Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845271 пъти)

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Събития и транзити
« Отговор #5985 -: Март 20, 2021, 03:50:12 pm »
Ново начало-  Слънцето влезе в Овен в 11:37 днес, отбелязвайки Пролетното равноденствие и началото на новата астрологична година. Честито!
Луната в тригон с Юпитер ни дава оптимизма  от който се нуждаем за да подобрим живота си. Квадратът с Нептун може да ни отвлече от реалността. Добро време за планиране, но лошо за обвързване.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5986 -: Март 20, 2021, 03:58:30 pm »
Ново начало-  Слънцето влезе в Овен в 11:37 днес, отбелязвайки Пролетното равноденствие и началото на новата астрологична година. Честито!
Луната в тригон с Юпитер ни дава оптимизма  от който се нуждаем за да подобрим живота си. Квадратът с Нептун може да ни отвлече от реалността. Добро време за планиране, но лошо за обвързване.
в 11:38 за София Слънцето е в Овен
Честита пролет!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5987 -: Март 20, 2021, 09:30:38 pm »
Юпитер ми наближава Слънцето и за пръв път от три месеца усещам , че ми се е поразширил дупитера. :D През Венерата нямаше такова действие.
И понеже Слънце ми е У3, пак напоръчах сума ти дрехи от чужди сайтове в два съседни номера, оставих си нужното и тези дни успешно пласирам излишното по разни познати и групи.
Оптимистично ми е, в последно време децата в училище не се търпяха- бяха като облъчени , много шумни и неспокойни , големите се изпотрепаха и чак до полиция се стигна в единия случай, та малко тишина и ред в часовете ще ми дойде добре.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5988 -: Март 20, 2021, 09:44:38 pm »
Корея, Слънцето трябва да има аспект с у1, тогава би се проявил транзита на Юпитер към него по този начин. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Събития и транзити
« Отговор #5989 -: Март 21, 2021, 12:28:35 am »
Ново начало-  Слънцето влезе в Овен в 11:37 днес, отбелязвайки Пролетното равноденствие и началото на новата астрологична година. Честито!
Луната в тригон с Юпитер ни дава оптимизма  от който се нуждаем за да подобрим живота си. Квадратът с Нептун може да ни отвлече от реалността. Добро време за планиране, но лошо за обвързване.
Забелязвам, че хората покрай мен са изключително емоционални днес, възможно е да се дължи на звездите и силно енергийният ден.
What you know about rolling down in the deep?

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Събития и транзити
« Отговор #5990 -: Март 21, 2021, 07:50:39 am »
Ново начало-  Слънцето влезе в Овен в 11:37 днес, отбелязвайки Пролетното равноденствие и началото на новата астрологична година. Честито!
Луната в тригон с Юпитер ни дава оптимизма  от който се нуждаем за да подобрим живота си. Квадратът с Нептун може да ни отвлече от реалността. Добро време за планиране, но лошо за обвързване.
Забелязвам, че хората покрай мен са изключително емоционални днес, възможно е да се дължи на звездите и силно енергийният ден.
Днес и Венера влиза в отбора на Овена. ♀️♈Първичен инстинкт.)))) Представям си какво ще стане и със секстила на Меркурий и Уран, може да се кажат неща, които по принцип не се казват. Добре,че има реализъм в тригона на Марс и Сатурн.
« Последна редакция: Март 21, 2021, 08:04:31 am от 0zz »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5991 -: Март 21, 2021, 08:31:18 pm »
Ново начало-  Слънцето влезе в Овен в 11:37 днес, отбелязвайки Пролетното равноденствие и началото на новата астрологична година. Честито!
Луната в тригон с Юпитер ни дава оптимизма  от който се нуждаем за да подобрим живота си. Квадратът с Нептун може да ни отвлече от реалността. Добро време за планиране, но лошо за обвързване.
Забелязвам, че хората покрай мен са изключително емоционални днес, възможно е да се дължи на звездите и силно енергийният ден.
Днес и Венера влиза в отбора на Овена. ♀️♈Първичен инстинкт.)))) Представям си какво ще стане и със секстила на Меркурий и Уран, може да се кажат неща, които по принцип не се казват. Добре,че има реализъм в тригона на Марс и Сатурн.
Възможно е умът да е изобретателно поетичен,лиричен... :D

