Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844496 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5925 -: Януари 14, 2021, 08:28:42 pm »
Меркурий в критичен градус не в кой да е знак, ами в риби :D мале какво лъгане и мазане ще бъде...

Иначе има доста плавни аспекти, някой лесно ще спечели ама после ще се озъби. Луната е в тригон с уран, а 4-ти април е с двойно влияние на четворката, числото на уран.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5926 -: Януари 15, 2021, 01:50:17 am »
Избран е ден за избори 4.04.21г.
Луна(козирог) и Слънце(овен) квадрат,Меркурий в критичен градус......
Луната У4 (народа) в заточение; Слънцето на АС в екзалтация, Луната съвпад с МС- народът ще избира кой да го управлява, последен неин аспект съвпад с Плутон  карта

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5927 -: Януари 15, 2021, 06:38:55 pm »
тия нарочно ли избират такива дати?!
брутално.....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5928 -: Януари 15, 2021, 08:41:30 pm »
Меркурий в критичен градус не в кой да е знак, ами в риби :D
в Овен е, началото на изборния ден съвпада с ингреса на Меркурий

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5929 -: Януари 16, 2021, 10:42:42 am »
тия нарочно ли избират такива дати?!
брутално.....

Има нещо според мен защото и при предишни избори винаги са някакви такива с кофти аспекти на светилата и планети в критични градуси...сякаш нарочно искат да прецакат избора на народа.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5930 -: Януари 18, 2021, 01:55:01 pm »
Луната е намаляваща, какъвто и да е изборът няма развитие. Но пък дава възможност да се направят някои реконструкции в съответната сфера и то бързи, защото Луната е в кардинален знак и ъглов дом. Аз мисля, че е за добро, защото сме  в период, в който, докато се открие подходящото управление е добре да се премине през няколко "свалени " правителства, докато се изчисти плявата. Няма да има стабилен дългосрочен избор и това го посочват и твърдите аспекти на Луна със Слънце и Венера, липсва и подкрепа от Юпитер, но няма да е толкова тежък избора, защото Сатурн, Марс не нараняват Луната. Това че, Луната е в знак на заточение, ще създаде проблеми в изборния ден.
Овен на АСЦ, час на Марс,  не подкрепя темата за избори.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5931 -: Януари 18, 2021, 10:04:54 pm »
Реших да купувам жилище. Вчера в 18ч имах оглед. Имаше транзитен съвпад на Луна и Нептун.
Марс и Уран също. Тригон на Венерите.
Кредитът е висок. Вероятно и Луна Нептун води до заблуда.
В момента сделката ми се вижда изгодна. Жилището е във входа, в който живея в момента. Мястото ми е удобно и ми харесва.
Как смятате вие?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5932 -: Януари 20, 2021, 06:40:17 am »
Реших да купувам жилище. Вчера в 18ч имах оглед. Имаше транзитен съвпад на Луна и Нептун.
Марс и Уран също. Тригон на Венерите.
Кредитът е висок. Вероятно и Луна Нептун води до заблуда.
В момента сделката ми се вижда изгодна. Жилището е във входа, в който живея в момента. Мястото ми е удобно и ми харесва.
Как смятате вие?
Марс е у2 дом,Уран на 4,Луната като ест.сигн.на жилище и у9 дом,договор ,сделки е била и съвпад Слънцето у10 дом.И понеже цикъл Юпитер/Сатурн е започнал на к4 при теб,ще има промяна на дом,в дома.Хубаво е да теглиш кредит на намаляваща Луна и директен Меркурий.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5933 -: Януари 20, 2021, 09:15:40 pm »
Да, имам предвид намаляващата Луна. Мерси, Сафо  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #5934 -: Януари 26, 2021, 10:24:55 pm »
За първи път, осъзнато разбирам, че ще имам транзитен стелиум в 5ти дом.
Тъй като купона ще е през целия ретрограден Февруари какво според вас може да очаквам - дали ще има раздвижване на любовния фронт? Как да се възползвам пълноценно, че Венерата ми е Спящата красавица от премного време вече.
Детенце си имам прекрасно и второ засега Бога ми не бива, че ще се свърша.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5935 -: Януари 27, 2021, 05:19:22 am »
За първи път, осъзнато разбирам, че ще имам транзитен стелиум в 5ти дом.
Тъй като купона ще е през целия ретрограден Февруари какво според вас може да очаквам - дали ще има раздвижване на любовния фронт? Как да се възползвам пълноценно, че Венерата ми е Спящата красавица от премного време вече.
Детенце си имам прекрасно и второ засега Бога ми не бива, че ще се свърша.
По 5ти дом не е само любов.Спорт,дете,забавления,2/8 домове на родител и т.н.Венера ще се раздвижи ,или се раздвижва по прогресия ,дирекция.Я виж пълнолунието сега е съвпад с Луната ти как се "внедри"в астрофорума. :)

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #5936 -: Януари 27, 2021, 07:55:35 am »
За първи път, осъзнато разбирам, че ще имам транзитен стелиум в 5ти дом.
Тъй като купона ще е през целия ретрограден Февруари какво според вас може да очаквам - дали ще има раздвижване на любовния фронт? Как да се възползвам пълноценно, че Венерата ми е Спящата красавица от премного време вече.
Детенце си имам прекрасно и второ засега Бога ми не бива, че ще се свърша.
По 5ти дом не е само любов.Спорт,дете,забавления,2/8 домове на родител и т.н.Венера ще се раздвижи ,или се раздвижва по прогресия ,дирекция.Я виж пълнолунието сега е съвпад с Луната ти как се "внедри"в астрофорума. :)
За астрофорума супер - да се кротне малко стелиума ми в Близнаци .
Любов значи няма да има :( прогресивната ми Луна смени знак от дева във везни и сега ще смени и дома от 12ти в 1ви , прави съвпад с Асц и квадратура с МЦ , но прогресивната Венера я няма никаква ;(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5937 -: Януари 27, 2021, 09:46:25 am »
Къде казвам, "че любов значи няма да има"? Нали тази тема те вълнува в момента. Написала съм, че 5 ти дом, освен любов е и други неща.

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #5938 -: Януари 27, 2021, 10:01:20 am »
Къде казвам, "че любов значи няма да има"? Нали тази тема те вълнува в момента. Написала съм, че 5 ти дом, освен любов е и други неща.

Въпроса ми беше дали тази съвкупност от толкова много планети в 5ти ще донесе нещо по-значимо

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5939 -: Януари 27, 2021, 10:18:47 am »
Какво означава, че прогресивната венера я няма? Ретро ли е, аспекти ли не прави, в 12-ти дом ли е забита?

Фазата на прогресивната луна каква е и тя прави ли аспект към натално слънце? Преминаването й през асцедента е доста обещаващо.
Frankly, my dear, I don't give a damn.