Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845349 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5100 -: Март 24, 2018, 09:15:02 am »
Днес имам още една победа, този път няма награда, но за мен е ценна, защото е свързана с мое хоби и много ме зарадва, че някой е оценил направеното от мен. Няма да навлизам в подробности.
Като си гледам транзитите, вероятно транзитът на Венера е тригер, а пък дали и тр. Плутон няма да ги носи тези малки победи като съУ5?
Вече почвам да се замислям дали да не пусна ли тото или да купя билетче... :57:
Корея,би трябвало да е отразено в лунара много силно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5101 -: Март 24, 2018, 06:36:52 pm »
Корея,би трябвало да е отразено в лунара много силно.
Еврика!
Аз много не ги уважавам тях, но да - съвпад Слънце/ Нептун/ Венера/Мерк в пети дом !
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5102 -: Април 02, 2018, 06:53:43 pm »
Бихте ли започнали връзка на Пълнолуние  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5103 -: Април 02, 2018, 07:42:34 pm »
Да с Жокера от  Батман  :012: Преди години на пълнолуние , през една страстна седмица, започна любовният ми романс с хладилника и ей го-на още не е свършил  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5104 -: Април 02, 2018, 09:31:46 pm »
Бихте ли започнали връзка на Пълнолуние  :012:
нищо не губиш :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5105 -: Април 02, 2018, 10:46:19 pm »
Абе не знам. Срещу Хирон ми е и срещу Венерата :)
Ама и ти си права, какво толкова...  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5106 -: Април 03, 2018, 11:21:27 am »
Бихте ли започнали връзка на Пълнолуние  :012:

Разсмя ме :) - и започването на връзките ли ще планираме по планети :)

Явно още нищо не е започнало, а ти вече и синастрия и мисли големи ..... успокой се. Ако човекът ти харесва, отговаря на твоите желания/тщения, какво ти пречи да опиташ .... пък каквото стане. Аз лично, като се появи нещо, се опитвам да разбера, защото точно сега, в този момент - защото всяко нещо има смисъл в живота ни .... та и твоята среща - явно човека ще изиграе ролята си за нещо при теб .... търси себе си, собствения си път ... този човек ще е само инструмента, за да може нещото да ти се случи - независимо положително или отрицателно (на първо време)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5107 -: Април 03, 2018, 08:36:04 pm »
По принцип си права. Но ситуацията е такава, че точно на пълнолуние се случват нещата :)
Зрял човек съм и знам,че връзка не започва на 30.04 в 14ч точно, но просто ситуацията е специфична, затова питам :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5108 -: Април 03, 2018, 09:40:41 pm »
Yaya,предстоящото новолуние е съвпад с Луната ти в 7ят ти дом. :29:тригон сол.асц.
« Последна редакция: Април 03, 2018, 09:42:30 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5109 -: Април 04, 2018, 11:56:21 am »
Откакто Юпитер влезе в Скорпион , Ноември месец и направи квадрат към Водолейското ми Слънце , не спира да ме боли стомаха. Не знам защо Скорпион има отношение към стомаха , но ме боли винаги някакви планети като се разхождат там. От Декември започнаха едни силни болки и не спира този стомах просто ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5110 -: Април 04, 2018, 12:18:06 pm »
Пети и шести дом според аюрведичната астрология имат отношение към тази зона. По 5 дом е горната част на стомаха, по 6 дом е чревната област. При мен и в двата дома има планети – там ми е слабото място. През последните години има тотална промяна в режима и начина на хранене, забравих що е то гастрит, стомашни болки и киселини. Не страдам от никакви главоболия и мигрени, характерни за Овена.

Грег, сега ти гледам картата. Как си с храносмилането? Има указания за забавени процеси или някакъв скрит проблем, с тенденция към хронифициране. Черва и отделителна система – там е възможно натрупване на токсини и патогенни микроорганизми. Голяма част от имунната ни система е съсредоточена в стомашно-чревния тракт. Ти си имаш малефици в 5 и 6 дом – Кету и Сатурн. Осми дом също ти е доста акцентиран, там се намира слаб Юпитер.

« Последна редакция: Април 04, 2018, 12:22:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5111 -: Април 04, 2018, 12:21:54 pm »
Да червата ми са раздразнени, квадрата е в 6 ти дом , да

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5112 -: Април 04, 2018, 12:28:29 pm »
И в здравната ти карта, ако часът е точен, 6 дом е в Дева и там са възлите – тънки черва. Осми дом също е силно представен – Марс и Юпитер в Скорпион. Марс е Лагнеш там. Мисля, че имаш добри съпротивителни сили, но към бактериални инфекции може да си предразположен. Чувствителен стомах, може да реагира и на нервна почва – с болки или лошо храносмилане, затруднено усвояване на храната и веществата от нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5113 -: Април 04, 2018, 12:28:52 pm »
Да, то храносмилането при мен никога не е било ок , но сега е всичко тотален ужас. Днес имах интервю , отложих го , страх ме е , че ще повърна по пътя. Аз като започнах на онази гадната работа, стомаха ми се съсипа и не мога да се оправя оттогава просто.

Аз просто съм много чувствителен и емоциите ми минават през стомаха. Часа ми е абсолютно точен.
« Последна редакция: Април 04, 2018, 12:30:52 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5114 -: Април 04, 2018, 03:13:28 pm »
Откакто Юпитер влезе в Скорпион , Ноември месец и направи квадрат към Водолейското ми Слънце , не спира да ме боли стомаха. Не знам защо Скорпион има отношение към стомаха , но ме боли винаги някакви планети като се разхождат там. От Декември започнаха едни силни болки и не спира този стомах просто ...
Скорпион е с диспозитор Плутон, който има отношение към дебело черво, видоизменения,  израстъци, шлаки, а Юпитер в Скорпион над Сатурн може да обостря стари, хронични болести, свързани с отделитеелна система, черен дроб