Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845172 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #4995 -: Януари 06, 2018, 10:19:37 pm »
Да, 88 съм :)
Правилно си забелязала. Разсеяла съм се с изчисленията. Мерси за уточнението, маймунка :38:
В такъв случай управител на годината става Луната, която по натал е в Овен в 3 дом. Очертава се необходимост от обучение и преквалификация свързани с бъдеща работа. Сега нещата започват да се връзват.
« Последна редакция: Януари 06, 2018, 10:21:44 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #4996 -: Януари 07, 2018, 06:48:35 am »
При анализ на наталната карта използвам и жребиите. Така че нямам разминаване. Четох доста натални анализи,
и не видях анализ в една система, а прогностика в друга.
Но ако имаш добри резултати, работиш, както ти е удобно. :)
Таис,при анализ на натална карта,сигнификатор на племенниците по триплицитетният управител ли гледаш?

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Събития и транзити
« Отговор #4997 -: Януари 07, 2018, 12:15:47 pm »
Племенниците са по 3 от 5 дом, значи по 7 дом-гледаш управителя на дома.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #4998 -: Януари 07, 2018, 06:20:59 pm »
Племенниците са по 3 от 5 дом, значи по 7 дом-гледаш управителя на дома.
Благодаря,Таис.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #4999 -: Януари 11, 2018, 08:16:09 pm »
нито една ретроградна планета, а се усещам като в тотален ступор и с вързани със стоманен кабел ръце и крака, пълен блокаж :017:
някой друг?
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 08:17:46 pm от abroad »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5000 -: Януари 11, 2018, 09:24:46 pm »
Тия дни Марс и Юпитер на АС ми свиха перките, снощи голямо безсъние и безпокойство ме мъчеше, до 4-5 сутринта. С транзитна Луна в Скорпион обилно оросих възглавницата. Днес живнах малко. Имах и положително събитие, което отчитам като шанс, даден по заслуги. Резултатът ще стане ясен в близките дни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #5001 -: Януари 11, 2018, 10:13:29 pm »
Тия дни Марс и Юпитер на АС ми свиха перките, снощи голямо безсъние и безпокойство ме мъчеше, до 4-5 сутринта. С транзитна Луна в Скорпион обилно оросих възглавницата. Днес живнах малко. Имах и положително събитие, което отчитам като шанс, даден по заслуги. Резултатът ще стане ясен в близките дни.

Ние с теб сме били някъде заедно  :o И аз бях така, дори мислено в леглото започнах да си преглеждам картата и да търся "виновен". Станах, доизчетох си книгата, легнах и не мога ... Между 4 и 5ч съм заспала ...  и в 5:45 - станах  :012: В такъв филм никога не съм била. И не съм била сама  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5002 -: Януари 11, 2018, 11:53:33 pm »
Снощи направо бях пощуряла от безсъние, накрая станах и погледнах колко е часът. И към 3 като кукувица влязох във форума от телефона, после и в мейла си. Нямаше си никой за жалост.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5003 -: Януари 12, 2018, 11:12:42 am »
Аброуд, като ингресира Марс в Стрелец,даже и при Венера във Водолей, би ли споделила, дали настроението, физическото състояние са вдигнали градуса на добро разположение ?

Сатурн като влезе в поредния знак, активира всяка планета, точка със съвпад, квадратура, опозиция, даже и само знаково, докато стои 3 г в знака. Например: Сатурн 2 * Козирог, Слънце 15 * Козирог, Луна 20 * Овен, Венера 18 * Везни, Марс 28 * Рак вече са задествайни. В случая, още от 22.12.2017 г кардиналния кръст е задействан или по-скоро застопорен от Сатурн. Ако имаш точка  в кардинален знак, която е свръхчуствителна или в напрегнат аспект, виж с какво се бавиш в тази сфера, какво не искаш да пуснеш, кой / какво обвиняваш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Събития и транзити
« Отговор #5004 -: Януари 12, 2018, 11:39:17 am »
Снощи направо бях пощуряла от безсъние, накрая станах и погледнах колко е часът. И към 3 като кукувица влязох във форума от телефона, после и в мейла си. Нямаше си никой за жалост.  :57:

Обичаме форума,нали? :)

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Събития и транзити
« Отговор #5005 -: Януари 12, 2018, 09:49:27 pm »
И аз гледах в тавана онази нощ, но нямах никакви тежки мисли. Изобщо, този транзит на Луна в Скорпион този път мина леко.

Виждам и че много от вас се оплакват от транзита на Юпитер и Марс в Скорпион, на мен пък ми понася много добре! Попадат ми в 4 дом, домашната ми обстановка е повече от спокойна. Минаха ми през натален Марс на 16 гр Скорпион - нямах някакви супер физически активности, но, да кажем, че Марса ми живна и е в много добра форма (не става дума за агресия, а за добро самочувствие, активност, желание за живот). Хубав транзит, за мен.


greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5006 -: Януари 13, 2018, 12:36:14 pm »
Юпитер ми квадратира Водолейското Слънце тази седмица, нищо особено не се случи , но като цяло ми е доста гадно ... вътрешното ми усещане за живота е отвратително просто ... чувствам се приклещен ... искам промяна. Преди 12 години при този транзит, реших , че няма да живея в България и напуснах страната и до сега съм в чужбина.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Събития и транзити
« Отговор #5007 -: Януари 13, 2018, 10:40:33 pm »
Докато пишех коментара за прогр. Луна, проверих, за в момента, тр. Луна е в/у Сатурн-а ми, болеше ме леко черен дроб, след което ме изби ужасна нервна алергия по кожата, в тазаобедрената област. От началото на  2018 усещам много по-силно и агресивно тр. Луна през знак и дом. В края на януари, започвам нов период на Луна, по фирдарии. Възможно ли е да е от това?
« Последна редакция: Януари 13, 2018, 11:04:42 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5008 -: Януари 14, 2018, 12:05:34 am »
А ти как разбра, че те боли черен дроб, а не жлъчка примерно?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Събития и транзити
« Отговор #5009 -: Януари 14, 2018, 12:36:37 am »
Те не са ли заедно? Въпреки, че жлъчката може да се отстрани оперативно при проблем и черния дроб си функционира сам. Имам генетично прегъната жлъчка, прилича на числото 8. Но при нея нямам болка, а при мазна и вредна храна, люто, преаждане силни стомашни киселини, които изгарят дванадесетопръстника и оттам гастрит. Гастритът още в тинейджърските години го излекувахме с хомеопатия, много добър специалист. Бавен процес, но сигурен.  Алергийте също ги имам от дете. Но това според мен беше реакция от черен дроб, натоварила съм го. Сетих се, че и от загоряла, прегоряла в дъното на тенджера храна, много товари и двете ( черен дроб и жлъчка). Аз имам такъв филм от по-рано днес. Случвало ми се е да ме избие алергия, с пристъп на задушаване от храни с изтекъл срок на годност, но това са единични случаи, винаги гледам датите, за да не се налага да се връщам или да хвърлям храната. Затова не си купувам мариновано месо, от където и да е, обикновено после имам проблеми с киселини. Мариноват старо месо, което вече не става за ядене или е на границата да не става. Но за натравяне и Нептун ще е замесен. Прегорялото мисля най-пасва на Сатурн, в 8-ми, но аз не съм компетентна, все още уча основи.

Съкратено, при жлъчка винаги се проявява с киселини, докато при черен дроб ме избива външно с подуване, алергия и усещам болка по долу от жлъчката, но не е силна или продължителна.
« Последна редакция: Януари 14, 2018, 01:08:31 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг