Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845424 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #555 -: Май 15, 2014, 08:50:14 pm »
тя Uran не се харесва или просто отчита като факт външната промяна - би трябвало да е второто, ама може и да сподели, ако иска :)
И двете. :) Не се харесвам в лице- имам уморен вид, а и съм уморена. Фигурата ми е ОК. Отдавна не съм имала такъв стегнат вид и това се случи в рамките на 2 седмици. Страхотно изглеждам в тесни дънки, но лицето ми е пълна скръб. :)
п.п. Да, Сатурн квадратира светилата.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #556 -: Май 15, 2014, 08:56:09 pm »
Happy58, ще добавя, че към него ден е имал куинконс нс тр. Меркурий към натална Луна. Меркурий си е лъжец, а Луна му е ситуирана в 6 дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #557 -: Май 15, 2014, 09:06:43 pm »
Уран, не си само ти така. И аз успях да се постегна, сега отново си харесвам фигурата, но за съжаление лицето вече издава всичко, което се случва във вътрешния ми свят, не само стреса и преумората.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #558 -: Май 15, 2014, 09:16:22 pm »
И двете. :) Не се харесвам в лице- имам уморен вид, а и съм уморена. Фигурата ми е ОК. Отдавна не съм имала такъв стегнат вид и това се случи в рамките на 2 седмици. Страхотно изглеждам в тесни дънки, но лицето ми е пълна скръб. :)
п.п. Да, Сатурн квадратира светилата.

е, щом и двете - то е ясно .... голяма късметлийка си ... но пък хубавото е, че ще премине ... все пак е транзит. Иди си нахрани поне Луничката някакси. То Слънцето не знам дали може, ама поне Луната можеш. :)

Не си гледай лицето - гледай се от кръста надолу - аз така правя :) че и моето ЕГН вече си казва думата :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #559 -: Май 15, 2014, 09:19:08 pm »
са, да ви кажа - лицето много зависи как е осветено
имаме едни роднини, те имат едно огледало, еми като се оглеждам в него- смъквам едно 5- години

така че ако положението е критично за самочувствието - махнете/сложете някоя лампа :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #560 -: Май 15, 2014, 09:20:37 pm »
са, да ви кажа - лицето много зависи как е осветено
имаме едни роднини, те имат едно огледало, еми като се оглеждам в него- смъквам едно 5- години

така че ако положението е критично за самочувствието - махнете/сложете някоя лампа :)
  :72: :72:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #561 -: Май 15, 2014, 09:34:04 pm »
Или не се гледайте в огледалото, аз така правя вече :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #562 -: Май 15, 2014, 09:54:31 pm »
Или не се гледайте в огледалото, аз така правя вече :)

Правилно ,Сатин-аз се оглеждам в мъжете . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #563 -: Май 15, 2014, 11:37:50 pm »
Или не се гледайте в огледалото, аз така правя вече :)
или се оглеждайте, като не си слагате лещите или очилата- ей така се омъжих навремето, като съм леко кьорава и ме беше срам да си нося очилата ми изглеждаше безупречен кандидат-женихът  :D :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #564 -: Май 15, 2014, 11:39:42 pm »
Правилно ,Сатин-аз се оглеждам в мъжете . ;)
Сигурна съм, че и те те гледат в очите, с тези големи хубави очи  :29:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #565 -: Май 18, 2014, 08:36:28 am »
Вече втора седмица съм в супер странно състояние-нещо средно между дрогирана и изпадаща в транс. ;D И понеже все си търся "астрологични оправдания",на кой транзит се дължи според вас?Пак нещо по Нептун ли?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #566 -: Май 18, 2014, 09:19:58 pm »
Вече втора седмица съм в супер странно състояние-нещо средно между дрогирана и изпадаща в транс. ;D И понеже все си търся "астрологични оправдания",на кой транзит се дължи според вас?Пак нещо по Нептун ли?
ами не ти знам натала, но ако си с Нептун в стрелец сега тр Мерк в близнаци може да го квадратира
освен това Пълнолунието от тези дни нали писа, че е в опозиция с твоето Слънце, ако то е У12 може и от това да е,
а ако е в опозиция и с нат Мерк У1  също ти влияе да си с по-забавени реакции

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #567 -: Май 19, 2014, 06:49:33 am »
 akruks,благодаря за включването :58:

(Нептун ми е в козирог,а Слънцето-У1)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #568 -: Май 19, 2014, 10:38:24 am »
моля за вашето мнение относно следния казус. Смятам да предприема операция - поставяне на зъбни имплантанти на долна челюст. Смятам да е в промеждутъка преди ретро Меркурия на юни месец. Съобразявам се и с приемните часове на хирурга. Така възможностите са 02 и 06 юни.

02 юни

Ето какво виждам аз:

- тр Луна се движи в 1 дом, на картата е върху Юпитер, но в 14,30ч вече е на 4 гр в Лъв - опозицията към нат й положение ще е отминала.
- тр Юпитер (У6) на Асц, сход секстил с У8, разх тригон тр Сатурн,
- тр Сатурн - квадрат Марс във 2 дом - това ми е проблем, но може би е и причината да предприема сега действието ???
- тр Уран (У8) - движи се към тригон с нат Марс във 2 дом
- тр Марс сход съвпад нат Меркурий (У12 и У3,У4) - ???? + тригон тр Слънце (ако има значение)

на 6 май Луната е в Дева и прави опозиция с нат Сатурн, а аспекта на тр Юпитер с нат Уран вече е разходящ. Може да е резервен вариант, ако нямам късмет да запиша за 2 юни дата.

Знам, че в тези дни сме след Новолуние, но ще се наложи да приема този факт, защото след това вече няма подходящо време.

Благодаря ви предварително.

Бихте ли си дали мнението?
« Последна редакция: Май 19, 2014, 10:44:57 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #569 -: Май 19, 2014, 01:16:00 pm »
Happy, 5д се свързва с харесването, разхубавяването, а Сатурн и знак козирог със зъбите, та затова транзита на Сатурн през 5д в хармоничен аспект с Плутон У5 и с нат Сатурн ще ти разхубави ченето  :012:
квадрата на тр Сатурн в 5д с Марс у5 във 2д вероятно показва, харченето на пари в тази връзка
за избора на ден се гледа Луната - не трябва да е в овен, който управлява главата,горната челюст и синусите, да не е в козирог, който отговаря за зъбите, да не е скорпион за всички видове хирургически интервенции, трябва да се избягват дните около Пълнолуние...
ето чети тук http://www.astroto.com/sarticle.php?id=18

Според мен на 2 юни е по-добре, защото от 8 юни Мерка е ретро и на 6-ти най-вероятно е в сенчеста зона