Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845703 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #495 -: Май 12, 2014, 05:47:26 pm »
Пред няколко дни ми се мярна,че на някой нещо му е станало на окото...та и аз да се оплача,че ми излезе някаква подутинка на клепача,от вънка,не отвътре.Та добре,че като си отворя окото не се вижда,защото хлътва :-X
Не знам от кой аспект е и коя планета да виня...
но днес си купих гел тобрадекс и ако не ми помогне ден -два вече ще трябва да отида на лекар. :'(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #496 -: Май 12, 2014, 09:18:40 pm »
Благодаря, Дияна. Ашлеша силно си личи във визията ми (така мисля) - имам директен и смущаващ  поглед. На новото място има неща, с които не съм много съгласна и които, наложени като норма, не са съвсем работещи, да не кажа никак. Ескалират неразбирателства. Аз съм в подчинено положение и съм новобранец, което предполага, че не би трябвало да имам мнение.
Част от ревовете се дължат на вътрешно безсилие, но не е само новата работа- рева си от по- рано. :012:

п.п.Вярно е, че ме спохождаха мисли за смърт. Искаше ми се да заспя и да не се събудя. Сега съм в период на рев и лека злоба. Злобата не е ескалирала. Ако успее да набере мощ, сълзите ще изчезнат (така мисля :) ).
Неспокойна и несигурна съм. Несигурна в уменията, решенията и т.н.
п.п.п.Какво ще рече да приема, че съм Луна? Смятам, че тя ме е предавала. Изборите, не в мой интерес, са били по нея. Не искам да съм емоционална и неовладяна. Бясна съм на себе си за тази ми слабост в момента. Искам да съм си хладна, спокойна, уравновесена,поне сред чуждите. Сега не съм Аз. :'( :'(
« Последна редакция: Май 12, 2014, 09:43:27 pm от Uran »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #497 -: Май 12, 2014, 09:57:44 pm »
И аз в момента съм с мисли за самоубийство....
много активиран 4ти дом...отвсякъде.....заради неговата активност ,изобщо не мога да се насладя на някои прекрасни аспекти,които са започнали,като например пр.луна в стрелец -5ти дом,тригон на плутон с венера и т.н...
Дано преборя този тъй тежък 10 годишен период....
а за плача.....той е неделима част от мен.Най-много рев имах покрай нова година,сега се поразреди  ::)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #498 -: Май 12, 2014, 10:12:02 pm »
И аз не мога да се насладя на някои много добри неща.
Ето, сещам се, че семената, посети покрай лунната ми същност- на майка- любителка "математичка" :012:, дадаха резултат. 

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #499 -: Май 12, 2014, 10:57:33 pm »
Бейбиблу, не се самоубивай, после ще съжаляваш.

Кажете нещо за транзит на Юпитер през 12, пък ако има някой и в дева или лъв, още по-добре.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #500 -: Май 12, 2014, 11:06:37 pm »
Аз съм с транзит на Юпитер през 12дом. Все още не съм си прерязала вените. :012:
Не знам дали желанието ми да умра или по- скоро- безсмислието да съм жива, се дължи само на този транзит. Тр. Сатурн е в 4 радикален дом. Тр. Нептун- в 8-ми. Прогресивната Луна е в 8 прог. дом.


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #501 -: Май 12, 2014, 11:22:46 pm »
Кой си реже вените, вече сме ХХІ в.,демоде е.Има много по-леки и приятни начини по Нептун.Сълзите са полезни за очите.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #502 -: Май 12, 2014, 11:27:40 pm »
Какво хубаво ви е донесъл Юпитер в 12? Духовно осъзнаване? Нещо...

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #503 -: Май 12, 2014, 11:30:39 pm »
Уран, ашлешите имат умението да манипулират материята и хората за добро или зло. Добре е да е с добри намерения, но силата на змията не е в директния сблъсък така или иначе. Луната майка е добро убежище за да даде смисъл на безсмислието. Натискай повече към пушията на Лагна  тя е по-ведра и уютна накшатра...
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #504 -: Май 13, 2014, 12:01:21 pm »
Сходяща опозиция на ретро Марс с нат. Слънце – наглите ми псевдороднини (бивш “авторитет“) отново се активираха, упорито ме издирват за изясняване на отношения...  Ранените от Сатурн и Марс огнени Луни не разбраха ли, че в живота трябва да имаш поне малко чест и достойнство?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #505 -: Май 13, 2014, 02:52:32 pm »
Какво хубаво ви е донесъл Юпитер в 12? Духовно осъзнаване? Нещо...
Ами мен преди 10г ме изстреля в град, разположен на Атлантическия океан- беше вълнуващо, когато за пръв път се топнах в голямата локва  :012: Попаднах в един напълно нов и различен за мен свят, с други хора, религия, разбирания и друго имаше, но е тайна (не е свързано с любов или секс)
при мен Юпито е У4, съУ7 в 8д, а негов диспозитор е Марс У3, 8 в 3д в скорпион, при теб ще ти донесе неща в зависимост от наталния ти Юпи къде се намира, в кой знак е и т.н.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #506 -: Май 13, 2014, 03:21:50 pm »
Бейбиблу, не се самоубивай, после ще съжаляваш.

Кажете нещо за транзит на Юпитер през 12, пък ако има някой и в дева или лъв, още по-добре.

Няма :012: Отказах се.
И аз съм с транзит на юпитер през 12ти,нито имам предложения за чужбина,нито кой знае каква помощ свише.Е дано някои ангели наистина да ме пазят,/дори и да не го осъзнавам/.
Духовно съм се осъзнала,но като съм заобиколена от духовно неосъзнати, ми е трудно да се насладя на висшите енергии и вселенски дарове :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #507 -: Май 13, 2014, 03:35:05 pm »
За себе си мисля, че вече започвам да разбирам какво е предизвикателството – да запазиш човешкото си лице, обкръжен от преобладаващо бездуховни и глупави хора. Би било много лесно човек да се издига духовно в стерилна среда, но вероятно смисълът на духовното развитие е друг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #508 -: Май 13, 2014, 03:44:59 pm »
Желанието за самоубиване,е всъшност желание за трансформиране,генерална промяна ,от всяка ситуация има изход ,променете се,потърсете изхода .
« Последна редакция: Май 13, 2014, 04:57:08 pm от Oposit »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #509 -: Май 13, 2014, 05:07:48 pm »
Реинкарнацията е "премахната" през 553г на един Константинополски събор - обявена за ерес, дотогава я има във всички разпостранени религии по света