Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845611 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5025 -: Януари 30, 2018, 07:38:05 pm »
По-добре карти от astro.com

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5026 -: Януари 31, 2018, 03:00:39 pm »
По-добре карти от astro.com
Ако имате в предвид моите карти,те са си от astro.com,просто ги постнах чрез линкове.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5027 -: Януари 31, 2018, 04:57:34 pm »
Часът на раждане този ли е наистина

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5028 -: Януари 31, 2018, 05:04:14 pm »
Часът на раждане този ли е наистина
Да...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5029 -: Януари 31, 2018, 09:54:28 pm »
Здравейте ! Пиша Ви с молба,ако е възможно да ми помогнете по някакъв начин.Преди няколко месеца бях напуснал работа (наложи се в началото на Септември,защото спипах двамата тогавашни управители на калъп и истината не трябваше да излиза наяве),като бях твърдо решен,да търся нова работа на по-висока длъжност (управител на ресторант) от предишната,защото всички мои колеги ме посъветваха,че бих се справил на подобна позиция,а и аз искам да се развивам.Все пак съм на 26.Обичам да работя в сферата на ресторантьорството.То е целият ми живот.Дотук добре...Имах и спестени пари,но за да работиш на подобна позиция се изисква опит...който го нямам.И какво се случва ? Времето минава,молбите ми ги отказват,аз УЖ си почивам,а парите взеха да свършват.Наскоро (в средата на Декември) ми предложиха на старата работа,да се върна с повишена заплата.Егото обаче ми е доста голямо...а и принципите.Отказах,след цялата помия,която същата тази псевдоуправителка изливаше по мен ,след като ме принудиха да напусна.След това ми предложи (в средата на Януари),да стана управител с нея...Приех...и не си изпълни обещанието ! А отказах през това време други оферти на старата длъжност.Въпросът е "Има ли светлина в тунела ?"

Pluto conjunct MC и Jupier sextile MC ? Какво трябва да значи това ?

https://ibb.co/carZYb <-- прогресия
https://ibb.co/cpkuYb <-- натал и транзити

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Ти мъж ли си Ани Парушева? Прогресивно слънце е съвпад с меркурий,който управлява твоите  2ри и 6ти домове .На този етап те интересуват пари,притежания,ценности,работа,здраве.В дома на любовта,творчеството,децата и забавленията ,ще бъде по-приятно да приемаш всичко с отворено сърце,защото характерното тук е непрекъснато мрънкане,недоволство,перфекционизъм,което може да навреди на здравословното състояние.Девата е знак на служенето,вероятно ще трябва да поработиш,за да натрупаш опит за началническо място.Имаш венера в градус,който ме интересува.Обичаш ли чистотата?

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5030 -: Февруари 01, 2018, 04:06:00 am »
Много Ви благодаря ! Използвам акаунта на моя братовчедка.И съм мнооооооого гнуслив.Обичам чистотата и още как.Може би сте прав,че ми трябва опит...все пак има страшно много бумащина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5031 -: Февруари 02, 2018, 02:04:01 am »
Здравейте ! Пиша Ви с молба,ако е възможно да ми помогнете по някакъв начин.Преди няколко месеца бях напуснал работа (наложи се в началото на Септември,защото спипах двамата тогавашни управители на калъп и истината не трябваше да излиза наяве),като бях твърдо решен,да търся нова работа на по-висока длъжност (управител на ресторант) от предишната,защото всички мои колеги ме посъветваха,че бих се справил на подобна позиция,а и аз искам да се развивам.Все пак съм на 26.Обичам да работя в сферата на ресторантьорството.То е целият ми живот.

https://ibb.co/cpkuYb <-- натал и транзити

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Здравейте на всички ! Днес се регистрирах,тъй като имам едно предложение за работа,което получих вчера,но все още се двоумя дали да приема.Просто в момента съм притисната от финансови проблеми.Ще се радвам,ако получа някаква помощ от вас...Благодаря ви предварително !

