Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845541 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6075 -: Октомври 19, 2021, 09:05:03 am »
Вчера имах точна квадратура на тр. Марс У 11 с нат. Венера У 5 и опозиция с нат. Юпитер У 6.
Още лягайки си по- предната вечер ме заболя гърло изведнъж и вчера вече бях с полузапушен нос и отпадналост.
Каква случка ми се случи, не е истина. Инцидент в училище, който е можел да завърши фатално. Обаче няма как да разбера лъже ли ме това дете, направило ли е нещото, което твърди , че е …
Цял следобед съм в шок.
Вечерта откарах едно тричасово кафе с две бивши колежки, сигурно още 4 часа нямаше да ни стигнат да се наприкаваме.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6076 -: Януари 11, 2022, 12:02:14 am »
В тая тема си пиша само аз май … :D
Утре тр Слънце У 3 ми е в съвпад с Венерата и квадратура с Юпитера.
Смятам след месец канене утре да се замъкна да си изкарам лична карта, дано се почувствам достатъчно красива за снимка, която ще гледам през следващите 10 години.😂
Тъкмо да изпреваря ретро Мерка и да спестя глоба, че хващам последния влак със сроковете.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6077 -: Януари 11, 2022, 02:31:23 am »
Айде и аз да попиша, че да не ти е самотно  :D
Вчера, днес и утре имам Юпитерова опозиция и... нищо.
Тези дни Плутон ми квадратира Луната и съм учудващо спокойна - нямам драми. Първата квадратура през май я изкарах с ужас покрай рака, но сега, нали още не съм минала контролен преглед, ми е спокойно.
А, имам и тр Сатурн квадрат Венера в градус. Ето, това усещам най-много. Чувствам се необичана и не-щастлива. И некрасива :)))
« Последна редакция: Януари 11, 2022, 03:26:06 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6078 -: Януари 11, 2022, 05:20:57 am »
В тая тема си пиша само аз май … :D
Утре тр Слънце У 3 ми е в съвпад с Венерата и квадратура с Юпитера.
Смятам след месец канене утре да се замъкна да си изкарам лична карта, дано се почувствам достатъчно красива за снимка, която ще гледам през следващите 10 години.😂
Тъкмо да изпреваря ретро Мерка и да спестя глоба, че хващам последния влак със сроковете.
Корея,Рени написа тези два дни да не ползваме огледало,ти пък снимка ще правиш!Я изчакай два/три дни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6079 -: Януари 11, 2022, 10:11:04 am »
Чувствам се необичана и не-щастлива. И некрасива :)))

Периодът на ретро Венера все още не е приключил. Сега Венера обърна фаза, обърни и ти  нещо в отношението си към АСЦ Везни. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Събития и транзити
« Отговор #6080 -: Януари 11, 2022, 03:00:46 pm »
 Транзитен Сатурн ми квадрати нат. Плутон  и е в тригон с Венера  и Юпитер - вкъщи сме, може би коронясали. Абе направо сме си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6081 -: Януари 11, 2022, 03:55:17 pm »
Транзитен Сатурн ми квадрати нат. Плутон  и е в тригон с Венера  и Юпитер - вкъщи сме, може би коронясали. Абе направо сме си.
Лисана, упр. на Асц ако са изброените... И Марс нещо да аспектира.
« Последна редакция: Януари 11, 2022, 04:03:22 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6082 -: Януари 11, 2022, 07:07:20 pm »
В момента транзитен Марс в Стрелец квадрати транзитен Нептун в Риби

При мен заформят Тау с Меркурий У1, У10 в Дева, а при малката дъщеря с Венера У6, У7, У11 в Дева;
Нептун при мен е У7, при нея У4, днес две нейни колежки, с които беше в една стая миналата седмица, са отново положителни, а всички изкараха вируса през октомври-ноември. Дъщерята дали по внушение, но имала усещане, че гърлото я дращи и се изнесе пак при неин приятел, за да предпази мен и детето. А пък този неин приятел, не знам защо, но все ме кара да се съмнявам в него, дори бях пуснала преди хорар за него, дали я използва.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6083 -: Януари 11, 2022, 07:49:06 pm »
В тая тема си пиша само аз май … :D
Утре тр Слънце У 3 ми е в съвпад с Венерата и квадратура с Юпитера.
