Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845163 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5715 -: Юни 30, 2020, 10:33:26 am »
Ма, да се похваля... Току-що разговарях с Хр. Мутаф. (актьора) по телефона. Луната ми упр. 3ти дом, сега съвпад с натален Юпитер у7, у8, у11 домове.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5716 -: Юни 30, 2020, 11:06:05 am »
Ма, да се похваля... Току-що разговарях с Хр. Мутаф. (актьора) по телефона. Луната ми упр. 3ти дом, сега съвпад с натален Юпитер у7, у8, у11 домове.
8)

В солара пише ли го, лунара, другите карти ? ..че ще си толкова въодушевена от контакт с известен човек ?
Луната, Юпитер  времеви управители ли са и позволяват ли натално споделеното , иначе другия месец може да си поговориш и с Джерард Бътлър ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Събития и транзити
« Отговор #5717 -: Юни 30, 2020, 11:43:23 am »
Ма, да се похваля... Току-що разговарях с Хр. Мутаф. (актьора) по телефона. Луната ми упр. 3ти дом, сега съвпад с натален Юпитер у7, у8, у11 домове.

Сафо, баба ми му е била учителка.  ;D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5718 -: Юни 30, 2020, 12:12:11 pm »
Ма, да се похваля... Току-що разговарях с Хр. Мутаф. (актьора) по телефона. Луната ми упр. 3ти дом, сега съвпад с натален Юпитер у7, у8, у11 домове.
8)

В солара пише ли го, лунара, другите карти ? ..че ще си толкова въодушевена от контакт с известен човек ?
Луната, Юпитер  времеви управители ли са и позволяват ли натално споделеното , иначе другия месец може да си поговориш и с Джерард Бътлър ? :)
Рени, мисля, че е заради съвпадът на юпитер/Плутон днес. Венера се обърна в директен ход в съвпад с Асц. ми,а спря стационарно ретроградна съвпад с Луната ми в 1ви.Нептун стац. квадрат с нат. Луна. В соларът ми сол 1ви е в рак. Луната е под прицел отвсякъде, а тя е у3 дом. Вчера ми звъня друга актриса, адашка(вранг-ова). Ами възможно е да се чуя и с друг човек на изкуството, но от бг колектива.
В солара, Луна у1сол и 3ти нат. е в скорпион 5сол дом сх тригон слънце и в градус на нат. близнашка Луна.
Малко заблуждаващо съм го написала........човекът не ме познава,просто звънна и говорихме по телефона.Той се представи.Когато беше затъмнението във водолей в съвпад със Слънцето ми в 10 дом,срщнах на улицата др.известен ,водещ на Стани Богат в древността,но тогава се видяхме и пипнахме...ръкувахме.Луната ми е в 1ви сх,тригон Слънце в 10 дом.И преди се е случвало,но не съм обръщала такова внимание.Може би сега търся астрологично обяснение на всичко. :)
« Последна редакция: Юни 30, 2020, 02:57:03 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5719 -: Юни 30, 2020, 12:14:09 pm »
Ма, да се похваля... Току-що разговарях с Хр. Мутаф. (актьора) по телефона. Луната ми упр. 3ти дом, сега съвпад с натален Юпитер у7, у8, у11 домове.

Сафо, баба ми му е била учителка.  ;D
👍😀

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5720 -: Юни 30, 2020, 07:07:46 pm »
Сафо, Слънце,МЦ, АСЦ,диспозитор, куспида Лъв ъглови  в аспект с Юпитер, дават такава тендеция да се "отъркаш" в известни личности
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5721 -: Юни 30, 2020, 10:04:13 pm »
Сафо, Слънце,МЦ, АСЦ,диспозитор, куспида Лъв ъглови  в аспект с Юпитер, дават такава тендеция да се "отъркаш" в известни личности
имам ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5722 -: Юли 01, 2020, 11:17:12 am »
Сафо, Слънце,МЦ, АСЦ,диспозитор, куспида Лъв ъглови  в аспект с Юпитер, дават такава тендеция да се "отъркаш" в известни личности
имам ;)

+1  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #5723 -: Юли 03, 2020, 11:40:12 am »
Отрязоха над 30 годишно дърво. Зелено, здраво, красиво, с хубава сянка.  ::)
« Последна редакция: Юли 03, 2020, 11:44:21 am от starinthenightsky »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5724 -: Юли 04, 2020, 08:33:23 am »
Отрязоха над 30 годишно дърво. Зелено, здраво, красиво, с хубава сянка.  ::)

както и това безумие
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/ekoministurut-sprya-bagerite-pri-rilskite-ezera

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5725 -: Юли 04, 2020, 10:01:00 am »
И после се чудят що има болести, паразити, вируси...

Човекът е част от природата, а не изключение. Жалко, че голяма част са го забравили :(


Аз покрай тази пандемия като имах повече време направих супер цветна и красива градина, за да има храна за пчели, пеперудки и т.н. :)


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5726 -: Юли 05, 2020, 09:12:52 am »
Аз покрай тази пандемия като имах повече време направих супер цветна и красива градина, за да има храна за пчели, пеперудки и т.н. :)

Няма ли някоя снимка и ние да се порадваме :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5727 -: Юли 06, 2020, 11:26:10 am »
Пускам си картата с транзити и прогресии към момента и ще съм благодарна за коментари. Както виждате в уранова опозиция съм и догодина ще имам и сатурнова такава, която активира наталния квадрат сатурн уран. Тази година поне имам секстили на юпитер и плутон към слънцето, но догодина слънцето няма да има никакви подкрепящи аспекти по транзит та бих искала да имам някаква идея как ще се прояви урановата опозиция. Дали ще има проблеми със здравето и работата (че напоследък не съм в най-добра форма, а на работа само идиотщини).

Тр. нептун ме притеснява заради осмия дом също.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5728 -: Юли 06, 2020, 04:14:09 pm »
Тери, според мен точно тези секстили ти човъркат здравето, защото Слънцето ти е У на АЦ. След като са секстили, ще минат по-леко. А иначе, относно Уран - можеш да си дадеш равносметка докъде си стигнала в партньорската ос.
От друга страна, пр Луна ти влиза в 12д, ще търсиш дистанция от общуването. Наблюдавай пр. Слънце на МЦ и карето на пр Луна към Венера и нодалната ос, защото Венера ти е У10. Може би нещата ще се задвижат от съвпада на тр. Уран с МЦ.
Тери, защо не си погледнеш слънчевите дирекции? Чувала съм, че там МЦ и аспектите от него играят важна роля. Също така, по дирекции Плутон ти е в опозиция на Юпитер, а той ти е У5, може затова да ти се струва, че се занимаваш с глупости и идиотщини, вместо да отдадеш дължимото на Юпитер на куспидата и с тези Луна и Нептун в 5д.

« Последна редакция: Юли 06, 2020, 05:15:22 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5729 -: Юли 06, 2020, 05:05:54 pm »
Аз пък съм с Марс в Лъв и с Луна в Овен. Шапката ме стягаше от няколко месеца (както повечето от нас), но в понеделник, когато Марс влезе в Овен, реших да замина за море и във вторник бях там. По-късно се усетих, че май това ми даде тласък, че при мен Марс е тригер.
Вчера си купих сушилня, при положение, че отлагах това с месеци. Надявам се на ретро Мерка си в натала, че рязко реших да я купя на ретрограден Меркурий  :D
А обувки, които си бях купила при ретро Венера (щото просто се налагаше), се скъсаха :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински