Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845702 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #390 -: Април 23, 2014, 06:17:51 pm »
Некой ще си пие 'апчетата  ;D

аз за момента си мисля, че се справям - може би орбис 2 гр е голям, за да окаже влияние.
замислих се, дали самите оси на картата на събитието влияят, ако съвпадат с нещо - при мен десц е в точен съвпад с Луната

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #391 -: Април 23, 2014, 06:31:23 pm »
аз за момента си мисля, че се справям - може би орбис 2 гр е голям, за да окаже влияние.
замислих се, дали самите оси на картата на събитието влияят, ако съвпадат с нещо - при мен десц е в точен съвпад с Луната
този кръст ме разкръсти в понеделник, когато Луната беше в козирог
на мен тогава ми се отрази, макар да е на 2гр от моя овнешки Юпитер У4- новата комшийка на майка ми, която купи къщата на братовчедката ме извади от равновесие- присвоила си 2м от нашия двор, отрязала едно наше дърво, намиращо се в този участък, сложила някаква ръждива телена ограда, гледа ме в очите и ме лъже, че била ходила до общинския кадастър да провери докъде е нейия двор, бил дошъл човек от кадастъра и мерил, а аз с нея говорих в петък, когато се видяхме за пръв път и ме попита докъде е нашия двор, в петък беше почивен ден-  нахална, та нахална и я заварих у тях да си лафи сладко, сладко с другата комшийка, която ни изсуши дървото, че ѝ правело сянка на градинката, а че тя си вдигна на границата с нас цял етаж незаконно, сложи си дори прозорци към нашия двор въобще не е проблем, нейния син си мести оградата и минава през нас, все едно сме улица, понеже го мързи да отключва и заключва вратата на съседите им, с които делят един парцел

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #392 -: Април 23, 2014, 07:03:59 pm »
този кръст ме разкръсти в понеделник, когато Луната беше в козирог
на мен тогава ми се отрази, макар да е на 2гр от моя овнешки Юпитер У4- новата комшийка на майка ми, която купи къщата на братовчедката ме извади от равновесие- присвоила си 2м от нашия двор, отрязала едно наше дърво, намиращо се в този участък, сложила някаква ръждива телена ограда, гледа ме в очите и ме лъже, че била ходила до общинския кадастър да провери докъде е нейия двор, бил дошъл човек от кадастъра и мерил, а аз с нея говорих в петък, когато се видяхме за пръв път и ме попита докъде е нашия двор, в петък беше почивен ден-  нахална, та нахална и я заварих у тях да си лафи сладко, сладко с другата комшийка, която ни изсуши дървото, че ѝ правело сянка на градинката, а че тя си вдигна на границата с нас цял етаж незаконно, сложи си дори прозорци към нашия двор въобще не е проблем, нейния син си мести оградата и минава през нас, все едно сме улица, понеже го мързи да отключва и заключва вратата на съседите им, с които делят един парцел

аз тогава ще си кротувам .... щом тези 2 гр може и да са си чист съвпад :) - 4,6,10,12 дом - марс се целува с мерка в 4-ти :) - то може и да стане нещо, когато съвсем го награби на 11,5 му градус. :) Само шефа да не побеснее нещо ... че хич не съм работлива напоследък.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #393 -: Април 23, 2014, 10:45:25 pm »
аз тогава ще си кротувам .... щом тези 2 гр може и да са си чист съвпад :) - 4,6,10,12 дом - марс се целува с мерка в 4-ти :) - то може и да стане нещо, когато съвсем го награби на 11,5 му градус. :) Само шефа да не побеснее нещо ... че хич не съм работлива напоследък.
при мен аспектът е сходящ, а на по-бавно движещите планети действието настъпва градус и половина, два преди точния аспект
Марс и Меркурий са от бързите планети и каквото има да  става става на точния градус

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #394 -: Април 23, 2014, 10:53:15 pm »
марс вчера беше в точен съвпад с ац-то ми.
както си седях мирно и кротко, нещо ми прищрака и действах много импулсивно за нещо. мога да го оприлича с емоционално харакири   :cheer:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #395 -: Април 24, 2014, 12:05:30 am »
Некой ще си пие 'апчетата  ;D

Пих си ги  ;D Дигнах температура по необяснима причина  :012: .

