Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833811 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Събития и транзити
« Отговор #6255 -: Май 25, 2023, 02:53:47 am »
Любима моя певица и идол- няма друг такъв пожар на сцена- ОГЪН- велика жена с тежък живот! Нека почива в мир! 
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Събития и транзити
« Отговор #6256 -: Май 25, 2023, 05:53:31 am »
Ако това е картата й, по фикса тао, което засяга Плутон, неин к4.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #6257 -: Май 25, 2023, 11:21:46 am »
Имам нужда от помощ ... това е картата с транзитите ми към момента ... на виждам толкова драматични или неприятни транзити ... напротив Нептун тригон Сатурн , Сатурн тригонира Плутон , Плутон върху Юпутер - все помагащи неща ... Квадратурата на Уран към Слънцето отмина .. Загубих си работата , не чак толкова неприятно събитие , търся си нова , но като цяло нищо страшно ... Въпреки това усещам дълбока тъга , липса на разбиране и самота , безнадеждност и т.н. не разбирам от къде идва този аспект ?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Събития и транзити
« Отговор #6258 -: Май 25, 2023, 01:58:44 pm »
greg07 Не вярвам да е опозицията на Сатурн към Луна,орбисът е още малко широк.Гледай 12 дом.Сложи си прогресии и дирекции и гледай личните планети и 12 дом.Имал си много затъмнения през 12/6 дом последната година две.Там е най- тъмно и безнадеждно,лично знам усещането за нещастие,болка и безнадеждност.Не е в транзитите,които гледаш.Имаш в момента Юпитер каре нат.Юпитер, някакъв вид криза на вярата.
« Последна редакция: Май 25, 2023, 02:02:20 pm от Ребека »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #6259 -: Май 25, 2023, 03:24:58 pm »
Прогресивната ми луна е във Водолей, 9 ти дом и скоро ще съвпадне даже със слънцето. Но да права си ! точно тези Лунации 6 - 12 разклатиха вярата ми себе си , унижаваха ме зверски последните години. Именно Юпитер квадрат Юпитер ми се отрази доста зле ... изпуснал съм го защото е бърз транзит , няма да се върне.
Юпитер още сега прави опозиция на Плутон , според мен ще живне нещата малко
Иначе солара ми е грешен .. въпреки , че живея в чужбина солара от родното място е най-важен , и отговаря на реалността. Това е реалния солар всъщност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6260 -: Май 25, 2023, 03:26:02 pm »
Почина Тина Търнър.Истинска кралица. Гледам,че е пълнолунна с вече намаляваща Луна. Днес Слънцето е в опозиция на наталното ѝ в Стрелец.Явно новолунието активира финалният щрих.Поклон!
Гледах досега в астробанк картите на значими събития в нейния живот, имала е прогресивно Новолуние на Десц. когато се е омъжила през 2013г. Когато са ѝ присадили бъбрек през 2017г. тр. Плутон е на южния възел, скоро влязъл в 6-ти дом, донор е нейният настоящ съпруг.
А това е картата от вчера, с прогресия и транзит, прогр Луна в Близнаци затваря наталния тау-квадрат между Венера в Стрелец, Юпитер в Риби и Нептун в Дева, тр Сатурн върху Марс , тр Нептун върху нат Юпитер в 8д, а планетата е диспозитор на нейното Слънце и съУправител на 8д.
  https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?showgif&lang=e&gif=astro_245atw_tina_turner_2023g0524.45202.224101.png&res=90&wiki=2&adbtitle=Astro-Databank%20chart%20of%20Tina%20Turner%20born%20on%2026%20November%201939,%20with%20event%2024%20May%202023&adblink=/astro-databank/Turner,_Tina
« Последна редакция: Май 25, 2023, 03:40:15 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6261 -: Май 25, 2023, 03:59:16 pm »
Прогресивната ми луна е във Водолей, 9 ти дом и скоро ще съвпадне даже със слънцето.
Това е един вид прогресивно Новолуние, ново начало ще имаш по темите на замесените домове – 9-ти, 3-ти, 2-ри
Така действа транзитен Сатурн през 10д. когато има и негативни аспекти. Транзитен Плутон върху Юпитер за мен не е помагащ аспект, все пак е твърд аспект и то в 8д.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #6262 -: Май 25, 2023, 06:08:46 pm »
Да, прогресивната опозиция срещу наталното Слънце ми даде първата връзка преди 13 години ... Съвпада сега трябва да се отрази по някакъв начин.

