Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 847279 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #240 -: Април 03, 2014, 02:44:05 pm »
при транзита на Сатурн в 12 дом на мен ми бяха най-волните и щастливи години, обградена от приятели и постоянни купони. Изолацията я почувствах при Сатурновото завръщане в 5 дом. При мен Сатурнчо явно действа нетрадиционно  ::)
ами явно е от значение и кой дом управлява Сатурн- при мен е У6 и като мина през 12д доста валериан изпих  :012:
малката също беше психясала когато тр Сатурн влезе в нейния 12д и сгази Марс У1, у12 и после Плутон У1, У12- сега и тъпче АЦ-то и гледам е отслабнала

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #241 -: Април 03, 2014, 02:53:27 pm »
Нямам планети в 4д, а у4 е в 8д, но когато почина баща ми тр Сатурн вече е бил в 5д, сега погледнах, в 4д е бил тр Уран в квадрат с моето Слънце и Луна- може би тр Уран е донесъл толкова бързи и неочаквани събития, а Сатурн преди него е минал да почисти пътя- ами да, ако не бях заминала да уча в друг град нямаше да срещна мъжа си, ако не се бях омъжила нямаше да се справя сама с драматичните събития у дома
Уран е бил виновникът, особено в квадрат със Слънце и Луна...

При мен Лунните възли ознаменуват най-сериозните промени в живота ми. При смъртта на майка ми ЮЛВ е бил върху Слънцето ми (У4).
Когато баща ми се ожени за втори път и животът ми се промени изцяло, съм имала завръщане на СЛВ. Когато съм започнала връзка с мъжа ми, СЛВ е бил в съвпад с Асц. Когато съм забременяла, ЮЛВ е бил върху СЛВ.

ами явно е от значение и кой дом управлява Сатурн- при мен е У6 и като мина през 12д доста валериан изпих  :012:
малката също беше психясала когато тр Сатурн влезе в нейния 12д и сгази Марс У1, у12 и после Плутон У1, У12- сега и тъпче АЦ-то и гледам е отслабнала

Ами, колко да е от значение  ::) Сатурн ми управлява 8 и 9 дом.
« Последна редакция: Април 03, 2014, 02:59:11 pm от Love-me »
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #242 -: Април 03, 2014, 03:04:25 pm »
Уран е бил виновникът, особено в квадрат със Слънце и Луна...

При мен Лунните възли ознаменуват най-сериозните промени в живота ми. При смъртта на майка ми ЮЛВ е бил върху Слънцето ми (У4).
Когато баща ми се ожени за втори път и животът ми се промени изцяло, съм имала завръщане на СЛВ. Когато съм започнала връзка с мъжа ми, СЛВ е бил в съвпад с Асц. Когато съм забременяла ЮЛВ е бил върху СЛВ.

Ами колко да е от значение  ::) Сатурн ми управлява 8 и 9 дом.
ми не само кой дом управлява, но и аспекти- при мен тр Сатурн У6 в 12д е квадратирал Сатурн У6, който е в 5д, но в съвпад с К6, а тр СЛВ показва събития, проверено е отдавна- при мен когато съвпадна с ДСЦ се омъжих, когато беше в 5д родих на два пъти, на голямата когато влезе  в 9д замина в чужбина да учи, а тя по натал си има СЛВ в 9д, а малката... ми аз писах в преден коментар за тр Сатурн в 12д, но то и тр СЛВ е бил там по времето, когато я беше страх да не полудее по цял ден сама вкъщи, сега си има вече работа и нови приятелки- тр СЛВ е в 11д :)
« Последна редакция: Април 03, 2014, 05:18:07 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #243 -: Април 03, 2014, 04:51:50 pm »
Добре че точната опозиция на тр. Марс към нат. Меркурий ми се пада през уикенда, а не през някой работен ден. Още отсега я усещам, днес не се сдържах и изригнах с по-остър коментар в офиса - то бива неадекватност и професионална непригодност, но колкото и да си търпелив,  все пак има някакви граници... Има хора, които за няколко месеца се адаптират на новото място и спрямо новите изисквания, то така е редно и нормално, а тия за две години не могат да се научат.  :banghead:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #244 -: Април 03, 2014, 05:24:35 pm »
Добре че точната опозиция на тр. Марс към нат. Меркурий ми се пада през уикенда, а не през някой работен ден. Още отсега я усещам, днес не се сдържах и изригнах с по-остър коментар в офиса - то бива неадекватност и професионална непригодност, но колкото и да си търпелив,  все пак има някакви граници... Има хора, които за няколко месеца се адаптират на новото място и спрямо новите изисквания, то така е редно и нормално, а тия за две години не могат да се научат.  :banghead:
хаха, Лили, сръчкай ги с рогата да вървят напред  :012: :012:
при мен тр Мерк тези дни извърши опозиция с моя Мерк, все още е действаща и все едно някой ми е вързал ръцете- на една игра стигнах диамантено ниво, а там някакъв хлапак от Тайланд ме изпревари и не мога да си възвърна първото място- някакви забавени реакции имам, уж се наспивам хубаво, не съм нервна, но действам вяло в меркуриевите области

