Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833766 пъти)

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Събития и транзити
« Отговор #6225 -: Март 22, 2023, 06:16:03 pm »
Здравейте! Някой може ли, ако има желание, да ми даде насоки, какви събития/промени мога да очаквам от следните транзити:
тр. Плутон съвпад Северен възел, 7 дом;
Тр. Сатурн 9 дом.
Намирам се в един застой от две години и половина, три (социом, работа)Надявам се да има раздвижване и пробив. Много ще се радвам да ми  дадете насоки. Благодаря предварително.  :)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6226 -: Март 23, 2023, 11:30:41 am »
Някой може ли, ако има желание, да ми даде насоки, какви събития/промени мога да очаквам от следните транзити:
тр. Плутон съвпад Северен възел, 7 дом;
Среща с хора, с които се чувстваш кармично обвързани

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Събития и транзити
« Отговор #6227 -: Март 23, 2023, 05:50:21 pm »
Батко стъпи в другия знак, за да ни подскаже накъде ще се обърне палачинката. Символи, знаци и усещания за неща, които ще бъдат (в) сила утре. Отворете сетивата. За неизбежното ще разберем по трептенето под лъжичката, в диафрагмата и сакралната чакра.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Събития и транзити
« Отговор #6228 -: Март 23, 2023, 06:01:02 pm »
Како, да ти имам баткото . :D

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Събития и транзити
« Отговор #6229 -: Март 23, 2023, 06:20:07 pm »
Како, зле ми е  :D но арменския поп приема в петък..

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Събития и транзити
« Отговор #6230 -: Март 23, 2023, 08:25:03 pm »
Смеете се, ама батко се смее последен.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Събития и транзити
« Отговор #6231 -: Март 23, 2023, 10:06:49 pm »
Не ми е много смешно, много ми е нервно напоследък. Ингресът стартира с тригон към моето слънце, желание за огромни промени от моя страна и нетърпимост към много неща. Мисля, че настъпва часа и за промяна във външния вид, за която от много време не мога да се реша. Извършена с нови технологии, разбира се - по водолейски.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6232 -: Март 23, 2023, 11:40:14 pm »
Не ми е много смешно, много ми е нервно напоследък. Ингресът стартира с тригон към моето слънце, желание за огромни промени от моя страна и нетърпимост към много неща. Мисля, че настъпва часа и за промяна във външния вид, за която от много време не мога да се реша. Извършена с нови технологии, разбира се - по водолейски.
Плутон в кой натален дом транзитира, в 1-ви ли, че очакваш промени на външния вид? Защото малкият звяр действа според дома където минава. От личен опит – когато доближи Иц беше в секстил на Слънцето ми и в тригон с Луната, но въпреки това разруши бащиния ми дом, буквално.  :( Е, живи сме, което е най-важно, но ми липсва сигурност, като замръквам вече 24г. под чужд покрив.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Събития и транзити
« Отговор #6233 -: Март 24, 2023, 10:39:46 am »
Не е в 1ви, в 7ми е. Няколко години се мота върху DC. Може да не са негово дело промените, а сега да е узрял моментът.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6234 -: Март 24, 2023, 03:01:17 pm »
Планета, когато смени дом, се сменя интереса й, темите, а когато смени знак, господаря й, този, от когото зависи. Това важи обаче за планетите, на които можем да наблюдаваме реално циклите. Всички останали са там горе, но не можем да ги тълкуваме с методите на личните и социални планети. Не напразно Уран, Нептун, Плутон са в категориите : трансперсоналните,  транссексуални, трансцендентни. Въпреки това, сега Плутон във Водолей, ще се тълкува през призмата на Сатурн и неговия митологичен образ, а предстоят му в дома/домовете, като лично предизвикателство и за всяка ситуация, която е по-хард, ще бъде набеден той.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6235 -: Март 31, 2023, 06:50:39 am »
Планета, когато смени дом, се сменя интереса й, темите, а когато смени знак, господаря й, този, от когото зависи. Това важи обаче за планетите, на които можем да наблюдаваме реално циклите. Всички останали са там горе, но не можем да ги тълкуваме с методите на личните и социални планети. Не напразно Уран, Нептун, Плутон са в категориите : трансперсоналните,  транссексуални, трансцендентни. Въпреки това, сега Плутон във Водолей, ще се тълкува през призмата на Сатурн и неговия митологичен образ, а предстоят му в дома/домовете, като лично предизвикателство и за всяка ситуация, която е по-хард, ще бъде набеден той.  ;)
Да,интересно ще е новолунието на 19 май 23г в 28*на телец,съвпад Плеяди.Разгръщат се и цикъл Юпитер/Плутон ,Юпитер/Марс.
Юпитер прави ингрес в телец,Марс в лъв,а Плутон е във водолей.Заформя се тао с връх Юпитер ,три планети в нулев градус.
« Последна редакция: Март 31, 2023, 06:54:15 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6236 -: Март 31, 2023, 10:57:42 am »
Да,интересно ще е новолунието на 19 май 23г в 28*на телец,съвпад Плеяди.Разгръщат се и цикъл Юпитер/Плутон ,Юпитер/Марс.
Юпитер прави ингрес в телец,Марс в лъв,а Плутон е във водолей.Заформя се тао с връх Юпитер ,три планети в нулев градус.

Плеяди (Алциона) отдавна не е в Телец, в момента е в 00°19' 02“ Близнаци

Тау в неподвижни знаци имат много хора натално, пък живеят и се развиват, макар да им е по-тежко, отколкото на тези с тау в кардинални знаци, но пък израстването им е стабилно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6237 -: Март 31, 2023, 07:06:54 pm »
Да,интересно ще е новолунието на 19 май 23г в 28*на телец,съвпад Плеяди.Разгръщат се и цикъл Юпитер/Плутон ,Юпитер/Марс.
Юпитер прави ингрес в телец,Марс в лъв,а Плутон е във водолей.Заформя се тао с връх Юпитер ,три планети в нулев градус.

Плеяди (Алциона) отдавна не е в Телец, в момента е в 00°19' 02“ Близнаци

Тау в неподвижни знаци имат много хора натално, пък живеят и се развиват, макар да им е по-тежко, отколкото на тези с тау в кардинални знаци, но пък израстването им е стабилно
Акрукс,с тао съм в неподвижни знаци.
Написах,че ще е интересно,заради нулеви градуси на три планети и разгръщането на три цикъла.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Събития и транзити
« Отговор #6238 -: Април 23, 2023, 08:07:51 pm »
С тр. Плутон на К12, при мен У9 в 8 дом, на трон по знак и дом + тр. Сатурн/У11,12 на почти точен съвпад с нат. Луна/У5 в 12 дом -
Получих най-хубавия подарък, който някога съм получавала, от моя приятелка - карта за онлайн достъп до ресурсите (книги, учебници, статии и пр.) на нац. американската библиотека със срок от 20 години :)

Сега прочетох, че библиотеките са по Сатурн.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6239 -: Април 24, 2023, 09:04:54 am »
Романтика, радвам се, че си доволна и щастлива! 👍🍀😊.
А мен ме осени прозрение, вероятно ретро Меркурий е намесен, освен това вчера Луната беше с Венера, а транзитен Марс е в квадрат с наталния. Транзитно Слънце съвпад нат. Сатурн. Горе-долу, задействана ми е картата отвсякъде.