Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844797 пъти)

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6045 -: Април 12, 2021, 07:58:56 am »
Благодаря на всички, които споделиха мнение.
Това не са моите карти, но ще се радвам ако може да помогнем на човека. Питанията са следните:
1. Ще бъде ли успешна в работен план годината за човека и ще може ли да спести пари за друг проект?
2. Ще има ли раздвижване по 2-8 ос или смяна на жилището?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #6046 -: Април 12, 2021, 08:49:57 am »
Здравейте,
Питането ми е женско 🤷🏻‍♀️
(...)
Като цяло съм изключително нервна напоследък (...)
Отговорът ми е също женски – виж си хормоните;

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6047 -: Април 12, 2021, 09:43:16 am »
Здравейте,
Питането ми е женско 🤷🏻‍♀️
(...)
Като цяло съм изключително нервна напоследък (...)
Отговорът ми е също женски – виж си хормоните;
Няма проблем - пускала съм всякакви изследвания и всичко е ок, но транзитен Нептун е в 6ти, плюс Уран и Сатурн са натиснали Луната.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #6048 -: Август 13, 2021, 07:19:37 pm »
Здравейте. Може ли някой да погледне какво се случва с мен напоследък..Всички мои приятели и познати сякаш не желаят да се виждаме или общуваме. То не е точно  така, но аз така се чувствам сякаш е умишлено. И всяка една уговорка за среща с някого пропада все по вина на другия, не моя. Вече почнах да се депресирам,че сякаш никой не иска да се виждаме или чуваме. С един познат вече 10 пъти сигурно се уговаряме и все нещо става с него. С друг приятел пък все си пишем, търся го, а той ми говори с една дума и комуникацията никак не върви, а бяхме много близки. С най-близката ми приятелка също се разбираме да излезем 100 пъти и на нея нещо й изниква. Или пък предлагам да се видим и отсреща липсва отговор. Хем усещам, че няма умисъл от тяхна страна , но хем нещо става все по тяхна вина. Един приятел, който ме търсеше всеки ден просто спря. Усещам, че никой няма интерес да види дори как съм. Такова нещо и преди ми се е случвало, беше период и отмина, но тогава доста зле го преминах. Кой е виновника сега според вас, и кога ще отмине това? Все едно някой е спуснал бариера пред мен и не допуска никой. От толкова близки и приятели в момента говоря само с мъжа ми, чувствам се зле честно казано и ми е мъчно, че никой няма желание за нищо....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6049 -: Август 13, 2021, 08:04:50 pm »
666, щом си имала такъв период и си установила кой е "виновникът", сега пак ще е "той".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6050 -: Август 13, 2021, 08:19:39 pm »
Нали Венера ти е У11 в 11 и сега тр Сатурн я квадратира,затова се чувстваш нехаресвана, необичана,смотана нещо подобно  ::)И натално имаш по-широкичък квадрат му двамата,така че кво чудно има. Може и да не си наистина осoбено приятна в момента понеже и Слънцето ти е там.. ще почакаш да се поразходи напред назад Сатурн и да се махне .

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #6051 -: Август 13, 2021, 09:04:40 pm »
Не съм установила кой е виновникът, само помня, че съм го преживяла и преди, може би 10г.
Ребека,много добре го описа, точно нежелана и смотана е правилно казано. Това разхождане на Сатурн до кога горе долу ще продължава.... Почвам да се депресирахм, с никой не общувам дефакто и нищо не ми се прави вече..

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #6052 -: Август 13, 2021, 09:57:27 pm »
В година 7 ли си?
//приеми, че оставането сама е за (пре)оценка на ценностите (и приятелите са ти ценност; ) и обръщане навътре; иначе – няма да е толкова дълго;

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6053 -: Август 13, 2021, 10:31:33 pm »
Не съм установила кой е виновникът, само помня, че съм го преживяла и преди, може би 10г.
Ребека,много добре го описа, точно нежелана и смотана е правилно казано. Това разхождане на Сатурн до кога горе долу ще продължава.... Почвам да се депресирахм, с никой не общувам дефакто и нищо не ми се прави вече..
Да не би да е в 12 дом прогресивната ти Луна?Понякога тя дава изолация,особено ако е в рак, поне при мен е така.
« Последна редакция: Август 13, 2021, 11:17:03 pm от julia »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6054 -: Август 14, 2021, 12:04:56 am »
Сигурна ли си, че не говориш/ постъпваш по начин, който отблъска  другите? Примерно, да си несигурна или уклончива в уговарянето на среща или пък преди ти да си постъпвала така с въпросните хора и сега те да си отмъщават?
В това корона време е факт, че отношенията на всички ни пострадаха по един или друг начин- всеки се пази, намира извинение или оправдание с обстановката.
Замисли се подсъзнателно имаш ли нужда от тези срещи / разговори? Или го правиш по навик, както е било в доброто старо време.
Аз имам подобен проблем в последната година, обаче установих, че уговаряме кафе, среща, разходка, то се случва и в един момент се чудя за какво ми е трябвало. Хората са си същите, готини, но аз просто не съм в период да оценя и да се насладя на случващото се.
Всяко нещо се случва с причина, неслучайно периодично загърбваме с месеци/ години стари приятелства и се връщаме към хора, които вече сме зачертали уж.
Уран вече ти е почнал Слънцето в 11- ти, явно затова се стремиш към общуване и контакти, про Луна във Везни също търси другите , а от опит - тр Юпитер и Сатурн в мой 8- ми винаги са отбелязвали най- черните и депресивни периоди в живота ми/ имам сходна домификация/ .
« Последна редакция: Август 14, 2021, 12:12:03 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #6055 -: Август 16, 2021, 08:43:30 am »
Сатурна ще да е виновен, да.. При транзита му в 5д беше нещо подобно с мъжете. Сега с приятелите.. Сякаш има бариера и все нещо става, дори абсурдни неща,които ми пречат да се видя с някого. Даже най добрата ми приятелка от 2 седмици потъна вдън земя..

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Събития и транзити
« Отговор #6056 -: Август 18, 2021, 11:08:52 pm »
Не знам какви транзити е имало на 14 август, но той се оказа черен. Близък човек от обкръжението ми си отиде при инцидент на състезание по даунхил в Ботевград,  а другия месец щеше да навърши 15.  :'(
Същият ден бях в Храбрино, там пък една жена паднала с колата през мантинелата, прилошало и било,не разбрахме какво е станало след като я изкараха. Един приятел пак в същия ден падна лошо, но е добре, слава Богу!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6057 -: Август 29, 2021, 04:32:36 pm »
Телешка Луна в голям земен тригон с Плутон и Меркурий, във форума въпроси за плодородие и изобилна материя. Нека има! Амин!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6058 -: Септември 16, 2021, 06:51:11 am »
Марс в 0*на везни,Венера съвпад с ЮпитерА ми,имам интересни събития.Относно харема,който си е изградил мм.Кокошките се разшаваха.
« Последна редакция: Септември 16, 2021, 06:57:42 am от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6059 -: Октомври 02, 2021, 08:07:37 pm »
Марс от Везни последователно ми квадратира АЦ, Луна, днес и съвпад с нат. Плутон.
Резултат- вероятна ушна инфекция, заглъхнало ухо, главоболие и пъпчасване от страната на болното ухо.
Дано като се поразкара, всичко да мине, но не ми се вярва, бях понастинала и вероятно ме е “ ударило “ там.
« Последна редакция: Октомври 05, 2021, 10:24:40 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...