Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845400 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6285 -: Октомври 02, 2023, 01:26:54 pm »
Меркурий-Нептун днес са в опозиция.
Неориентирана жена ми звъни 7пъти на личния телефон.Започна от четвъртък,тогава отказах това,което искаше.Всеки ден ми звъни,аз не вдигам телефона,като мисля,че ще и стане ясно ,че не желая никакъв контакт с нея.Продължава......налага ми брутален психически тормоз.
Меркурий е съвпад с нат.Плутон.Сатурн с нат.Венера.Слънцето с нат.Уран.Транзитна Луна задейства прогресивните ми планети в телец.Сега пиша,а тази отново звъни.Да вдигна и да я напсувам?! >:(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #6286 -: Октомври 02, 2023, 04:46:08 pm »
А марс как е аспектиран - дали ще можеш качествено да я напсуваш?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6287 -: Октомври 02, 2023, 07:11:20 pm »
Сафо, при неориентиран човек липсва настойчивост и последователност в действията, напротив е плах, няма да повтори, потрети. Щом си приела така лично ситуацията, разгледай у1 и Луна по натал, после виж същите от солара, какво се случва в лунния месец, и ги свържи с годишния управител.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6288 -: Октомври 03, 2023, 10:36:12 am »
А марс как е аспектиран - дали ще можеш качествено да я напсуваш?
Не е аспектиран,въздържах се.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6289 -: Октомври 03, 2023, 10:38:58 am »
Сафо, при неориентиран човек липсва настойчивост и последователност в действията, напротив е плах, няма да повтори, потрети. Щом си приела така лично ситуацията, разгледай у1 и Луна по натал, после виж същите от солара, какво се случва в лунния месец, и ги свържи с годишния управител.
Рени,Луната е оквадратена от опозицията Меркурий/Нептун.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6290 -: Октомври 03, 2023, 01:52:47 pm »
Има няколко начина за реакция: категоричен, твърди отчуждаващ отговор в прилична реч; фак-офф, ама с викане и украси, както си трябва; блок на телефона, но...
Предвид описаната опозиция, която изисква максимално изясняване, изсветляване и недвусмислено изказване, за да няма неразбрани и неразбрани, можеш и да я изслушаш, което ще бъде изненадващ за нея акт.
И после горните три.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6291 -: Октомври 12, 2023, 11:50:46 am »
Понеже вниманието към момента е насочено към конфликтът между Израел и Хамас,някак фокусът от войната в Украйна леко се измества и г-н Зеленски вероятно се чувства леко детрониран.В най-скоро време,ще надигне глас с нови искания.....СЗ му аспектира асц с тригон.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6292 -: Октомври 12, 2023, 12:50:41 pm »
Кое внимание  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6293 -: Октомври 12, 2023, 01:12:13 pm »
Рени,медиЙното (в световен мащаб).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6294 -: Октомври 12, 2023, 02:20:05 pm »
Рени,медиЙното (в световен мащаб).
дават го по новините, не е като да не го отразяват, Байдън и от ЕС казват, че ще изпълнят поетите ангажименти за Украйна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6295 -: Октомври 15, 2023, 08:16:10 pm »
Сафо,  в конфликтът винаги едната страна са евреите. Няма промяна. Няма конфликт между Украйна и Русия или както спрягат Нато и Русия, нито Хамас и Израел. СССР и арабските страни непрекъснато атакуват, провокират Израел, още от 60-те години. Така че, Русия/СССР не е нападнала Украйна, а евреите, на територията на днешна Украйна. Там, са едни от най-големите еврейски родове екстрадирани от времето на Мусолини. И понеже сме в астро форум, и понеже темата е Събития и транзити, на 15.10. 1974 г има същата лунация, но с Марс в сърцето на Слънцето и събитие, което отприщва поредица от военни конфликти.
Зеленски е вече историческа личност  без значение, дали на някой му харесва или не неговото поведение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6296 -: Октомври 16, 2023, 09:35:35 am »
Рени,защо политическите анализатори не говорят по темата?За същността на конфликта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6297 -: Октомври 16, 2023, 11:23:52 am »
Сафо, говорят.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Събития и транзити
« Отговор #6298 -: Октомври 16, 2023, 11:56:25 am »
Да, мислех си тези дни си колко е стар конфликтът в Газа, от библейски времена, всъщност живеем в библейски времена.
Един народ, който е изгонен два пъти в пра-исторически времена в земите си, се настанява след II СВ отново в тях. Но между времнно тези земи имат други "коренни" обитатели.

На Балканите е същото,  да си помислим само.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Събития и транзити
« Отговор #6299 -: Октомври 16, 2023, 02:58:24 pm »
Опозиция Сатурн-Лилит върху оста СЛВ-ЮЛВ. Прави "прекрасно" тао със слънцето ми...от седмици не мога да спя. Мъчат ме мисли и недоволство, граничещо с желание за бунт и разруха по темите за смисъла и стойността на съществуването ми като жена и в обществото, в което живея. Дали ще ме бъде, ще стана ли някой ден "нормална" или ме очаква съдбата на нещастен аутсайдер. Чувствам се отчуждена от всички и всичко.