Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833627 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #4920 -: Декември 29, 2017, 09:38:23 am »
тр. Плутон точен съвпад Слънце/Меркурий в 1ви
тр. Уран квадрат Луна - 4ти - 8ми
тр. Сатурн опозиция нат. Сатурн в 7ми
тр. Марс опозиция нат. Марс + квадрат нат. Венера

на фона на прогресивно новолуние, градус преди точния съвпад

имам чувството, че полудявам от болка и спасение не дебне отникъде

да започнем от урановата опозиция,която допълва рождения тау-квадрат със светилата Слънце/Меркурий 1-Луна 7 с връх Уран в 10,взаимоотношенията са фокус и социума в теб и ти в него,какви кардинални промени се случват там,с родителите също,тр.Юпитер е преминал скоро през върха на т-карето Уран,какво се случи
интересен е скорошния тр.Сатурн през СЛВ в 1 дом,идващ по натал от съвпад с ЮЛВ В 7,появи ли се в живота ти човек,по-възрастен и по-мъдър,който да ти оказва подкрепа,да ти дава ценни съвети или насоки да иизползваш,развие св.вродени способности,латенти до момента,някакво признание,авторитет доби ли ,обвързано и с материални придобивки,бонуси,статус
подобри ли се увереността ти,получи ли перспективни предложения или се получава обратното сатурн,поради статуса си и в каре с плутон по нат.,обрати рушат изградена стабилност и сигурност,макар,че ВЗ Меркурий-Сатурн смекчава негативите му
тр.юлв през у1 юпитер също указва загуба на блага,права,позиции,всичко рисково завършва с крах,неизпълнени обещания,дефицит на възможности,финанси,време и сили да се справиш,надценяваш се,юлв е минал и през венера-трудно те разбират околните,привличаш неподходящи партньори,въвлечена си в неправилни отношения,момент на приключване на дълг към партньор ,напуска живота ти,преоценка на случващото се и промяна на мирогледа ти относно взаимоотношенията са важни уроци

спокойствието не променя,а лудостта на момента,важното е да  устоиш с желязна издържливост,ти я имаш

съвпада венера -юпитер е бил активиран от ЛЗ на  7.08.2017,какво приключи тогава,какви навици промени,модели на поведение
родена си със съвпада,сегашния им цикъл стартира в 8 гр.Скорпион/пак знак свърдан с 8 дом,носещ дълбоки вътр. промени в каре към наталния,а 3 затъмнения го опозиционират от 8 дом,показващи наложителност да се работи по този съвпад

през 2018 ще се активира 2 пъти
31.01 от ЛЗ в 11,37 Лъв,
11.08 от Сл.З в 18,42 Лъв
това са У5,10,1, - 1-5 любовта  ,касаещи 1-5,1-10-отношението към авторитети,шефове,родители,имидж ,статус ,който постигаш
Лъв ти е интерсептиран в 8 дом,там се натрупва всичко,което е обществено неприемливо като поведение и тези затъмнения в Лъв ще го освободят,с щел да те освободят от болката ,свързана със загуба на идентичност,самостоятелност и пропуснати възможности за себереализация,дори и начина по-който обичаш,ако ти носи болка,къде бъркаш,
деца също са по лъв,слънце,знака интерсептиран,затъмнения,слънцето налазено от плутон
прогресивното новолуние също в началото носи кризи,но за да може новото начало да навлезе в живота ти,предполагам в риби е, диспозитора тр.е в сх.секстил към у7-слънце,др.диспозитор  -юпитер ,догодина ще пресече партньорската ос през асц.,дано да е точния човек до теб,с който да се обичате взаимно
урановото опозе носи шанс за  промени в  живота на 180 гр. ,както и  да реализираш пропуснати възможности
« Последна редакция: Декември 29, 2017, 11:24:16 am от strelicka »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Събития и транзити
« Отговор #4921 -: Декември 29, 2017, 12:43:00 pm »
Уви, спасение наистина не дебне отникъде. Всички го разбираме на даден етап от живота, най-добре са тези, които са го разбрали възможно най-млади.
« Последна редакция: Декември 29, 2017, 12:53:44 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4922 -: Декември 29, 2017, 02:40:40 pm »
В края на годината мога да тегля чертата по отношение на 2 от най-значимите транзита напоследък :)
В резюме:
1. Сатурн квадрат Слънце - на 2 пъти през годината, като натално Сатурн (в 11д) е в опозиция на Слънцето (в 5д) и в тао с връх Нептун. Повече усетих Сатурн през Нептун (У5), но засега мисля, че не отне, а по-скоро даде. Предполагам съм отработила Сатурн чрез натала, та квадрата със Слънцето, колкото ме беше страх, повече ми донесе, даде и ме накара да се стегна, за да си свърша съдбовната работа навреме :) не е лош, не се плашете. Дава ;)

2. Уран върху Луната на К7 - първият транзит ми бутна около 5-6 кг, накара ме за пропуша по 1 кутия на ден, не ме оставяше да спя, почти се самоунищожих от нерви (натално Луната е в опозиция с Плутон). Уран в аспект с Луна носи вътрешно усещане на ниво емоции. Външно единствено мога да кажа, че майка ми си загуби работата, но не го преживя нито тя, нито аз силно. Просто събитие - голям праз ;) Сега, средата на февруари, очаквам Уран за последно да съвпадне с Луната и трайно да влезе в 7д. Какво ще промени там, нямам представа. Нямам планове за брак, надявам се и да не променям работата, излизайки от 6д. Поне здравето не пострада, за което благодаря на Бог.

3. Юпитер в 1д - 3кг отгоре :) ще се стягам да ги свалям. Ще :)

4. Сатурн влезе в 3д - някак си спрях да говоря, пиша, да комуникирам обилно. Повече приемам информация, отколкото да отдавам. Непривично да мен, но мълча. Усвоих принципа "ако няма смисъл и няма да промениш нищо, си мълчи".
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4923 -: Декември 29, 2017, 02:56:03 pm »
Много неочаквано събитие при мен, въпреки , че имаше индикации ... Сестра ми искаше да си купи жилище , с малко помощ от родителите, но вноските се оказаха огромни. Предложих и да си поделим разходите, но да ми дадат и половината. Никак не ми се занимаваше с такива неща този период. Моето собствено е , вече почти изплатено и смятах да си поема глътка въздух , особено след 2 те години рак на майка ми и постоянните проблеми в работата. Според мен Сатурн транзитен през 7 ми даде това събитие, партньорства. Отделно дирекционен Мерк управител 4/9ти, точна опозиция натална Луна управител 2ри в 4ти дом , според мен е като по учебник.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Събития и транзити
« Отговор #4924 -: Декември 29, 2017, 03:41:07 pm »

през 2018 ще се активира 2 пъти
31.01 от ЛЗ в 11,37 Лъв,
11.08 от Сл.З в 18,42 Лъв

И двете затъмнения при мен ще са в съвпад с важни точки в хороскопа.ЛЗ ще е в съвпад с У на 7и 4 дом- Меркурий,а СЗ ще е в съвпад със Слънцето ми и ще активира съвпада на  дир.Венера и дир.куспипида на 5 дом с наталното ми Слънце.Притеснява ме факта ,че действието се развива в 6 натален дом,а Венера управлява 8 и 3 дом.
За Слънцето не съм сигурна дали управлява 6 дом или е интесептиран знака в 6 дом.Отклонение он 1-2 минути променя нещата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4925 -: Декември 29, 2017, 04:25:19 pm »
СЗ съвпад натално слънце ще даде огромна положителна промяна , при мене беше така през 2008. Сега август пък ще е точна опозиция на Слънцето ми във Водолей , ще видим кво ще стане . :57:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Събития и транзити
« Отговор #4926 -: Декември 29, 2017, 04:33:41 pm »
тр. Плутон точен съвпад Слънце/Меркурий в 1ви
тр. Уран квадрат Луна - 4ти - 8ми
тр. Сатурн опозиция нат. Сатурн в 7ми
тр. Марс опозиция нат. Марс + квадрат нат. Венера

на фона на прогресивно новолуние, градус преди точния съвпад

имам чувството, че полудявам от болка и спасение не дебне отникъде
А има ли реална причина за тази болка или е депресивно състояние?
« Последна редакция: Декември 29, 2017, 05:24:48 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4927 -: Декември 29, 2017, 05:01:17 pm »
А има ли реална причина за тази болка или е депреивно състояние?

е транзитен Плутон да ти минава през наталното слънце какво очакваш ... все пак Плутон е планетата на тежките трансформации , освен това и Сатурн вече влезе в Козирог , как да й е готино ... Плутонова съчетана със Сатурнова криза ...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Събития и транзити
« Отговор #4928 -: Декември 29, 2017, 05:26:28 pm »
е транзитен Плутон да ти минава през наталното слънце какво очакваш ... все пак Плутон е планетата на тежките трансформации , освен това и Сатурн вече влезе в Козирог , как да й е готино ... Плутонова съчетана със Сатурнова криза ...
Много обичам генерализирани изказвания..
Щото някои раждат и се влюбват безпаметно по време на този транзит..
« Последна редакция: Януари 01, 2018, 08:14:35 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #4929 -: Декември 29, 2017, 06:37:14 pm »
Благодаря, Стреличка, Корея
събитията са съвсем реални
Плутон и Уран сами по себе си не водят до нищо
Сатурн е малефик за картата, нощно раждане, при това ъглов, освен за по-удобно, ако не решим да използваме айянамша, че да иде в 8ми :)

преживях (не особено успешно) тр. Плутон съвпад АС, заедно с тр. Сатурн върху нат. Луна - мислех, че няма да има по-страшно
и след две години всичкото стълпотворение срещу Луната най-вероятно ще ме довърши


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #4930 -: Декември 29, 2017, 07:11:17 pm »
 :-\ тр.Сатурн У5 върху Мерка У1,10 и ми изчезнаха лайковете  :17:, от Дядо Мраз остана  Мраз :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4931 -: Декември 29, 2017, 08:28:58 pm »
:-\ тр.Сатурн У5 върху Мерка У1,10 и ми изчезнаха лайковете  :17:, от Дядо Мраз остана  Мраз :012:

ето аз току що ти добавих един

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4932 -: Декември 29, 2017, 11:19:06 pm »
от Дядо Мраз остана  Мраз :012:

Праз  :29:

Стреличке, виждат ти се лайковете.
Бройката не е важна, но е добре човек да знае с кого вибрира на еднакви честоти. То и без лайкове може да се усети.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #4933 -: Декември 30, 2017, 08:11:18 am »
Праз  :29:

Стреличке, виждат ти се лайковете.
Бройката не е важна, но е добре човек да знае с кого вибрира на еднакви честоти. То и без лайкове може да се усети.

не бройката,а оранжевото правоъгълниче беше изчезнало
баш ме брига,но нали транзитите гледаме
иначе и в живота е голям праз в момента,но догодина до амина ще е по-добра

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #4934 -: Декември 30, 2017, 01:04:26 pm »
Предстоящите затъмнения в лъв ще закачат наталното ми пълнолуние. :o