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #396 -: Април 24, 2014, 12:09:41 am »
Марс на излизане заднешком от втори дом - наистина на к2, взе че ми оряза париците. Имах чувството няколко дни, че нещо гадно предстои, но такъв номер да ми погоди, не очаквах.  :012: Явно е отключил квадрата на тр. Сатурн с Венера, която ми е у2, чувствам се предадена от дядо Сатурн.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #397 -: Април 24, 2014, 12:22:58 am »
Палци долу за двата последни коментара  ???  Тъндър, дано (не)любимеца ти, Дупитер, като мине в лъв да ти възвърне загубите от сатурн.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #398 -: Април 24, 2014, 12:26:28 am »
Кардиналният кръст ме доведе до тест-драйв на 360 коня :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #399 -: Април 24, 2014, 12:32:30 am »
Кардиналният кръст ме доведе до тест-драйв на 360 коня :)
Уау, ще да е било екшън с цели 360 коня  :-\
на мен ми стига магарето вкъщи  :043:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #400 -: Април 24, 2014, 01:09:42 am »
Палци долу за двата последни коментара  ???  Тъндър, дано (не)любимеца ти, Дупитер, като мине в лъв да ти възвърне загубите от сатурн.

О, аз съм вече с нова идея за самофинансиране, но ще може да я реализирам чак след половин година някъде.  :012: Но пък със сигурност ще я направя - така че всяко зло за добро, важното е сега да изтикам. Дядо Сатъра и да върти номера, вече не ме впечатляват толкова, помагат ми да съм по-градивна. А Дупитер много го харесвам, нищо против него нямам - само да не ми е в първи дом или върху у1.  :012: :012: :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #401 -: Април 24, 2014, 09:39:20 am »
Уау, ще да е било екшън с цели 360 коня  :-\
на мен ми стига магарето вкъщи  :043:
За екшън-екшън беше. Такива коли имат сериозен разход и още по-сериозна цена
Но си е удоволствие, особено ако намериш някъде път без дупки (което в бг е почти невъзможно)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #402 -: Април 24, 2014, 10:48:35 am »
Ау, как всички ви е изръшкал този кръст.... При мен си е рахат период. Спокоен, няма нерви... Сега трябва да комуникирам с бившия по един въпрос, та ще поизчакам да минат ден-два от точния аспект. Само ще внимавам Луната да не нагази Урана, че тогава ще активираме квадрата със задна дата  :57:
При него Уран сега е в точен съвпад с ЮЛВ (опозиция с натални СЛВ и Плутон), а Плутон му е в 4д. Малко ще е поизнервен, щото кръста му засяга 2-8, 10-4.

Не знам откъде от 2 месеца имам финансови липси.  :017: Има пари, покривам нуждите, но парите се изпаряват и все се оказва, че трябва да свия бюджета, за да изкарам месеца  :017: Това ли е проявлението на тригона тр Плутон (У2) към Венерата(У8) ми? При мен май Венера се проявява повече като финансова планета. Сатурн в момента върви през 1д...Никаква идея си нямам...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #403 -: Април 24, 2014, 11:20:01 am »
Муци, и аз нямам проблем с никъв кръст, никъв квадрат. Засега всичко е песен. Иначе парите, същото. Мноо пари, голяма динамика. Постоянно някви парични потоци влизат и излизат, по-скоро второто. Не съм закъсала, ама и няма да прокопсам.

А ако си истинска маниачка, ще дръннеш бившия с разговор точно сега, да му мисли той. Нека има енергетики ))))

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #404 -: Април 24, 2014, 11:51:44 am »
Муци, и аз нямам проблем с никъв кръст, никъв квадрат. Засега всичко е песен. Иначе парите, същото. Мноо пари, голяма динамика. Постоянно някви парични потоци влизат и излизат, по-скоро второто. Не съм закъсала, ама и няма да прокопсам.

А ако си истинска маниачка, ще дръннеш бившия с разговор точно сега, да му мисли той. Нека има енергетики ))))

Хахаххаа и без това съм се наканила по-кардинално-му да му поставя въпроса, викаш да действам  :D Абе я да внимавам, че Уран му е У6 и е в съвпад със ЮЛВ, да не вземе да спечели от тотото, че има и натално тригон на Юпитер в 10 със Уран и Слънце във 2д. Да не задвижи този кардинален кръст някоя печалба  :85: Не, че ще намажа, ама поне на детето да не орязвам хубавините.  :57:

Пък за парите - не знам бе! Планът за месеца беше друг, направо ми се губят, а ги разпределих още като взех заплата. Нали много пътувания ме чакат, трябваше да има дисциплина. Ама какво стана...  :-\ А не виждам причина в картата.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински