Лили, има ли аспекти за реновиране на битовите условия? Може бо квадрата Марс/Уран?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4760 -: Юли 28, 2017, 02:32:46 pm »
Уран е в 11 гр. Скорпион, в 12 дом. Не откривам логическа връзка. Но всичко почна да се разваля преди Марс да влезе в Лъв.

Но има и нещо друго, което е по–глобално, не е само на битово ниво. При мен се е активирала енергията на обновлението. В битов план гърми всичко, що има нужда от замяна. А и аз съм с нагласа постепенно да изхвърля и заменя нещата от обзавеждането, които не са купувани от мен и са заредени с енергия на миналото, на други хора и техния начин на живот.
« Последна редакция: Юли 28, 2017, 03:28:44 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #4761 -: Юли 28, 2017, 03:09:15 pm »
След направена равносметка за постигнатото до тук( възврат на Сатурн), получих просветление. Помогна ми разговор с приятелка. Как само съм насочвала енергията в грешната посока.
Та, за просветлението - по Уран ли е? Да не би влияние да оказва разходящия тригон с натален Уран?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4762 -: Юли 28, 2017, 03:46:16 pm »
Лили, преди да излезе от Рак и да навлезе в Лъв, Марс ти е наквадратил планетите в Овен. Венера ти е там, предполагам и Меркурий, освен Слънцето.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4763 -: Юли 28, 2017, 04:01:48 pm »
От края на май започна тази сага. Малко преди ингреса на Марс в Рак. В края на Близнаци беше, мунданна опозиция със Сатурн.

Напоследък имам огромно желание за цялостна смяна на интериора и Вселената отвръща, развалят се всички стари уреди.
« Последна редакция: Юли 28, 2017, 04:03:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4764 -: Юли 28, 2017, 08:28:50 pm »
Уран е в 11 гр. Скорпион, в 12 дом. Не откривам логическа връзка. Но всичко почна да се разваля преди Марс да влезе в Лъв.

Но има и нещо друго, което е по–глобално, не е само на битово ниво. При мен се е активирала енергията на обновлението. В битов план гърми всичко, що има нужда от замяна. А и аз съм с нагласа постепенно да изхвърля и заменя нещата от обзавеждането, които не са купувани от мен и са заредени с енергия на миналото, на други хора и техния начин на живот.
тр. Уран на К6 29,40 Овен защо го пропускаш,6 дом са всички битови уреди,уран е електричество,дали тока не ви е в ред,по нисък волтаж от необходимия
Марс е У6 и квадратира Уран в 12,в опозе пак на 6 дом
тр.Юпитер в 11дом  ,изпълнява ти желанията за обновление,У2 - харчиш ,в опозе на нат.Меркурий ,мундо У6 и битова техника

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4765 -: Юли 28, 2017, 08:34:11 pm »
При мен Уран е съвпад с Марс и нещата горят въпреки два преобразователи- трансформатори за ток -уж  да ме предпазват от некачествения ток  :012: Резултата е, че дори лампите премигат въпреки трансформаторите  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4766 -: Юли 28, 2017, 08:45:09 pm »
Стреличке, в Телец ми е К6, поне по Плацидус.

За тока и аз се замислих. От време на време и крушките премигат. Даже техниците, дето идваха да монтират пералнята, ме питаха какво става тук. И дали няма извънземни. Право в целта.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4767 -: Юли 28, 2017, 09:48:00 pm »
Лили, 2015 г. месец юли имаше ли същите прояви  с ел. уреди ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4768 -: Юли 28, 2017, 09:51:19 pm »
Не, тогава имаше друг токов удар  :012: – неочаквано съдебно дело, имотна претенция. Пак е непланиран разход, свързан с осезаемо изтъняване на бюджета. Ето че намерихме свързващата нишка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4769 -: Юли 28, 2017, 10:02:58 pm »
Общото е Марс-Уран-Плутон, различното- ретро Венера и пр. Луна. Натала или по-конкретно Луната ти, ще каже защо така реагираш на тези периоди. Трябва някъде в картата ти да е отбелязано същото.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“