Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845375 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #405 -: Април 24, 2014, 03:00:53 pm »

Не знам откъде от 2 месеца имам финансови липси.  :017: Има пари, покривам нуждите, но парите се изпаряват и все се оказва, че трябва да свия бюджета, за да изкарам месеца  :017: Това ли е проявлението на тригона тр Плутон (У2) към Венерата(У8) ми? При мен май Венера се проявява повече като финансова планета. Сатурн в момента върви през 1д...Никаква идея си нямам...
Само този тригон ли имаш в момента?  Виж 2д, У2 дали е аспектиран от транзитни малефици, че не ти помня натала
тр Сатурн в 1д не носи финансови липси, може да загубиш някое килце, някой зъб

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #406 -: Април 24, 2014, 03:14:23 pm »
Yaya,гледай Юпитер и Марс в момента ,относно бюджета при теб ,както и транзита на Венера . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #407 -: Април 24, 2014, 05:29:32 pm »
Yaya,гледай Юпитер и Марс в момента ,относно бюджета при теб ,както и транзита на Венера . ;)

Рени, Марс (У2) транзитира през 12д, а Юпитер (У3, 5) през 9д - показват областите, където ще си харча парите. Квадратни са, но не и с натална планета, просто дават период, а това при мен е преди квадрата още - около началото на март. Венерката тогава беше около транзитния Плутон. Не е от това. Според мен трябва да имм зададен период върху натална планета, но не го виждам... Всичко започна, когато за няколко дни Сатурн налази К2 и Урана ми, а после се обърна обратно.  :017:

Виж 2д, У2 дали е аспектиран от транзитни малефици, че не ти помня натала
  ТЦ  :017:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #408 -: Април 24, 2014, 05:37:43 pm »
Всичко започна, когато за няколко дни Сатурн налази К2 и Урана ми, а после се обърна обратно.  :017:
 
еми сама си отговори на въпроса

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #409 -: Април 24, 2014, 05:46:48 pm »
Кога ще започне да се разпада големия квадрат?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #410 -: Април 24, 2014, 09:19:24 pm »
еми сама си отговори на въпроса

Е, това беше преди 2 месеца и то за няколко дни. Сега е ретро в 1д. Но държи влага.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #411 -: Април 24, 2014, 09:21:23 pm »
Yaya,след като си изрекла финанси,ту так си в проявата влиза Венера ,в частност при теб се включват и Марс ,и Юпитер ,защото първият е у2/6/7,втория на слънчевия знак и двата са в домове на материята .По транзит и двата едновременно активират Венера -тр.Юпитер с аспект ,а Марс в нейния знак и то ретро.Процесът на стагнация е започнал ,когато Сатурн  е спрял на около градус на върха на твоя 2-ри дом с Лунно затъмнение върху оста 1/7 ,срещу Луната ти в 6-ти дом,у9.Извода е :"Да би мирно стояло,не би чудо видяло" по 3/9 -ти  Нептун съвпад Меркурий на к5. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #412 -: Април 24, 2014, 09:37:04 pm »
Извода е :"Да би мирно стояло,не би чудо видяло" по 3/9 -ти  Нептун съвпад Меркурий на к5. ;)

 :85:

На пръв поглед си права. Но процесът започна в началото на март, когато ми се развали колата и ме върна назад. Точно тогава Сатурна настъпи К2, но затъмнението, за което говориш, беше на 15 април. Иначе да, сега ги има тези показатели.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #413 -: Април 24, 2014, 09:46:07 pm »
:85:

На пръв поглед си права. Но процесът започна в началото на март, когато ми се развали колата и ме върна назад. Точно тогава Сатурна настъпи К2, но затъмнението, за което говориш, беше на 15 април. Иначе да, сега ги има тези показатели.

Пусни си транзити към 01.03. и виж кой е спусъка и най-вече към кой е насочена "стрелбата" и ще си наредиш пасианса. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #414 -: Април 24, 2014, 10:18:25 pm »
Дали днес тао-квадрата, дали тр. Луна през АСЦ е виновна незнам, но след 10 години пауза отново започнах да цъкам тенис на корт  ;D .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #415 -: Април 24, 2014, 10:28:46 pm »
Дали днес тао-квадрата, дали тр. Луна през АСЦ е виновна незнам, но след 10 години пауза отново започнах да цъкам тенис на корт  ;D .

Виж дали същите имат връзка с 5-ти дом и/или Венера . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #416 -: Април 24, 2014, 10:42:17 pm »
Виж дали същите имат връзка с 5-ти дом и/или Венера . :)

Тао-квадрата аспектира Луната У5, тр. Луна през АСЦ е другият момент  :) .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #417 -: Април 24, 2014, 10:45:46 pm »
Тао-квадрата аспектира Луната У5, тр. Луна през АСЦ е другият момент  :) .

Готов си-наслаждавай се на случващото се. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #418 -: Април 24, 2014, 10:58:17 pm »
И ретро марс, някои хора сега започват спортовете

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #419 -: Април 24, 2014, 11:06:52 pm »
И диетите. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“