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Събития и транзити
« Отговор #5992 -: Март 21, 2021, 09:41:13 pm »
Ново начало-  Слънцето влезе в Овен в 11:37 днес, отбелязвайки Пролетното равноденствие и началото на новата астрологична година. Честито!
Луната в тригон с Юпитер ни дава оптимизма  от който се нуждаем за да подобрим живота си. Квадратът с Нептун може да ни отвлече от реалността. Добро време за планиране, но лошо за обвързване.
Забелязвам, че хората покрай мен са изключително емоционални днес, възможно е да се дължи на звездите и силно енергийният ден.
Днес и Венера влиза в отбора на Овена. ♀️♈Първичен инстинкт.)))) Представям си какво ще стане и със секстила на Меркурий и Уран, може да се кажат неща, които по принцип не се казват. Добре,че има реализъм в тригона на Марс и Сатурн.
Възможно е умът да е изобретателно поетичен,лиричен... :D
Ти разбираш от тези работи  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5993 -: Март 27, 2021, 05:53:41 am »
В лунара ми к8 лунарно е на асц натален.Лунарен асц в скорпион ,6 дом ,Марс в близнаци в 8ми лун ,1ви нат.Помислих си да,че ще пусна кръв,ще се осакътя по ръката и така от мисли по близнашки си чоплих пръстите цял ден и си разкървавих кожичките,живеца ,много болезнено......обаче вчера сутринта,взех ножарските клещи за храсти да подрежа едни върхове и си подрязах палеца. ;D ,ближа рани,няколко пръста и палец дали е достатъчно,или още сакътлъци да очаквам,че все към ножици ме влече тия дни. :D
Възможно е да мърсуваме с ММ в колата също,ей така ,за разнообразие ;D
Възможно е да разбера, че някой е починал, или да получа от умрял писмо, да говоря за смърт, секс, пари по телефона....
« Последна редакция: Март 27, 2021, 06:07:17 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5994 -: Март 27, 2021, 11:23:12 am »
Сафо, това според мен е от Марс в Близнаци на твоя Асц, квадрат У1 в Риби по транзит; лунарния ти Асц в Скорпион 6д по-скоро ще ти докара хемероиди, както и пролетно почистване  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5995 -: Март 27, 2021, 06:22:03 pm »
Сафо, това според мен е от Марс в Близнаци на твоя Асц, квадрат У1 в Риби по транзит; лунарния ти Асц в Скорпион 6д по-скоро ще ти докара хемероиди, както и пролетно почистване  :)
Акрукс,това с почистването е ежедневно,не ежесезонно при мен/нас.Хемероиди,опазил ме Бог ;D,то и пикочна инфекция по скорпион и др.гадости.
Мислех,че ще хвана деня на инцидента,но не виждам нищо особено,Меркурий е разх.аспект Марс.Има време,все пак лунара започна около 20.03.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5996 -: Март 27, 2021, 07:04:49 pm »
почистването е ежедневно,не ежесезонно при мен/нас.




Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5997 -: Март 27, 2021, 07:41:44 pm »
Ом,виждала ли си мърляви къщи и хора?Лепкаво  навсякъде,мухъл,хлебарки,косми,манджи,миризми на кенеф,застояло и гнило,пикня?Щом си ок с това.Харесвам да ми е чисто,свежо,да мирише на прано бельо,да няма прах по мебелите(затова са и малко).Не съм перфектна в почистването,но не понасям миризливи домове и къщи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5998 -: Март 27, 2021, 09:14:48 pm »
Сафо, това според мен е от Марс в Близнаци на твоя Асц, квадрат У1 в Риби по транзит; лунарния ти Асц в Скорпион 6д по-скоро ще ти докара хемероиди, както и пролетно почистване  :)
Акрукс,това с почистването е ежедневно,не ежесезонно при мен/нас.
Сафо, всеки ден ли почистващ и кастриш храстите, всеки ден ли переш пердета/щори/завивки и миеш прозорци? Пролетното почистване е Основно почистване, а не ежедневно, каквото всички правим у дома, макар че някои може и да си имат домашна помощница, която да върши  всичко това. Аз поне не съм от тези някои, дори да имам финансова възможност не ми харесва чужд човек да се рови в личните ми вещи и пространство.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5999 -: Март 31, 2021, 07:55:04 pm »
Пускам ви тук една карта , за да се опитате да познаете какво се е случило на жената.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...