една и съща карта при двата коментара- последно мъж, жена или ТО  :012:
« Последна редакция: Февруари 02, 2018, 02:07:17 am от akruks »

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5032 -: Февруари 02, 2018, 07:11:54 am »
Ъхъ...Ако кажа,че съм "джендър" (например),ще сте доволни ли ? Какво значение има,дали съм,момче или момиче...Просто искам да запазя пълна анонимност.Не обичам да кисна по форуми.Просто сега се налага,понеже считам за важно.Момче съм.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5033 -: Февруари 02, 2018, 08:18:00 am »
Ъхъ...Ако кажа,че съм "джендър" (например),ще сте доволни ли ? Какво значение има,дали съм,момче или момиче...Просто искам да запазя пълна анонимност.Не обичам да кисна по форуми.Просто сега се налага,понеже считам за важно.Момче съм.

Има значение. Ако имаше поне бегла представа от астрология (не от хороскопите по вестниците) щеше да знаеш, че има мъжки и женски планети и знаци и изявата им е различна според пола на натива.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5034 -: Февруари 02, 2018, 10:19:46 am »
Ани, въобще и недей да киснеш по форуми, много хора си живеят цял живот и без астрология. Но ако си на 26, да знаеш, че ти предстоят едни около 6 месеца на изпитания.

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5035 -: Февруари 02, 2018, 10:44:00 am »
Приемете в такъв случай,моето извинение.

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5036 -: Февруари 02, 2018, 11:41:13 am »
Ани, въобще и недей да киснеш по форуми, много хора си живеят цял живот и без астрология. Но ако си на 26, да знаеш, че ти предстоят едни около 6 месеца на изпитания.
Изпитания в работата ? А този транзит Pluto conjunction MC ? Какво трябва да значи ?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #5037 -: Февруари 02, 2018, 12:28:17 pm »
Че генерално ще се променят житейският ти фокус и посока, социалният статут/публичният имидж, etc.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5038 -: Февруари 02, 2018, 12:44:58 pm »
Изпитания в работата ? А този транзит Pluto conjunction MC ? Какво трябва да значи ?
Транзитен Плутон е върху натален МС, като в същото време е съвпада със северния възел- и двете точки имат отношение с кариера, с бъдещето, с гонене на цели, социален статус също, а Плутон е планетата на трансформации, тъй че в тези сфери на живота ще има преобразяване, положително за теб, тъй като е в хармоничн аспект с натален Плутон, както и с АСЦ по знак. Ще имаш подкрепа на партньор/и - натално Плутон управлява и се намира в дома на партньорствата. Всичко това ще става обаче на фона на транзита на Сатурн, който прави нещата да изглеждат трудни и да стават бавно, понеже държи на сигурността и да се спазва закона. Лунното затъмнение сега се случи в твоя 4д., където съвпада с твоето Слънце, в близките месеци може да имаш събития у дома, които може и да не са ок, в най-добрия случай ще пострада егото ти покрай някоя жена/мъж/любов, ще бъде наранена гордостта.
Слънчевото затъмнение в средата на този месец е в 11-ти дом, нови приятелства, нестандартни копнежи, нов колектив, групови занимания, в това число астрология- ще бродиш из форумите следващите месеци, било с тази или някоя от другите ти регистрации.

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5039 -: Февруари 02, 2018, 01:16:19 pm »
Слънчевото затъмнение в средата на този месец е в 11-ти дом, нови приятелства, нестандартни копнежи, нов колектив, групови занимания, в това число астрология- ще бродиш из форумите следващите месеци, било с тази или някоя от другите ти регистрации.
Първо - благодаря за помощта...
Второ - усетих сарказма,но какво лошо има в това човек да иска ,да запази анонимност ? Трябва ли да съм със снимка в цял ръст,ЕГН,настоящ адрес и т.н. ?