Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 847338 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6000 -: Март 31, 2021, 08:00:44 pm »
Корея, Слънцето трябва да има аспект с у1, тогава би се проявил транзита на Юпитер към него по този начин. :)
Вероятно, но вече ме подмина точния съвпад и дето вика племенник ми- никакво нищо.
Само продължавам да съм широкопръста онлайн. А , и имам покана за едно гости на приятелка, но си знам, че няма да отида- трудно ще е придвижването в тези времена.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6001 -: Март 31, 2021, 08:37:41 pm »
Пускам ви тук една карта , за да се опитате да познаете какво се е случило на жената.
Може да е родила

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6002 -: Март 31, 2021, 09:55:15 pm »
Подкрепям Ребека, но за мен е цялата история, връзка, сватба, дете. Ще оцелее ли при Плутон върху Венера? Хм. Интересни Уранови транзити, всъщност може да е станала майка и баба едновременно, може и да я удари късния пубертет на стари години, после климактериум.

За да има разлика, залагам на баба, станала е баба.
« Последна редакция: Март 31, 2021, 10:01:26 pm от Люба »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6003 -: Април 01, 2021, 12:14:47 am »
Пускам ви тук една карта , за да се опитате да познаете какво се е случило на жената.
Тр. Сатурн върху Слънце, пр/дир Слънце квадрат Сатурн в 5д, който е производен 8-ми от 10ти, хронична болест, смърт на родител

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6004 -: Април 01, 2021, 07:21:52 am »
Аз също залагам на сватба и емиграция щото сатурн управлява 12-ти дом

И за раждане също - скоро е имала лунна фаза по прогресии като наталната.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6005 -: Април 01, 2021, 05:30:59 pm »
Не са изброените събития, аз вероятно малко драматизирам.
Жената има дългогодишен брак и паралелна извънбрачна връзка със семеен мъж  от над 4 години и онзи ден съпругата на господина ги разконспирира.  Връзката се консумира предимно в чужбина, където и двамата работят, сега са се прибрали заедно , мъжът постъпва глупаво и жена му ги хваща.
Предвид настъпващите тежки транзити я предупредих, че и нейният брак може да пострада , а и двамата нямат намерение да се развеждат и да живеят заедно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6006 -: Април 02, 2021, 08:12:28 am »
Жената има дългогодишен брак и паралелна извънбрачна връзка със семеен мъж  от над 4 години и онзи ден съпругата на господина ги разконспирира.

прогр.слънце е в критичен последен градус преди ингрес в нов знак,винаги носи криза по темите на управство,или по сигнификатори,баща,съпруг,деца,тук  потърпевш е упр.7 дом-съпруга,слънцето у7 в 1 е активирано от съвпад на планета идваща от 5 дом,у12,колко буквално тайна паралелна връзка излиза наяве,сатурн тр.през 1 дом,дано фикса като преобладаващ да не ги разведе,
прогр.слънце излиза от каре със сатурн,но като мине в овен не се знае,знае ли се...каре тр.уран-слънце
сатурн у1 съвпад Бетелгейзе  - 28гр.25мин в Близнаци - Дава скръб ,меланхолия, успех и осветява недостатъците на другите хора. планети нептун и марс
« Последна редакция: Април 02, 2021, 08:48:35 am от strelicka »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6007 -: Април 02, 2021, 09:53:36 pm »
Днес съм с точен Марсов възврат в 12-ти дом, освен , че вчера , простирайки , се цапардосах с един метален цип и се разкървавих, всичко друго е повече от наред. Марс ми е У11 и вчера и днес много разговори с приятели, много нещо.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6008 -: Април 04, 2021, 08:16:40 pm »
Меркурий в критичен градус не в кой да е знак, ами в риби :D мале какво лъгане и мазане ще бъде...

Иначе има доста плавни аспекти, някой лесно ще спечели ама после ще се озъби. Луната е в тригон с уран, а 4-ти април е с двойно влияние на четворката, числото на уран.

Слави така като гледам.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #6009 -: Април 04, 2021, 08:37:47 pm »
Меркурий в критичен градус не в кой да е знак, ами в риби :D мале какво лъгане и мазане ще бъде...

Иначе има доста плавни аспекти, някой лесно ще спечели ама после ще се озъби. Луната е в тригон с уран, а 4-ти април е с двойно влияние на четворката, числото на уран.

Слави така като гледам.

Слави е пълна пародия, ефект от него няма да има, страхлив е и само се перчи, като паун.
Поне Божков го няма в играта, че това щеше да е трагикомично  ;D
ДБ и Христо Иванов ми се виждат единсвената алтернатива за опозиция и надежда за промяна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6010 -: Април 04, 2021, 10:45:00 pm »
Меркурий в критичен градус не в кой да е знак, ами в риби :D мале какво лъгане и мазане ще бъде...

Иначе има доста плавни аспекти, някой лесно ще спечели ама после ще се озъби. Луната е в тригон с уран, а 4-ти април е с двойно влияние на четворката, числото на уран.

Слави така като гледам.
само че Меркурий излезе от Риби и влезе в Овен малко преди началото на изборите, кой лъгал- лъгал, до тази сутрин

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6011 -: Април 05, 2021, 09:22:44 am »

само че Меркурий излезе от Риби и влезе в Овен малко преди началото на изборите, кой лъгал- лъгал, до тази сутрин

истината само по парфюм- ВЗ Меркурий -Марс - Марс каре Нептун,добър старт на деня :) а дано,ма........

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6012 -: Април 07, 2021, 09:04:05 am »
Сбърках ли, че снощи взех решение за покупка на жилище?
Тази седмица има каре Марс/Нептун.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6013 -: Април 07, 2021, 11:17:54 am »
Яя. Картата няма да я гледам, но от вчера обяд до тази сутрин на небето беше приказка, Луна във водолей, бавна, но най-бързата бавна, все пак е въздух, само в топ аспекти. Щом отлепи карето с диспозитора Уран, оттам нататък бяха само готините  :)
Трябва да е добро взетото решение  :)
« Последна редакция: Април 07, 2021, 11:22:27 am от Люба »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6014 -: Април 07, 2021, 02:57:35 pm »
Да, Люба, ама освен Луната, имаше сепариращ съвпад Сатурн/Луна, аликиращо каре Марс/Нептун и транзитна Венера опозиция с наталния ми Плутон. Двете планети са ми У2 и У8 :) та...
Луната е намаляваща. Дано по-бързо изплатя кредита, без да ми намалее общото имущество след покупката :)))
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински