Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844808 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5850 -: Септември 08, 2020, 02:00:45 pm »
Раните минаха, морето- догодина, но покрай всичките тези истории забравих да споделя нещо- триото, транзитиращо в мой 7- ми дом и аспектиращо У 7, “ вкара” племенник ми в елитна езикова гимназия.
Той също е доста кардинален, та ето ефекта при него.
Представи се блестящо на изпитите- беше пръв в гимназията си.
Поздравления за племенника и да му върви по вода!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5851 -: Септември 08, 2020, 05:47:04 pm »
Благодаря за пожеланията!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5852 -: Септември 09, 2020, 11:05:22 pm »
Точно де-като няма добра заплата, никой не иска да я пише тая специалност на 1-во място, и съответно попада в нея, защото не са го приели право, политология или каквото там. Естествено, че не може да се очаква нищо особено като резултат. А понеже в конкретно училище, директорът коли и беси-и ето среда и за интриги. От другата страна стоят родители, според които тяхното скъпоценно нито може да има 2-ка, нито може да бъде изгонено, съвсем пък не-изключено. И последно-като 90% в 6-ти клас не знаят с кои държави граничи България, то ясно, че някой, който го водят на море в Гърция, ще има 6-ца.

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5853 -: Септември 10, 2020, 08:05:09 pm »
Гробна тишина!
Личи си, че Марс е ретрограден. Мързи ни даже да пишем.  ;D

Айде, лека вечер от мен. Мисля да се отдам на семколюпене.  ;D
« Последна редакция: Септември 10, 2020, 08:06:46 pm от kalina_1986 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5854 -: Септември 10, 2020, 09:24:49 pm »
Ако пишеш с Марс с Меркурий какво правиш -люпиш семе във фунийка от вестник  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5855 -: Септември 10, 2020, 09:39:44 pm »
Меркурий казва на Марс какво да пише.
Всяко движение, в това число и повдигането на веждата, пърхането на мигличките е Марс.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5856 -: Септември 10, 2020, 09:49:40 pm »
А Луната спи ли ?Искам да кажа ,че не споделям мнение за  забавяне на Марс. Напротив ,особено откак е в сянка -ври и кипи и сега само ще гледаме делата му .Кой би си помислил, че  Марс в Овен дори и ретрo, го е хванал мързел :-X Това не искам да го коментирам повече -да затегнем коланите пък да погледаме бавният му екшън в Овен  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5857 -: Септември 11, 2020, 11:30:58 am »
Много  е важно как човек си разпределя енергията/сила, с която е дарен. Това е Марс. Колко потребно количество ще си ползваш, в периода, за да  си свършиш качествено работата, с уговорката, че същата няма тече така както е текла досега. Затова е нужно в такива периоди, човек по-често да врътва кранчето на силата си, като си свърши работата, за да пести енергия за целия посочен период и да му стигне. В противен случай, се озовова насред пътя с кола, но без бензин, без бензиностанция, и в наши дни ще даде едни по-големи пари, за да си плати гяволъка. :)
Ориентираме се колко силно е влиянието на една планета по нейната яркост и скорост. Сега Марс е  ярък, но не в своя максмимум, тепърва започва да набира скорост, докато стигне висока такава при кулминацията със Слънце, както всички външни планети.

За вренете, и кипенето, е вътрешно състояние или реакция на външни ситуации, нали не само по Марс определяме какво става в/около нас ?!. Каквото е посочено в натала, с такова ще реагираме на този момент. Марс е "работлив" в битки, съревнования, а есенциално силен Марс не влиза в такива , щото няма какво да прави, трябва да има кауза за справедливост, чест, достойнство.
Това че си почива не го прави мързелив. А, пък мързела  тази година е от многото Козирог. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5858 -: Септември 11, 2020, 07:19:05 pm »
Ее, днес цял ден карам супер зле, скоро гледах и други как бъркат, тоя надрусан шофьор в Айтос успя да убие една жена, сега да чакаме и самолет да пада :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5859 -: Септември 11, 2020, 08:21:57 pm »
Е, той, Марс все  още в градуса на стационарност. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5860 -: Септември 11, 2020, 08:34:44 pm »
Е, той, Марс все  още в градуса на стационарност. :)

Че това оправдава ли го?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5861 -: Септември 11, 2020, 09:03:14 pm »
Марс обърна посока в съвпад с фиксираната звезда Вертекс-  освобождава неземна войнстваща сила, генерира негативна енергия, която уврежда околните

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5862 -: Септември 11, 2020, 09:09:20 pm »
Е, той, Марс все  още в градуса на стационарност. :)

Че това оправдава ли го?

Когато загива живо същество по нелеп начин е много тъжно  и тежко.  :(
Не знам, колко е правдиво, това е различно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5863 -: Септември 11, 2020, 11:27:06 pm »
На мен лично не ми е много Марсово, обаче покрай мен...
Колежката вчера я сюрпризираха нейните деца, че както си седели в прясно ремонтираната стая, мазилката от едната стена се сгромолясала на пода. Вечерта едното от децата с гноен абцес и днес му извадили три зъба.
Днес разбрах и за убита от партньора ѝ дъщеря на далечен роднина.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5864 -: Септември 11, 2020, 11:39:51 pm »
Е тук само хоръри.. Относно мързеливия Марс ,споделям, че преди минута си поръчах един дамски фитнес уред от емаг-а . Този ми е 4 или 5ти, защото им се чупи една джаджа ,та... искам да кажа ,отдавна търсех и имах неуспешна поръчка ,защото последното ми уредче се счупи преди около година  и ето ,че днес се активирах .Не го мързи Марса- да кажа! .. или мързи го, но няма друг път пред него-нея  :D Уредчето е смешно ,не за сериозно блъскане ,но дава разнообразие за домашни упражнения и все пак участва за някои групи мускули/ ако мога тъй да ги нарека /  ::) ;D