Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845439 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6150 -: Април 08, 2022, 12:24:40 pm »
. Имам чувството, че това , което се случва с цените , криза, война, при мен избива по компенсаторен начин, защото логично е да си налягаш парцалите и да пестиш. Днес оправих и данъка. Чака ме снимка на зъбите.

И аз имам чувството ,че ме газят Венера и Юпитер в куп,вчера се сдобих не с една ,а 4 зъбни рентгенови снимки-четири облъчвания на веднъж!И рога на изобилието подскача от мен към джоба на зъболекарката.И един от факторите за изостряне е стрес от настъпилата несигурност в световен и личен план.Всеки реагира индивидуално  :) Иначе  според мен е по-добре сега да се харчи и пазари,защото след година със същата сума може да може да си купим и един чорап. По-вероятно е харчейки да съхраним стойността,а пестейки да я загубим.Нов прочит на Юпитерова "икономика". ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6151 -: Април 08, 2022, 02:19:29 pm »
 При мен пък съвпадът на Венера и Сатурн в натален 6д. , тригон с нат. Венера У2 , 9 във 2д.  ми бръкна в джоба на 28 март, както си миех подвижната протеза и се счупи на две. Дадох 89€ да я поправят и още 89€ за ново зъбче, че това по средата се счупило.
Още не мога да осъзная как така се счупи, без да я натискам, изпускам, водата от чешмата не беше силна, просто изведнъж се счупи на две в ръката ми... По план щеше да си слагам импланти и на долната челюст, но детето скорпион за пореден път ми съсипа плановете.  :(

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6152 -: Април 08, 2022, 08:51:48 pm »
Бека, направо ме успокои, след като днес поръчах поредното зимно яке от промоция.
Четох, че първото тримесечие бележи ръст на продажбите на жилища- който има повечко пари, ги влага в имот.
Никога няма да забравя как с парите за два апартамента едва си купихме холна секция през 1997 г. Сега май предстои същото.
Яд ме е и за моите спестявания, не стигат за имот , ремонт така и не се наемам и язък ми за изкъсаните нерви, сигурно ще стигнат за някоя мебел да си купя след време.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6153 -: Април 08, 2022, 09:23:56 pm »
Купувай каквото можеш-злато примерно,да запази стойност,пък след време продаваш.Наистина ще се стопят до нищо.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6154 -: Април 08, 2022, 11:35:32 pm »
Аз, както съм казвала, купих жилище. Мислех, че това ми е аспектът Марс Сатурн, щото Марс е 2ри упр на 2д, а Сатурн е на К4 и върху Венера е Уран, който ми е основен на 4д.
Капарирах го мин година април, преди да ми открият рака. Сега вече вървят в същия блок по 35 хил € отгоре. Под мен продадоха един. Не вярвам да стане като през 1997г, щото с един норматив ще ни индексират и кредитите, но все се надявам с 1 заплата да изплатя кредита  :D
Разбира се, че има балон при имотните сделки, но сега още повече ще се покачват цените, щото хората търсят да си вложат парите да не изгорят, а и строителните материали поскъпнаха драстично.
Мисля, че след НГ ще си отдъхнем. Ако не ни отвее ядрен армагедон :) всичко е от карето Уран Сатурн. И войната е заради борбата на старото и новото, сменя се порядъкът.
« Последна редакция: Април 08, 2022, 11:44:14 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6155 -: Април 09, 2022, 02:20:32 am »
Добре, де, това каре се очаква да действа знаково до излизането на Сатурн от Водолей ли? Вече е над 9 градуса разходящо, чисто теоретично са си много, особено за ярка събитийност.
От друга страна балонът се дуе в мъгла от хубавците в Риби, Плутон е благ  :D
Е, тези дни Меркурий вероятно ще сервира нова порция интриги, някой пореден оказионен медиен скандал, пореден опит за псевдокомпромати. Сигурно пак с г-н Премиера. Два дни проветряване на устите без резултат - Меркурий върху Слънце Му каре Плутон при активен секстил с Марс, секстил Слънце - Сатурн, Марс.
Още днес с тао от Луната? Ще видим.
Аз в астрокомът не мога една карта да врътна, иска ми регистрация. И там контролфрийк, майка  ;) Получиха факс за смяна на правилата  >:(
« Последна редакция: Април 09, 2022, 02:38:20 am от Люба »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6156 -: Април 09, 2022, 11:05:07 am »
Люба, Сатурн ще тръгне ретро. Октомври пак ще имаме каре
« Последна редакция: Април 09, 2022, 04:00:57 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6157 -: Април 12, 2022, 10:09:34 am »
В неделя транзитен Марс съвпад със Слънцето ми, упр. на 4ти в 10ти дом, извиках линейка, майка ми и баща ми с Ковид, приеха ги в болница. По сидерал, юпитер изгря съвпад със Слънцето ми, по тропическата е в квадрат с Луната ми.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #6158 -: Април 14, 2022, 02:39:25 pm »
Сафо, съчувствам ти. Дано скоро се оправят!
И при мен имаше проявления транзитният Марс в съвпад с натална Луна У3, У4 в 11-ти дом - за сефте в живота си се скарах със сестра ми. Още се разминаваме, без да се удостояваме ни с поглед, ни с дума ;D Днес продължава да ми действа, обаче се "прицелих" в колежка :D
« Последна редакция: Април 14, 2022, 06:12:35 pm от guapa79 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6159 -: Април 14, 2022, 05:11:41 pm »
В неделя транзитен Марс съвпад със Слънцето ми, упр. на 4ти в 10ти дом, извиках линейка, майка ми и баща ми с Ковид, приеха ги в болница. По сидерал, юпитер изгря съвпад със Слънцето ми, по тропическата е в квадрат с Луната ми.
Сафо, голямата ми дъщеря има същото Слънце У4 в 10д, като твоето – нали сте на една дата родени и с АС Близнаци, имате еднакъв Меркрий, в събота замина в нашите кръстници за седмица, да гледа детето им, че е в пролетна ваканция, а те ходят на работа. При нея Марс управлява 6д. и заключен знак Овен в 11д., а се намира в неин 8д. Козирог.
Дали пък не е от транзита на Юпитер/Нептун квадрат с Луната и опозиция с Плутон, а Луната в Близнаци тогава по транзит да е отключила двата аспекта? Погледни си лунара, по това време е стартирал. 
« Последна редакция: Април 14, 2022, 05:26:56 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6160 -: Април 16, 2022, 06:44:13 am »
Акрукс,да.Не е от един аспект само.Освен това,прогресивен Сатурн е в квадрат с МС/ИЦ,а затъмнението ще е върху него.Сол.МЦ е в 5ти дом,съвпад Плутон.Сол.Луна в 8ми на к4 натално.
« Последна редакция: Април 16, 2022, 06:46:02 am от Сафо »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #6161 -: Април 17, 2022, 12:40:47 am »
…вчера се сдобих не с една ,а 4 зъбни рентгенови снимки-четири облъчвания на веднъж!

На липса на калций прилича, а може и венците да страдат; при всички случаи е добре едно витаминозно и минерално подпомагане

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #6162 -: Април 17, 2022, 12:16:32 pm »
…вчера се сдобих не с една ,а 4 зъбни рентгенови снимки-четири облъчвания на веднъж!

На липса на калций прилича, а може и венците да страдат; при всички случаи е добре едно витаминозно и минерално подпомагане
Станаха четери поради наместване на апарата,иначе трябваха две,но така ли иначе ще продължа със терапия и снимки.Не бях пила 20,30години антибиотик,но сега ми изписаха толкова силен превантивно,че ме отрови доста,но пък кървенето на венците спря.Различни добавки пия,но ще помисля и за калций.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6163 -: Април 17, 2022, 02:35:05 pm »
Многото Влага в периода, как се отраазява на тялото ви- кости,, стави, алергии/сърбеж/ каш;ица, проблеми с дихателната система, нос, главоболие ? Тези, които имат силен акцент върху Въздуха, Сатурн, Меркурий, имат ли дискомфорт ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6164 -: Април 17, 2022, 03:42:43 pm »
В сезона на поленовите алергии как да е? По-скоро въпросът е какво предизвика масовката на тази болест. В последно време много народ се оплаква, а не беше така преди 10 или 20 години.
Аз я отключих едва преди 7 години, но тази година е леко, вероятно поради студената пролет. Отдавам го на отрови, стрес и сигнал, че не съм на правилното място, изкихвам мъглата, заблудата, тялото ми подсказва, че греша, че трябва да се махам, средата не е благоприятна за мен.