Смятам след месец канене утре да се замъкна да си изкарам лична карта, дано се почувствам достатъчно красива за снимка, която ще гледам през следващите 10 години.😂
Тъкмо да изпреваря ретро Мерка и да спестя глоба, че хващам последния влак със сроковете.
Корея,Рени написа тези два дни да не ползваме огледало,ти пък снимка ще правиш!Я изчакай два/три дни.
Сафо, каня се от началото на декември, на 24 януари изтича.
Не ме бъркат 18 лв отгоре за бърза поръчка, бърка ме мързелът и отлагането, които са ми ежедневие.
Сутринта станах , къпах се , оправих се, отидох- за 10 минути до РУ- то нямаше и помен от разкрасяването- валеше и духаше, от студа носът ми беше протекъл и  червен. Не можах да докарам и подписа- аз имам сложен и прост, с който се подписвам по не- знам- колко- пъти - на- ден. Е, понеже на декларацията подписах с простия, за картата не накараха пак с него. Та така- не особено красива снимка и подпис ще гледам в следващото десетилетие .
Вчера се зарекох , че повече няма да поръчвам дрехи онлайн, е , днес вече поръчах и чакам две неща. Плащах разни сметки и такси, та добре си отработих 21- я градус Венера/ Юпитер.
« Последна редакция: Януари 11, 2022, 10:37:33 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Събития и транзити
« Отговор #6084 -: Януари 11, 2022, 11:34:05 pm »
Транзитен Сатурн ми квадрати нат. Плутон  и е в тригон с Венера  и Юпитер - вкъщи сме, може би коронясали. Абе направо сме си.
Лисана, упр. на Асц ако са изброените... И Марс нещо да аспектира.
Марс няма точен аспект. Упр. на асцендента при мен е Луната, веднъж Рени спомена, че Юпитер е съуправител, което не ми стана много ясно. Но пък Юпитер е У6, Венера У4,11 :(
Започвам да се вкарвам във филми да не ни се случи нещо. Не съм се замисляла, че това го лекуват без абсолютно никакъв физически преглед  ??? Хубаво пием антибиотици, но поне да ни бяха преслушали...
« Последна редакция: Януари 11, 2022, 11:36:32 pm от Лисана »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6085 -: Януари 12, 2022, 11:06:28 am »
Лисана, в знака Рак, достойнства имат Луна и Юпитер. Според това, кой от двамата е по-силно поставен, дали вижда АСЦ се определя, кой ще има повече възможност да има управление над АСЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6086 -: Януари 12, 2022, 12:35:55 pm »
Днес транзитен Марс е в опозиция с Луната ми. Нападки получавам от непознати хора, изнервени жени. 😅О, и мъже...
« Последна редакция: Януари 12, 2022, 12:46:05 pm от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Събития и транзити
« Отговор #6087 -: Януари 12, 2022, 01:19:35 pm »
Благодаря за обяснението, Рени :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6088 -: Януари 12, 2022, 02:17:22 pm »
За какво е полезна опозицията Марс- планета, научава се, добива се разбиране/това е аспект на Сатурн/ повече за областта, свързана с планетата, посредством спорове, конфликти, съревнование, битки с другите хора.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6089 -: Януари 13, 2022, 06:59:17 pm »
За какво е полезна опозицията Марс- планета, научава се, добива се разбиране/това е аспект на Сатурн/ повече за областта, свързана с планетата, посредством спорове, конфликти, съревнование, битки с другите хора.
Да,да......с близнашка Луна опозиция транзитен Марс всичко е предизвестено,ама нещо ме бута  ;D