Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845460 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5445 -: Октомври 02, 2018, 11:54:05 pm »
а на мен днес ми почна солара с АС и У12 Плутон в соларен 2-ри, натален 5-ти
Завари ме на работа- чистих една къща за гости на зетя, точно когато е стартирал, изхвърлях боклука, а преди това мих тоалетната на единия апартамент, съвсем по плутоновски подкарах солара  ;D а транзитния Плутон от 5-ти дом е в квадрат с Венера У2,9 във 2-ри дом
Да не се окажеш като Орионската кралица дето мие тоалетни в Пътят на Дупитер с Мила Кунис  :012:

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #5446 -: Октомври 03, 2018, 12:31:42 am »
Имам Луна в 22гр. овен,  с това директно движение на Плутон,  квадратът им е неизбежен, както и опозицията му към нат.  Меркурий. Влудяват ме тези дни всякакви физиологични звуци като духане на сополи,  ядене,  дъвкане,  дишане. Ако така ще е цяла година,  съм напълно непригодна за семеен жквот.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5447 -: Октомври 03, 2018, 01:35:11 am »
Имам Луна в 22гр. овен,  с това директно движение на Плутон,  квадратът им е неизбежен, както и опозицията му към нат.  Меркурий. Влудяват ме тези дни всякакви физиологични звуци като духане на сополи,  ядене,  дъвкане,  дишане. Ако така ще е цяла година,  съм напълно непригодна за семеен жквот.

Аз нямам твоята Луна, но имам същия дразнител явно :57:
Няма нормална вечер/вечеря, нощем е хъркане, дишане,  а да не говорим за ранните сутришни часове на бродене из къщата, тракане на врати и пр. всякакви силови звуци.

Сириус, тапи за уши му е майката. Само не мога да измисля как да си чувам алармата с тях  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5448 -: Октомври 03, 2018, 08:32:44 am »
Да не се окажеш като Орионската кралица дето мие тоалетни в Пътят на Дупитер с Мила Кунис  :012:

Имаше разни глупости в този филм, но ми хареса точно това как показаха колко са относителни нещата във вселенски план. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5449 -: Октомври 03, 2018, 12:21:06 pm »
а на мен днес ми почна солара...

Честит Рожден Ден, акрукс! Жива и здрава и спорна година!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Събития и транзити
« Отговор #5450 -: Октомври 03, 2018, 06:39:52 pm »
Аз нямам твоята Луна, но имам същия дразнител явно :57:
Няма нормална вечер/вечеря, нощем е хъркане, дишане,  а да не говорим за ранните сутришни часове на бродене из къщата, тракане на врати и пр. всякакви силови звуци.

Сириус, тапи за уши му е майката. Само не мога да измисля как да си чувам алармата с тях  :012:

Аз спя от 7-8 години с тапи за уши и съм му намерила цаката: взех си гривна, която свързвам с приложение на телефона и тя само вибрира сутрин, когато трябва да ставам ;)
Води се смарт гривна с аларма+вибрация+следи ти кръвното и други фунцкии.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5451 -: Октомври 04, 2018, 06:00:39 am »
Бека, и аз съм така. Бурканчета и тубички се сипят отвсякъде.
Мажа в различни комбинации. Когато намеря работещата, оставам на нея, но все се случва след време да спре резултатът.
И пак започвам наново. Като алхимик съм някакъв, ама афиф такъв... :D

Сатурн в натала ми е в 1ви, но то това ни прави млади и прекрасни форевър.    :d030:
[/size]Лина,извинявай,ако можеш да споделиш,някакви белези,рождени петна имаш ли?В кой знак е Сатурн?Рак?

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5452 -: Октомври 04, 2018, 04:39:12 pm »
[/size]Лина,извинявай,ако можеш да споделиш,някакви белези,рождени петна имаш ли?В кой знак е Сатурн?Рак?

Сафо, нат. ми Сатурн е в Рак. Имам само едно рождено петно - едва забележимо, като отпечатък от палец, нейде над левия  хълбок.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5453 -: Октомври 04, 2018, 05:34:34 pm »
Днес тр Слънце върху нат Плутон - една тлъста сума върху заплатата, толкова пари никога не съм получавала за месец.
Транзитен Сатурн вече окончателно напуска 6- ти дом. Чак сега си давам сметка какво ми е причинил.. Тази година все едно не работя- изобщо не ме уморява работата, докато предните 4 ми се разказа играта с най- малките. Колежката , дето ме замени, е на ръба на нервна криза, въпреки че улесниха режима.
Не мога да опиша колко ми олекна...
« Последна редакция: Октомври 04, 2018, 05:42:54 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5454 -: Октомври 04, 2018, 08:51:21 pm »
Днес тр Слънце върху нат Плутон - една тлъста сума върху заплатата, толкова пари никога не съм получавала за месец.
Транзитен Сатурн вече окончателно напуска 6- ти дом. Чак сега си давам сметка какво ми е причинил.. Тази година все едно не работя- изобщо не ме уморява работата, докато предните 4 ми се разказа играта с най- малките. Колежката , дето ме замени, е на ръба на нервна криза, въпреки че улесниха режима.
Не мога да опиша колко ми олекна...

Корея,
през целия транзит ли на Сатурн в 6ти е било все напрегнато? Какво ти управлява в натала?
Имаше ли някакви обрати  - оставане без работа и пр?

Аз имам още близо 2 години да го чакам да излезе от 6ти, а вече достатъчно гадно се прояви  :(
« Последна редакция: Октомври 04, 2018, 09:08:14 pm от lina »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5455 -: Октомври 04, 2018, 11:00:22 pm »
Да, през целия. У 7,8 е, без работа не съм оставала, даже имах предложения за други, по- високоплатени.
Преди три години е започнал транзита му в 6-ти, тогава шефката реши , че колежката е ненадеждна и пак ме курдиса на трудната група, после  с една незавършила колежка се повтори същото ,мин година отново.
И за тази се нагласи, но вече й заявих, че ще напусна, ако ме принуди и успях да я убедя.
С тия дребните колегите като изкарат един час и реанимират още един, а при мен са двойни групи, без никакви почивки часове наред.
Не искам да си спомням колко стрес, обяснения и сметки на родители и т.н .
Хубавото от целия престой е, че получих и получавам ежедневно признания за труда си, което все пак е добър спомен от транзита.
« Последна редакция: Октомври 04, 2018, 11:09:20 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5456 -: Октомври 05, 2018, 04:07:02 am »
Сафо, нат. ми Сатурн е в Рак. Имам само едно рождено петно - едва забележимо, като отпечатък от палец, нейде над левия  хълбок.
Благодаря Лина!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5457 -: Октомври 05, 2018, 02:20:33 pm »
Честит Рожден Ден, акрукс! Жива и здрава и спорна година!
Благодаря!

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5458 -: Октомври 06, 2018, 11:10:20 am »
Здравейте на всички ! Искам да ви попитам за бъдещите транзити,относно работата ми.От близо година съм в доста трудно положение,като тъпча на едно място,а същевременно искам да се развивам.Наскоро имах страхотен шанс това да се случи,като и заплатата ми щеше да се повиши драстично,но не съм човек,който да се натяга,подмазва или ДА СНАСЯ ИНФОРМАЦИЯ НА ШЕФА,за разлика от други хора.Обичам да се доказвам с работата си и досега винаги съм успявал,а тези неща,които изброих по-горе не са от моят "арсенал"...дори ме отвращават.Винаги съм бил открит,директен...което ми създава доста главоболия.Та...искам да попитам:Има ли светлина в тунела или по време на Сатурн в Козирог все още ще тъпча на едно място...
Юпитер е в секстил с МС,Сатурн е в тригон с Асцендента,Плутон е конюнция с МС,Марс е в конюнкция със Сатурн и Уран в конюнкция а АСЦ т.н. Благодаря ви предварително...Момче съм !
« Последна редакция: Октомври 06, 2018, 11:12:56 am от ani_parusheva »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5459 -: Октомври 08, 2018, 07:22:33 pm »
ani_parusheva, има вероятност тригона на тронов Сатурн у10 към Меркурий у6 да даде резултат, както и тр. Юпитер към прогресивни Меркурий, Венера. Юпитер ще направи тригон към Слънце като влезе в Стрелец и към ПР Луна. Ретроградието на Меркурий ноември може да промени дадена договореност, а сега ретро Венера, която ще е в 7 и 6-ти домове да промени отношението на другите/ шефове към твоите умения.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“