Много благодаря за коментарите от ваша страна!
« Последна редакция: Май 26, 2023, 10:21:55 am от greg07 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6263 -: Юни 17, 2023, 11:06:20 am »
Карта на едно от събитията,което ще се проведе днес.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6264 -: Юни 17, 2023, 12:36:06 pm »
Карта на едно от събитията,което ще се проведе днес.
времето е дъждовно, но и да е хубаво, София Прайд е мижав в сравнение с грандиозния прайд в Мадрид, а градът печели от туризъм, идват от цял свят, на ресторанти и мак доналд в центъра се веят знамена с дъгата, за да се знае, че обслужват различните; след камионите с платформи минават от чистота камионите да почистват, а тълпите зрители са от малки до големи, семейства с деца ходят да гледат прайда, приемат го като фиеста с карнавал, каквито имат за различни чествания на светци.
29-ти лунен ден не е добър за всякакви прояви, а Плутон в 4д. може да показва сексуалната насоченост на проявата

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #6265 -: Юни 18, 2023, 10:59:33 am »
Мадрид си е до голяма степен гей град , с много красиви и усмихнати хора. Нищо общо с навъсена София. Парада в България пак се е получил, на фона на Шествието на Семейството - Мрачно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6266 -: Юни 18, 2023, 02:25:10 pm »
Прочетох,че Светия Синод се е обявил против София прайд,мисля за първи път православната църква има отношение някакво и позиция по въпроса.
Обикновено е "смирена",мълчи злокобно.
В картата асц е в антисия с Нептун,а Венера упр.на асц е в квадрат с Юпитер,разходящ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6267 -: Юни 20, 2023, 03:06:45 pm »
Мадрид си е до голяма степен гей град , с много красиви и усмихнати хора. Нищо общо с навъсена София. Парада в България пак се е получил, на фона на Шествието на Семейството - Мрачно.
Ами то точната дума не е парад, както го наричат у нас, а е прайд (гордост) – горд с това, какъвто си, независимо от различията. Дъгата не е знаме само на обратните, на децата от аутистичния спектър също е символ дъгата. Но и за тях няма приемственост в нашето общество, а подигравки и игнор от майките на "нормалните" деца.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #6268 -: Юни 28, 2023, 11:14:41 am »
Имам нужда от помощ ... активно търся работа и чакам отговор от важни институции ... Марс в момента е в Трети и ще мине през Четвърти дом , опозирайки 10 ти дом (активирайки го). Отделно Венера три пъти ще опозира наталното ми Слънце - сега , средата на Август / Септември, активирайки 3-ти , 9-ти , давайки удобрение ... Мислите , че правилно разсъждавам? Юпитер и той ще застане на върха на 12 ти дом, опозира 6 ти , началото на Септември

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Събития и транзити
« Отговор #6269 -: Юни 28, 2023, 10:19:57 pm »
Днес тр Слънце У3 ми беше в съвпад с АЦ.
Излязох до личната за направление и да търся слънчогледи колко буквално/  и минах през няколко магазина.
Не съм очаквала, че за един час ще срещна повече от 10- тина бивши, настоящи колеги и ученици, познати, родители. Купих си много красиви обици, имитация на злато и си взех красива рокля, онлайн поръчка. Проведох много разговори. Следобед го ударих на мързел и хапване на корем.
Една от найките на завършилия випуск беше написала много мил пост за благодарност.
Аз самата, незнайно как, писах на един познат, с който последно сме си честитили Коледа .
Много позитивен и хубав ден беше.
« Последна редакция: Юни 28, 2023, 10:23:20 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...