Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845535 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6105 -: Януари 23, 2022, 12:36:28 am »
В астроком релокацията се получава само за солара, който за него започна тук.
Аз не успявам да направя настройките. Ако някой може, ще съм благодарна.

 Free Horoscopes - Locational Astrology - AstroClick Travel

Акрукс мерси. Имам Плутон на ИЦ и Луна на МЦ. Описанието съвсем точно отразява това, което чувствам и което се случва. Това е връзка, която трябваше да бъде прекъсната още миналата година, но явно аз не я пусках.
Рени, в миналогодишния солар за 2021 няма предпоставка за раздяла, но в този за 2022 имам Уран в 5 сол  върху натална Венера. В лунара за февруари имам, но там само оста 1-7 е върху нодалната ос и Марс, а в 5 лунарен е и Плутон, освен Марс и Венера.
По дирекции имам - дир Плутон каре натален Юпитер У5 (все пак с него нямаме брак, за да е 7д, така си мисля)
Интересно, май нямам категорични предпоставки за раздяла, а за мен нещата приключиха.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #6106 -: Януари 23, 2022, 08:18:41 am »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6107 -: Януари 23, 2022, 09:30:57 am »

Yaya, не е миналогодише соларът ти от 2021 г, защото все още Слънцето не е стигнало градуса на рожденното ти. ;)
Скарване и раздяла са различни неща. Не избързвай, преценката все още не е обективна, а чувствата не са стабилни, бързо се променят и мненията също.затова и не бъди крайна.
Ти си тази, която носи със себе си конфликта, раздора, по натал, в близките връзки- Марс има управление в тази сфера при теб. Ето възможност до 29 .01. да  овладееш някои твои действия в тема взаимоотношения, да поправиш грешки, тук. Ще можеш, защото по натал, Венера хвърля аспект към Марс, а тя е с добър статус, но и Юпитер,макар и в знак на заточение, извън секта, от 11 дом или 10 ти, може и с малкото да я подкрепи, за да рафинира Марс.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6108 -: Януари 23, 2022, 11:00:29 am »
Yaya,още откак се разболя го мисля,но се въздържах от коментар.Не астрологично,но като гледам как те побутва някой еда ли не да поразмислиш и подтиснеш себе си,ти слагам малък скрийншот от болестите и причините от Луиз Хей.Гърлото е себеизразяването,викай,прави каквото искаш.Щом не ти е писано да си сама,като не е този ще е друг <)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6109 -: Януари 23, 2022, 11:20:11 am »
Сафо, активиран е със секстили към Слънцето. Качвам и композита.
Люба, напълно си права! Това му повтарям от 2 месеца, но за него аз съм виновната. За мен той се промени, откакто дойдохме тук.
Човек не се променя от днес за утре, ЯЯ
Просто нашата Луна в Овен трудно приема отсрещната Луна във Везни, която има нужда да се харесва на всички;
 в добавка е с Марс в Близнаци - с начина си на действие дразни твоето Его - Слънцето в Риби

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Събития и транзити
« Отговор #6110 -: Януари 23, 2022, 11:22:42 am »
В тази карта има достатъчно указания за друдности във връзките,
и сега ако погледнете прогностиката, дори само със Солар, естествено с Профекция
ще се види, че Хронократорите са слаби в натала, или са неефектинти, и когато в прогностика излизат
Хронократори -резултата е този.
Уран, Плутон ....не помагат , нито вредят. ;)

ivan_ivanov1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Помощ !
« Отговор #6111 -: Януари 23, 2022, 11:51:44 am »
Здравейте на всички ! От доста време не бях писал, и се регистрирах наново, понеже ме интересува нещо. От началото на ноември месец се прибрах при родителите си, понеже останах без работа. Сега съм и в друг град, където работя при баща си. Но не се чувствам добре, нито вкъщи, нито на работното си място. Тук ми е като задушено, липсва ми свобода и т.н. Желая в следващият месец (или през март), да се върна вкъщи (където живеех преди да се върна при родителите си), но ме интересува, дали това би било добра стъпка ? В момента положението в държавата и в света е малко по-особено с този вирус, затварят се работни места и т.н.
Благодаря Ви предварително !
Приложим съм натална карта + транзити и прогресии...




Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6112 -: Януари 23, 2022, 11:57:17 am »
В тази карта има достатъчно указания за друдности във връзките,
и сега ако погледнете прогностиката, дори само със Солар, естествено с Профекция
ще се види, че Хронократорите са слаби в натала, или са неефектинти, и когато в прогностика излизат
Хронократори -резултата е този.
Уран, Плутон ....не помагат , нито вредят. ;)

+1

Не сстава само със желание, иска се и можене, нали.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Събития и транзити
« Отговор #6113 -: Януари 23, 2022, 12:51:10 pm »
В тази карта има достатъчно указания за друдности във връзките,
и сега ако погледнете прогностиката, дори само със Солар, естествено с Профекция
ще се види, че Хронократорите са слаби в натала, или са неефектинти, и когато в прогностика излизат
Хронократори -резултата е този.
Уран, Плутон ....не помагат , нито вредят. ;)

+1

Не сстава само със желание, иска се и можене, нали.  :)

Бих казала Съдба.... ;) Каквото ни е заложено в наталната карта, не може
да го избегнем. :)
 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6114 -: Януари 23, 2022, 01:03:33 pm »
Таис, да. Но и да го приемем, в противен случай се блъскаме в стени. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #6115 -: Януари 23, 2022, 01:47:30 pm »
Цитат
Гали: Популярната западна астрология, че и психологията, вмъкват забележката, че ако „работиш” върху отношенията си, няма как да не постигнеш резултат. И че ако резултатът е лош, значи не си „работил” както трябва.
Индийската мъдрост обаче казва следното: понякога успехът може да бъде постигнат без абсолютно никакви усилия, достатъчно е да бъдеш естествен. Понякога и планини да преместиш, нищо не може да те спаси от провала. Аз лично приемам нея – доказала се е в житейския ми и астрологичен опит до момента.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Помощ !
« Отговор #6116 -: Януари 23, 2022, 02:01:43 pm »
Здравейте на всички ! От доста време не бях писал, и се регистрирах наново, понеже ме интересува нещо. От началото на ноември месец се прибрах при родителите си, понеже останах без работа. Сега съм и в друг град, където работя при баща си. Но не се чувствам добре, нито вкъщи, нито на работното си място. Тук ми е като задушено, липсва ми свобода и т.н. Желая в следващият месец (или през март), да се върна вкъщи (където живеех преди да се върна при родителите си), но ме интересува, дали това би било добра стъпка ? В момента положението в държавата и в света е малко по-особено с този вирус, затварят се работни места и т.н.
Благодаря Ви предварително !
Приложим съм натална карта + транзити и прогресии...




Меркурий и Венера като упр.на твой 6ти дом(питаш за работа)са ретроградни сега,не вземай никакви решения в този период,изчакай.

ivan_ivanov1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Помощ !
« Отговор #6117 -: Януари 23, 2022, 02:11:58 pm »
Здравейте на всички ! От доста време не бях писал, и се регистрирах наново, понеже ме интересува нещо. От началото на ноември месец се прибрах при родителите си, понеже останах без работа. Сега съм и в друг град, където работя при баща си. Но не се чувствам добре, нито вкъщи, нито на работното си място. Тук ми е като задушено, липсва ми свобода и т.н. Желая в следващият месец (или през март), да се върна вкъщи (където живеех преди да се върна при родителите си), но ме интересува, дали това би било добра стъпка ? В момента положението в държавата и в света е малко по-особено с този вирус, затварят се работни места и т.н.
Благодаря Ви предварително !
Приложим съм натална карта + транзити и прогресии...




Меркурий и Венера като упр.на твой 6ти дом(питаш за работа)са ретроградни сега,не вземай никакви решения в този период,изчакай.
Аз до месец, така или иначе няма да предприемам никакви стъпки, но мисълта ми е... Има ли някакви обнадеждаващи транзити, свързани с работата? Благодаря Ви предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Помощ !
« Отговор #6118 -: Януари 23, 2022, 02:25:53 pm »
Здравейте на всички ! От доста време не бях писал, и се регистрирах наново, понеже ме интересува нещо. От началото на ноември месец се прибрах при родителите си, понеже останах без работа. Сега съм и в друг град, където работя при баща си. Но не се чувствам добре, нито вкъщи, нито на работното си място. Тук ми е като задушено, липсва ми свобода и т.н. Желая в следващият месец (или през март), да се върна вкъщи (където живеех преди да се върна при родителите си), но ме интересува, дали това би било добра стъпка ?
Това, което ми направи впечатление на пръв поглед е Луната по прогресия, че е прекосила АС когато си се завърнал в родния дом - Луната при теб управлява родителите, бащиния дом и населено място, по прогресия е екзалтирана в момента в Телец, движи се в 1-вия ти дом, Аз-а ти, така че случващото се в момента е най-доброто за тебе.
Юпитер по транзит е активирал двете конфигурации Йод, които имаш натално, образувани са в основата от Луна У4 (домът, родителите) и Сатурн У10 (кариерата) , а връх е Венера У1 и Меркурий У2 (парите) и У6 (работата, ежедневието, здравето). Йод е конфигурация, свързана с кармата, може години наред да не се усеща нейното влияние, но идва момент, когато се отключва и отработва. Всъщност, тежестта и "задушеното" идват от възврата на Сатурн, който транзитира в 10д, извършил е опозиция на Слънце У5 в 4., затова не се чувстваш щастлив у дома, липсва ти радост и забавление, може би любов, но хубавите неща стават бавно- точно на това ни учи мъдрият Сатурн. Колкото до въпроса, дали да се върнеш след месец на мястото, където си бил преди, това трябва сам да решиш, още повече няма гаранция като се върнеш, дали няма пак да останеш без работа... Седни, помисли, напиши на един лист плюсовете и минусите и за двата варианта. Лично аз, ако имах жив баща, при когото можеше да живея и работя, на друго място щеше да ходя само на екскурзия, но човек оценява нещо едва когато го загуби, колкото и да звучи като клише последното е вярно!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6119 -: Януари 23, 2022, 02:39:17 pm »
ivan_ivanov1991, по рождение ти е трудно да избираш- "тук" или "там". Опозиция от Сатурн, извън секта, ъглов, есенциално силен изисква време, натива да схване с какво, наистина, разполага като ресурс, с който да постига резултати, в противен случай непрекъснато ще обвинява външните условия. Марс е годишен управител, но е подвластен, съобразява с Меркурий. След 24.02. пътуване до място, среща с потенциален работодател, където след 10.03. ще се градят основи за нов професионален и личен статус. За да се чувстваш свободен е нужно да се освободиш от някои твои слабости и зависимости. 3-6.03 ., може да го наречем късмет, нещата, които са били в застой, рязко  да се оправят като че от само себе си. Венера, която има управление над 1 дом, е изгряла в 10-ти дом, прецени колко ще ти струва една нова работа, една промяна на местоживеене, личен живот, инвестиция в имот, когато Венера и Марс започнат новия цикъ в 10 ти дом.
Днес, новия цикъл Слънце/Меркурий е започнал върху натален Сатурн, който носи неприятности в картата, значи мисли, намерения, свързани с  авторитети, шефове, стабилност, амбиции и т.н. да се контролира, изяснява с факти, проверява няколко пъти. Периодът на не радост е дълъг и следва да се прояви разбиране, търпение, последователност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“