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #245 -: Април 03, 2014, 05:25:58 pm »
Кауза пердута, отърване нема - ще трябва аз да се преместя, тия посмъртно няма да мръднат, докато не ги съкратят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #246 -: Април 03, 2014, 05:33:27 pm »
Кауза пердута, отърване нема - ще трябва аз да се преместя, тия посмъртно няма да мръднат, докато не ги съкратят.
то да не се стига до съкращения, че по-добре смотани колежки, от това сам в къщи
а по повод на изригването с остри коментари се сетих за един лаф- "жена, която нощем не стене, денем вика"   :D :D
Днес нещо много плутоново се изразявам по всякакви теми и нямам астрологично обяснение за това  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #247 -: Април 03, 2014, 06:56:46 pm »
То такава простащина и безмозъчност не се търпи... Когато не се сдържах и си позволих да го споделя с колегата, той се учуди как досега деликатно съм мълчала и не съм казвала нищо за проблема, то се виждало от космоса за какво става въпрос. Да изгори на Вуте плевнята  ;D - аз съм с две специалности и извън тях още един занаят, в някое от тези направления работа ще си намеря... да му мислят тия, дето ще си стоят и чакат на борсата, защото за друго не са пригодни. Интересното е, че двете омъжени и редовно оправяни дами все викат и говорят на високи тонове в офиса, а аз мълча. Няма логика, нали?  :)
« Последна редакция: Април 03, 2014, 07:03:49 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #248 -: Април 03, 2014, 07:17:14 pm »
. Интересното е, че двете омъжени и редовно оправяни дами все викат и говорят на високи тонове в офиса, а аз мълча. Няма логика, нали?  :)
a-a, това че са омъжени съвсем не значи, че са оправяни, а дори да са оправяни, не е гаранция, че са  задоволени

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #249 -: Април 03, 2014, 07:18:12 pm »
Аз съм соло, поне си имам оправдание за кривотията.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #250 -: Април 03, 2014, 07:27:01 pm »
Добре че точната опозиция на тр. Марс към нат. Меркурий ми се пада през уикенда, а не през някой работен ден. Още отсега я усещам, днес не се сдържах и изригнах с по-остър коментар в офиса - то бива неадекватност и професионална непригодност, но колкото и да си търпелив,  все пак има някакви граници... Има хора, които за няколко месеца се адаптират на новото място и спрямо новите изисквания, то така е редно и нормално, а тия за две години не могат да се научат.  :banghead:

Тъкмо този аспект провреявах днес кога става точен! При мен ще е в пик следващата седмица от сряда до петък някъде, ирония  и сарказъм в повече при общуването с другите, колко му е да се изпокарам с някой :)
Много зорко следя транзитния Меркурий, че понякога ми поднася доста неприятности, особено когато аспектира или е аспектиран от Сатурн.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #251 -: Април 03, 2014, 07:31:50 pm »
Да видим как ще съм, когато опозицията стане точна. Добре че идват събота и неделя, ще го ударя на битов ентусиазъм, току виж съм измила някой мръсен прозорец.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #252 -: Април 03, 2014, 07:43:42 pm »
Ще трябва и той да е яхнал метлата, за да се срещнем синхронично във времето и пространството  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #253 -: Април 03, 2014, 09:02:04 pm »
Лили,ако като тебе чистейки съзра пурпурния Катър,дет го чакам,направо ще се размажа от стълбата и ще умра като отруден анимационен герой. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #254 -: Април 03, 2014, 09:07:11 pm »
Тоя Марс към нат. Меркурий да не ми докара някоя крива ракета от НАСА, да взриви хаоса?  :celebrate:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui