Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845103 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5115 -: Април 04, 2018, 10:48:35 pm »
Откакто Юпитер влезе в Скорпион , Ноември месец и направи квадрат към Водолейското ми Слънце , не спира да ме боли стомаха. Не знам защо Скорпион има отношение към стомаха , но ме боли винаги някакви планети като се разхождат там. От Декември започнаха едни силни болки и не спира този стомах просто ...

Виж какво се случва с Марс и по натал, и по прогностичните методи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5116 -: Април 05, 2018, 09:07:35 am »
Бихте ли започнали връзка на Пълнолуние  :012:

на пълнолуние в съвпад с ретро меркурий и каре към съвпада марс-сатурн,но пък диспозитора на пълнолунието е венера трон,в тригон към тях интересно,ще се радвам да споделиш колко е продължила две седмици или години,9.10 има новолуние във везни,Ръшман пише,че на 5 ден след пълнолуние се случват разни неща по темите на планетите,който то активира в натала

имат ли подобна връзка на планетите в натала,или прогресии,сатурн държи здраво и дълго,с общи интереси
пълнолунието везни отключва ли нещо в картите

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5117 -: Април 05, 2018, 11:15:57 am »
"Познат" започва връзка по пълнолуние съвпад нат.Венера ,продължителност 8години.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5118 -: Април 05, 2018, 01:23:25 pm »
на пълнолуние в съвпад с ретро меркурий и каре към съвпада марс-сатурн,но пък диспозитора на пълнолунието е венера трон,в тригон към тях интересно,ще се радвам да споделиш колко е продължила две седмици или години,9.10 има новолуние във везни,Ръшман пише,че на 5 ден след пълнолуние се случват разни неща по темите на планетите,който то активира в натала

имат ли подобна връзка на планетите в натала,или прогресии,сатурн държи здраво и дълго,с общи интереси
пълнолунието везни отключва ли нещо в картите

Пълнолунието на 09.10 при него е на АЦ, Юпитер У3 му е върху Венерата, а тр Сатурн, управител на Слънцето, му е в съвпад със Слънцето. Плутон е върху Меркурий У9, а тр СЛВ е върху Сатурна му в 10д.
Аз също имам транзитни аспекти, като СЛВ на МЦ, опозиция на Венерите, Юпитер У5 върху Уран. Аз имам и дирекции и прогресии тогава с пр Луна върху Сатурн и обръщане посоката на пр. Юпитер. И други имам, но не мога да определя действието им, защото дирекцията действа около 2г, а от известно време ги виждам. Той също има някои дирекции.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5119 -: Април 05, 2018, 01:24:11 pm »
Стреличка , новолунието на 15 Април , ще е върху прогресивния ми Марс, Уран транзитен е върху него. Надявам се да даде ново запознанство за работа? Новолунието би трябвало да даде нещо ново нали?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5120 -: Април 06, 2018, 09:31:33 am »
Пълнолунието на 09.10 при него е на АЦ, Юпитер У3 му е върху Венерата, а тр Сатурн, управител на Слънцето, му е в съвпад със Слънцето. Плутон е върху Меркурий У9, а тр СЛВ е върху Сатурна му в 10д.
Аз също имам транзитни аспекти, като СЛВ на МЦ, опозиция на Венерите, Юпитер У5 върху Уран. Аз имам и дирекции и прогресии тогава с пр Луна върху Сатурн и обръщане посоката на пр. Юпитер. И други имам, но не мога да определя действието им, защото дирекцията действа около 2г, а от известно време ги виждам. Той също има някои дирекции.
ако качиш карти ще е по-лесно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5121 -: Април 06, 2018, 09:35:37 am »
Стреличка , новолунието на 15 Април , ще е върху прогресивния ми Марс, Уран транзитен е върху него. Надявам се да даде ново запознанство за работа? Новолунието би трябвало да даде нещо ново нали?

не съм на компа,за да видя картата ти,ако качиш сд+прогр. ще мога да отговоря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5122 -: Април 06, 2018, 02:17:08 pm »
Абе не знам. Срещу Хирон ми е и срещу Венерата :)
Ама и ти си права, какво толкова...  :D
В астрологична година сме на Венера. :)Аз чакам следващата ,на Меркурий.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5123 -: Април 07, 2018, 02:49:28 pm »
Ето я картата с прогресиите към момента

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5124 -: Април 07, 2018, 09:43:27 pm »
Стреличка , новолунието на 15 Април , ще е върху прогресивния ми Марс, Уран транзитен е върху него. Надявам се да даде ново запознанство за работа? Новолунието би трябвало да даде нещо ново нали?
16 април е Новолунието в 26,02 Овен,съвпад Уран и каре към Плутон и диспозитора си Марс/мундо/,ден след като меркурий тръгне директно
Марс ти у6,11,новостите ще дойдат чрез приятели,соц.мрежи,свързани с работа и ще са изненадващо повторение на нещо,вече случило се
Новолуние в 11 дм-нов проект,нови приятели,засилва се виртуалната комуникация,може да се изпълнят твои надежди и мечти -изненадващо,
да имаш свобода на избор,в секстил към асц.,възможности да се представиш добре/тригон дсц.-пред бизнес партньори

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5125 -: Април 08, 2018, 02:32:17 am »
Благодаря ти много Стреличка

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Събития и транзити
« Отговор #5126 -: Април 15, 2018, 01:15:45 pm »
Бихте ли започнали връзка на Пълнолуние  :012:

Точно на Пълнолуние се запознах с мъжа ми, и пак на Пълнолуние се преместих да живея при него. Така вече над 12 години. Връзката ни не е от най- спокойните, но за това има достатъчно астрологични предпоставки.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5127 -: Април 16, 2018, 07:10:11 pm »
Колеги , сега на 15-ти Май Уран ще направи точен квадрат към натален Юпитер, за първи път в живота ми. Уран управител 9-ти, Юпитер управител 7/10 , очаква се да взема решения за работата, а в главата ми е тотална каша :( Уранова енергия не може да я направляваш, усещам , че трябва да се нося с течението просто...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5128 -: Април 18, 2018, 02:05:26 am »
 Вчера, при тр. Луна тригон АС и тр. Венера У2, У9 тригон с Меркурий У1, У10 в 1д. спечелих три бои за коса на Арома и покана за участие в рекламно видео, като техни фризьори и гримьори ще ме обработят  :012:  :012:  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5129 -: Април 18, 2018, 09:21:30 am »
Вчера, при тр. Луна тригон АС и тр. Венера У2, У9 тригон с Меркурий У1, У10 в 1д. спечелих три бои за коса на Арома и покана за участие в рекламно видео, като техни фризьори и гримьори ще ме обработят  :012:  :012:  :012:

 :clap: :clap: :clap: голямо разкрасяване ще стане :)